10 września w naszym liceum odbyło się wyjątkowe spotkanie dla uczniów klas maturalnych. Gościliśmy absolwenta naszej szkoły, pana Piotra Grzywacza, który wraz ze swoją asystentką panią Tamae Hoshio poprowadził inspirującą rozmowę na temat kariery zawodowej w instytucjach międzynarodowych oraz życia w Japonii.

Podczas spotkania uczniowie mieli okazję dowiedzieć się, jakie możliwości zawodowe oferują organizacje międzynarodowe oraz jak wygląda proces rekrutacji do takich instytucji. Pan Grzywacz, jako osoba z wieloletnim doświadczeniem w tym zakresie, podzielił się swoimi cennymi wskazówkami dotyczącymi rozwoju kariery zawodowej na arenie międzynarodowej.

Dodatkowo Tamae Hoshio przybliżyła uczniom kulturę i codzienne życie w Japonii, dzieląc się nie tylko wiedzą, ale także osobistymi doświadczeniami związanymi z życiem w tym fascynującym kraju. Prezentacja spotkała się z dużym zainteresowaniem, a uczniowie chętnie zadawali pytania dotyczące zarówno kariery, jak i życia za granicą.

To spotkanie z pewnością zainspirowało naszych maturzystów do podejmowania ambitnych wyzwań i rozwijania swoich planów zawodowych na skalę globalną. Dziękujemy naszym gościom za czas poświęcony na dzielenie się swoją wiedzą i doświadczeniem!

IMG_7499.jpgIMG_7504.jpgIMG_7503.jpg