6 września odbyła się uroczystość oficjalnego otwarcia windy w I Liceum Ogólnokształcącym im. Księcia Bolka I w Jaworze. Była to ważna chwila w historii naszej szkoły, która znacząco poprawi dostępność budynku dla wszystkich uczniów, pracowników i gości.

W uroczystości wzięli udział zaproszeni goście: starosta powiatu jaworskiego Michał Bander, wicestarosta Stanisław Laskowski, wykonawca projektu Wojciech Białek a także Mariusz Żydziak oraz Paweł Sawicki, którzy pełnili nadzór nad inwestycją w imieniu Starostwa Powiatowego w Jaworze. Swoją obecnością zaszczycili nas również inni zaproszeni goście, którym serdecznie dziękujemy za udział i wsparcie.

Po oficjalnym przecięciu wstęgi odbył się pierwszy przejazd windą, w którym uczestniczyli dyrektor szkoły pan Waldemar Szastak wraz z zaproszonymi gośćmi. Był to symboliczny moment, który podkreślił znaczenie nowej inwestycji.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za obecność i wsparcie podczas tego wyjątkowego dnia. Wierzymy, że nowa winda będzie służyła naszej społeczności przez wiele lat, przyczyniając się do tworzenia bardziej przyjaznego i dostępnego środowiska edukacyjnego.

IMG_7446.jpgIMG_7451.jpgIMG_7459.jpg