13 czerwca 2024 roku nasi uczniowie uczestniczyli w 🗣️ debacie społecznej ,,Ludzie to nie towar. Handel ludźmi to poważny problem. Nie bądźmy obojętni'' organizowanej przez Komendę Powiatową Policji w Jaworze. W trakcie spotkania uczestnicy wysłuchali prezentacji na temat, jak wygląda współczesny handel ludźmi oraz jak się przed nim 🤜 bronić. W końcowej części przeprowadzono debatę, gdzie nasi uczniowie mieli okazję się  wypowiedzieć na temat problemu współczesnego handlu ludźmi.  Dzięki wsparciu Powiatowego Urzędu Pracy w Jaworze oraz Dolnośląskiego Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Legnicy nasi uczniowie mogli dowiedzieć się, jak można 🔎 szukać bezpiecznie i znaleźć atrakcyjną ofertę pracy, ale żeby jednocześnie nie paść ofiarą oszustwa.