W piątek 29 kwietnia uczniowie klas trzecich na podbudowie gimnazjum zakończyli naukę w naszym liceum. Wśród wyróżnionych absolwentów znaleźli się: Martyna Gajda, Oliwer Jakubowski, Natalia Kapiec, Kaja Pawłowska, Julia Sokołowska. Do złotej księgi za wybitne wyniki w nauce zostali wpisani: Martyna Gajda  - Stypendystka Prezesa Rady Ministrów oraz Oliwer Jakubowski - finalista centralnego etapu olimpiady przedmiotowej.
Podczas uroczystego zakończenia wręczono również nagrody Zarządu Powiatu dla uczniów za osiągnięte wysokie wyniki w nauce oraz znaczne sukcesy sportowe. Gratyfikacje otrzymali: Martyna Gajda, Oliwer Jakubowski, Natalia Kapiec, Oliwia Kowalska, Kaja Pawłowska.
Tegorocznym absolwentom życzymy dojrzałych i odpowiedzialnych wyborów w dalszym życiu oraz powodzenia na maturze.