29 października odbyła się coroczna pielgrzymka w imię uczczenia pamięci Patrona naszej szkoły - Księcia Bolka I - do Krzeszowa, gdzie został on pochowany.

Przewodniczący SU oraz klasy 3Ap i 3Cp odwiedzili obiekty należące do Opactwa Cysterów, czyli Kościół Klasztorny oraz Kościół pw. Świętego Józefa.

Po Mszy Świętej, w intencji całej społeczności szkolnej, uczniowie udali się do Mauzoleum Piastów Śląskich, gdzie znajduje się sarkrofag Księcia Bolka. W jego miejscu zostały złożone kwiaty oraz zapalono znicze.

Uczniowie dotarli również na Pawilon na wodzie w Betlejem.

Serdecznie dziękujemy, Panu Wicedyrektorowi - Władysławowi Woźniakiewiczowi oraz Paniom profesor - Dorocie Rębisz, Joannie Wyderkowskiej oraz Renacie Aleksiuk - za wzorową organizację wycieczki.