Zakończenie roku Maturzystów 🏫
W piątek - 26 kwietnia - w naszej szkole odbyło się oficjalne zakończenie roku szkolnego dla Maturzystów. Najbardziej wyróżniającym się uczniom, przyznano nagrody min. nagrody powiatu wręczane przez Panią Starostę Anetę Kucharzyk. Najzdolniejsi uczniowie: Filip Bienias oraz Wiktoria Kijak, wpisywali się do Złotej Księgi.🖊️ Tytuł Przyjaciela Szkoły przyznano Pani Marzenie Kordek. Gratulujemy. Po części oficjalnej, wszyscy zgromadzeni ,mieli okazję obejrzeć humorystyczną akademię przygotowaną przez klasy IC, IIB oraz przyjaciół z innych klas.

IMG 0554Drodzy Maturzyści, zaczynacie nowy rozdział w swoim życiu, ale mamy nadzieję, że zawsze z uśmiechem ma twarzy będziecie wspominać nasze liceum.❤️ Dziękujemy i życzymy powodzenia na maturze. Połamania długopisów!😄IMG 0146IMG 0553IMG 0148