I ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH W JAWORZE
Im. Ks. BOLKA I
LICEUM OGÓŁNOKSZTAŁCĄCE UZUPEŁNIAJĄCE
dla dorosłych

Witaj na stronie I Liceum Ogólnokształcącego im. Ks Bolka I . Dzisaj jest    18-06-2019    Do końca roku szkolnego pozostało    -2544   dni

Adres szkoły

liderem projakościowych
zmian w polskim
systemie edukacji

XV Turniej Mikołajowy 4grudnia b.r. w I Liceum Ogólnokształcącym w Jaworze odbył się XV Turniej Mikołajkowy o Puchar Przewodniczącego Rady Rodziców.
W meczach wzięły udział reprezentacje klas pierwszych. Swoją wizytą zaszczycili nas :Św. Mikołaj wraz ze swoją świtą w postaci dwóch Aniołów i dwóch Diablic oraz p. Michał Lenkiewicz- przewodniczący Rady Rodziców, który uroczyście otworzył Turniej. Trwał on od godziny 8 do 13.00.Zwycięsto odniosła klasa I a, w k
tórej między innymi występował Jakub Bojczuk-król strzelców turnieju. Kolejne miejsca zajęły :drugie-klasa I d, trzecie-klasa I ce, a pierwsze za pudłem klasa I bf. Wszystkie zespoły otrzymały okolicznościowe dyplomy, a pierwsze trzy także statuetki ufundowane przez Radę Rodziców . Dodatkowe upominki przygotowane przez Starostwo Powiatowe w Jaworze otrzymali zwycięzcy Turnieju. Wszystkie nagrody wręczył uroczyście w towarzystwie Świętego Mikołaja p.Michał Lenkiewicz, Przewodniczący Rady Rodziców. Zakończenie uświetnili też p. Beata Janas Naczelnik Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Jaworze i p. Urszula Fitrzyk. Całość turnieju urozmaicił zespół taneczny dziewcząt z I LO. Słodkości dla uczestników Turnieju przekazała GS Męcinka Wszyscy uczestnicy oraz goście ocenili jubileuszowy turniej jako udany. Bardzo dziękujemy organizatorom oraz fundatorom ,do zobaczenia za rok !