I ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH W JAWORZE
Im. Ks. BOLKA I
LICEUM OGÓŁNOKSZTAŁCĄCE UZUPEŁNIAJĄCE
dla dorosłych

Witaj na stronie I Liceum Ogólnokształcącego im. Ks Bolka I . Dzisaj jest    18-06-2019    Do końca roku szkolnego pozostało    -2544   dni

Adres szkoły

liderem projakościowych
zmian w polskim
systemie edukacji

Święto koszykówki w jaworskim ogólniaku.

W dniach 7-8 kwietnia na Sali sportowej liceum ogólnokształcącego im. Ks. Bolka I odbył się XVIII Turniej o Puchar Dyrektora LO w koszykówce mężczyzn. W tym roku udział wzięły reprezentacje Gimnazjum nr 1 w Jaworze, PCKZ w Jaworze, Klas 1, 2, 3 oraz dwie drużyny absolwentów. Zespoły zostały podzielone na dwie grupy, gdzie grały systemem każdy z każdym. Następnie po 2 najlepsze zespoły z grup awansowały do półfinałów. W pierwszym meczu o wejście do finału spotkały się reprezentacja klas III i I drużyna Absolwentów, a w drugim drużyna klas III zmierzyła się z II zespołem Absolwentów. Po bardzo emocjonujących spotkaniach oba mecze wygrali bardziej doświadczeni Absolwenci. W meczu o trzecie miejsce zagrały zespół z klas II i drużyna Abiturientów i po bardzo ciekawym spotkaniu wyższość pokazali starsi koledzy. Finał także dostarczył wielkich emocji. W „bratobójczym” pojedynku wygrał zespół Absolwentów I grający w składzie: Tomasz Siczek, Grzegorz Kurek, Łukasz Zawada, Wojciech Bąk, Jakub Walasek, Paweł Matuszczyk, Rafał Wideł, Karol Kopeć.