I ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH W JAWORZE
I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
Im. Ks. BOLKA I
LICEUM OGÓŁNOKSZTAŁCĄCE UZUPEŁNIAJĄCE
dla dorosłych

Witaj na stronie I Liceum Ogólnokształcącego im. Ks Bolka I . Dzisaj jest    20-09-2017    Do końca roku szkolnego pozostało    -1908   dni
 
Adres szkoły

Patron szkoły

Historia szkoły

Galeria szkoły

Wydarzenia w szkole

Sukcesy uczniów

Samorząd uczniowski

Koła przedmiotowe

Olimpiady i konkursy

Grono pedagogiczne
w latach 1946- 2011

Absolwenci
1948-2007

Zjazd roczników

Rekrutacja 2011/2012

Lista przyjętych uczniów
rok 2012/2013

Biblioteka

Organizacja roku
szkolnego 2010/2012

Wycieczki przedmiotowe
2008-2012

Obozy naukowe
2008-2012

Wspólpraca z wyższymi
uczelniami 2008-2012

Wydarzenia sportowe

Terminy wywiadówek
2011/2012

Lista tematów
na ustną częśc egzaminu
maturalnego z języka
polskiego 2012/2013

Inforamcje dla maturzystów
rok szkolny 2011/2012

Przedmioty nauczane
materiały dla ucznia

65-lecie szkoły

Dokumenty wewnątrzszkolne

Materiały dla
nauczycieli

Dolnośląska szkoła
liderem projakościowych
zmian w polskim
systemie edukacji

 




Nauczyciele LO 1946 – 2008

Nauczyciele

Liceum Ogólnokształcącego w Jaworze

w latach 1946 – 2011

 

 Agdan Mirosław, ks. Albin Rodryg, Aleksiuk Renata, Antkowiak Henryk, Arłamowska Irena, Asłamowicz Maria,   Asłamowicz Władysława, Babiarz Alfred, Baczmański Stanisław, Bałuch Janina, Baniak Jadwiga, Barańska - Zimna Elżbieta, Barański  Stanisław, Bartosz Franciszka, ks. Baszak Jan, Bażyk Franciszek, Benedyk Krystyna, Bera Elżbieta, Białek Monika, Bielecka Antonina (Strychalska), Bielecka Renata, Bielecki Eugeniusz, Biernacka Elżbieta, Biernacki Jarosław, Bigda Antoni, Blaschke Norbert, ks. Błauciak Józef, Bobrowska Mirosława (Krawczyk), Bodziony Stanisław, Bojanowska Krystyna, Bojanowska Rozalia, Borkowski Stanisław, Broniarek Kazimiera, Bronka Tamara, ks. Brylak Stanisław, ks. Budzan Stanisław, Chajduga Iwona, Chmielewski Kazimierz, Cidyło Krystyna, Cieślik Wanda, Czerwiec Anna, Czyczerska Marta, ks. Dąbek Jan, Dąbrowska Ewa, Denys Edward, Dindorf  Antoni, Drąg Bronisława, Drąg Kazimierz, Drąg – Misiak Izabela, Drobaczyński Ryszard, Dromirecka Elżbieta, Drzał Dariusz, Duszeńko Janina, Duszeńko Stanisława, Dymek Anna, Dziadkowiec Bronisław, Dziak   Stanisław,  Dziduszko  Jan,  Dziduszko  Lilianna,  Dzięciołowska  Krystyna,  Dziędzioła   Anna

( Jankowska), Dziuro Mariola, Dzwolak Robert, ks. Ekiert  Bolesław,  Filipowska Anna, Frazik Jan, Funtowicz Barbara, Gajos Urszula, ks. Galas Hieronim, Gałecki Wojciech, Gaździcka Anna (Bronka), Gizicki Józef, Gołębiewicz Piotr, Gołuch Jacek, Gonet - Haglauer Anna, Gościńska Anna (Pochroń), Grządziel Jolanta, Grzelak  Wanda, Gulewicz Teresa, Gutkiewicz Józef, Habiak Magdalena, Hajzler Mieczysław, ks. Hawrylewicz Waldemar, Heintlinger Ryszard, Hubicki Mieczysław, Iwanowski Bolesław, Iwański Daniel, Jakimowicz Bronisław, Jakubów Beata, Jaszczyk Anna (Daszkiewicz), Jaszczyk Ryszard, Jeske  - Kasprzyk Zofia, Jędrychowski Jan, ks. Józefów Michał, Juchniewicz Jan, Kałuża Janusz, Kańska Malwina, KapułkaDwernicka Barbara, Karolonek Małgorzata, Kasperski Władysław, Kasprzyk Ewa, Kaszuba Bronisława, Kawczyńska Joanna, Kędra Zdzisław, Kirszańska Zofia, Klocek Jerzy, Klupczyński Albin, Kłeczek Jan, Kolberger Ewa, Kosiec Janina, Kościukiewicz Adam, Kościukiewicz Aurelia, ks. Kowalczyk Krzysztof, Kowalik Elżbieta, Kowalik Mirosława, Koziński Jerzy, Krajewska Maria (Kokot), ks. Krajewski Józef, Kromka Henryk, Krupa Bogdan, Kubeczko Piotr, Kuc Krystyna, Kuczwara Jadwiga ( Feszczuk),  Kukla Barbara, Kurbiel Jan, Kusztal Renata, Lemiesz Waldemar, Lonc Bronisław, Lopko Teresa (Butkiewicz), Lubańska Natalia, Lubański Waldemar, Łaz Wanda, Łazarz Renata, Łukasik Marek, Łukaszewska Anna, Łycyniak Władysław, Łyś  Elżbieta, Madej Monika, Madera Aleksandra, Madera Jadwiga (Sawicka) , Makuch Monika, Małasiewicz Karol, Majewska Małgorzata (Piwowarska), Makuch Monika, Mamajew Honorata, Marciniak Józef, Marcinowicz Halina, Marcinowicz Stanisław, Matusiak Jadwiga, Mazur Beata, Mazurowa Stanisława, Mącznik Elżbieta, Michalak Zuzanna, Michalski Mieczysław, Michaluk Stefania, Misek Jan,  Młot Jan, Mnich Werner, Mogilska  Julia, Mrówczyńska Irena,  Niekludowa Anna, Nieradko Arkadiusz, Okapiec Joanna, Okapiec Mirosław, Oleszczak Elżbieta, Olichwer Mirosław, ks. Olszówka Piotr, Oniszczyk Rościsław, Opalińska Zyta, Osowska Alina, Osowski Stanisław, Ozga Katarzyna, Paczyńska Ewa ( Drzymała), Pakos-Gomułkowa Emilia, Paluchowska Dorota, Paprocka Alicja, Partyka Henryk, ks. Paruch Czesław, Patrzek Anna ( Szczypczyk), Pełka Władysław, Pernach Józef, Piaskowski Zbigniew, Pieńkowska Halina, Pięta Aleksandra, Pilak Swietłana, Pirus Genowefa, , Plata Roman, Plebańczyk  Janina, Pliszka Alina, Popowska Maria, Prabucki Władysław, Prokopek – Stępniak Teresa, Pruszyńska Maria, Puton Teresa, Radzymińska Julianna, Rębisz Dorota, Robak Zbigniew, Rojowska Alina, Rokitnicka Ewa, Romanowski Jan, Różańska Jolanta, Różański Józef, Rudkowska  Zofia,  RybińskaSkowron  Zofia, Rybotycki Jan, Ryznar Wiesława, Rzepecki Zygmunt, Rzepka Donata, Salata Marek, ks. Sałęga Leszek, Sambor Maria Bogumiła, Sawicka Maria, Sędrowska Tamara (Weremczuk),  Sąsiadowski Wojciech, Serafinowa Bogumiła, Siczek Tomasz, Sienicka Renata (Przezwańska), Siewicka Adela, Siewicki Adam, Skibińska  Stanisława, Skibiński Jerzy, Skrzypczyk Zbigniew, Słowik Iwona, Sługocki Józef, Smużniak Karol, Sobczak Janina, Sobotkiewicz Monika, Sokołowska Elżbieta, Sokołowski Wojciech, Sornat Cecylia, Sosnowska Sabina, Spila Jan, Sroka Władysława, Stańczyk Joanna, Staroń Aldona, Steć Maria, Sudoł Andrzej, Supelowa Irena, Szczypczyk Janina, Szojka Dariusz, Szul Halina, Szul Julia, Szwaluk Czesława, Śliwiński Mirosław, Śmiłowska Agnieszka ( Zdziech), Śmiłowski Daniel, Świebodziński Antoni, Tomasiak Czesław, Tomasik Marta (Bosak), Trzaskulska Barbara, Twardowski Andrzej, Tychanowicz Roman, Tyrka Ludwik, Urbański Czesław, Warenczuk Anna, Wasyłyszyn Grzegorz, Weremkowicz Józef, Wesołowski Zdzisław, Węgiel Agnieszka, Węglewska Bogusława (Steć), Wieczorek Jolanta, Wieczorek Marian, Wilczek Edward,  Wiśniewska Bogusława, Wiśniewski Aleksander, Wiśniowski Wiesław, Witek Elżbieta, Wituń Irena (Wilk), Wojciechowska Joanna (Mycan), Wojtala Ewa, Wojtków Barbara, Wołoszyn Czesław, Woźniakiewicz Władysław, Wyderkowska Joanna (Hrankowska), Wyrozumska Stanisława (Okińska), Zajączkowska Wanda, ks. Zambroń Krzysztof, Zarzycka Urszula, Zarzycka - Zasiadły Małgorzata, Zatyka Iwona, Zawadzka Małgorzata, Ziach Piotr, Zieziula Ryszard, ks. Zwierzyński  Zdzisław, ks. Zygmunt Tomasz, Żgietowa Józefa, ks. Żmigrodzki Krzysztof