I ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH W JAWORZE
I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
Im. Ks. BOLKA I
LICEUM OGÓŁNOKSZTAŁCĄCE UZUPEŁNIAJĄCE
dla dorosłych

Witaj na stronie I Liceum Ogólnokształcącego im. Ks Bolka I . Dzisaj jest    20-09-2017    Do końca roku szkolnego pozostało    -1908   dni
 
Adres szkoły

Patron szkoły

Historia szkoły

Galeria szkoły

Wydarzenia w szkole

Sukcesy uczniów

Samorząd uczniowski

Koła przedmiotowe

Olimpiady i konkursy

Grono pedagogiczne
w latach 1946- 2011

Absolwenci
1948-2007

Zjazd roczników

Rekrutacja 2011/2012

Lista przyjętych uczniów
rok 2012/2013

Biblioteka

Organizacja roku
szkolnego 2010/2012

Wycieczki przedmiotowe
2008-2012

Obozy naukowe
2008-2012

Wspólpraca z wyższymi
uczelniami 2008-2012

Wydarzenia sportowe

Terminy wywiadówek
2011/2012

Lista tematów
na ustną częśc egzaminu
maturalnego z języka
polskiego 2012/2013

Inforamcje dla maturzystów
rok szkolny 2011/2012

Przedmioty nauczane
materiały dla ucznia

65-lecie szkoły

Dokumenty wewnątrzszkolne

Materiały dla
nauczycieli

Dolnośląska szkoła
liderem projakościowych
zmian w polskim
systemie edukacji

 




Strona lo jawor 1948 1949 1950 1951 1952 1953 1954 1955 1956 1957 1958 1959 1960 1961 1962 1963 1964 1965 1966 1967 1968 1969 1970 1971 1972 1973 1974 1975 1976 1977 1978 1979 1980 1981 1982 1983 1984 1985 1986 1987 1988 1989 1990 1991 1992 1993 1994 1995 1996 1997 1998 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007

Rok szkolny 1947/1948
Wychowawca: Jan Juchniewicz Benedyk Maria, Dominiczak Ludwik, Drobaczński Ryszard, Filiszak Irena, Fuchs Janina, Imbor Mirosława, Kowalski Włodzimierz, Kusińska Izabela, Lipiecki Henryk, Mąkosa Teodor, Michalski Ryszard, Opaliński Stanisław, Otocki Ryszard, Ozga Czesław, Pernach Leszek, Remion Barbara, Sobieszczuk Maurycy, Szałęga Zygmunt, Wroński Jerzy
Rok szkolny 1948/1949
Wychowawca: Józef Gutkiewicz Bąk Franciszka, Glinka Lidia, Gut Władysław, Hajduk Maria, Kalitka Kazimierz, Kawecka Maria, Korczak Jan, Kruszewska Halina, Lesińska Jadwiga, Maciejowski Stanisław, Madera Aleksandra, Partyka Stanisław, Rosłanowski Leonard, Rój Stanisław, Supel Wiesława, Szachidewicz Aleksander, Uziębło Władysław, Wójcik Ewa
Rok szkolny 1949/1950
Wychowawca: Adam Kościukiewicz Benedyk Jerzy, Bielat Teresa, Chyb Zdzisława, Demidow Zbigniew, Giedrojć Eugeniusz, Gruszczyńska Halina, Jaszowska Maria, Kałwak Henryk, Kopystyński Stanisław, Ortman Bogdan, Poświatowski Adolf, Rajtblat Helena, Sokołowska Agnieszka, Szuster Zofia, Śliwińska Urszula, Tomczuk Janina, Tyczyńska Krystyna, Tylicki Kazimierz, Urban Genowefa, Zięba Magdalena
Rok szkolny 1950/1951

Klasa XI A
Wychowawca: Józef Gutkiewicz Badarycz Michał, Banasiewicz Aleksandra, Bauer Zdzisława, Bukowski Ireneusz Kazimierz, Chyb Danuta, Czocha Antoni, Drabowicz Antoni, Dudek Zofia, Hobler Alina, Iwanowski Stanisław, Jankowski Marian, Janukanis Maria, Kaczmarczyk Maria, Kolada Zuba, Mandat Kazimierz, Mizio Marian, Nalepa Michalina, Nowak Anna, Pluta Maria Teresa, Popik Jerzy, Przączak Mieczysława, Raszkiewicz Jan, Rozin Leopold, Ruszel Klotylda Danuta, Siemaszko Jerzy, Spilarewicz Edward, Stalinger Krystyna, Supel Zdzisława Róża, Ślipko Jan, Świętnicki Wiesław, Tęcza Elżbieta, Winiarska Helena

Klasa XI B
Wychowawca: Jan Kurbiel Babczyńska Henryka, Baran Romuald, Dynak Juliusz, Gębski Mieczysław, Górak Stanisław, Hlebowicz Edward, Hołubowicz Teresa, Karczmarzyk Danuta, Kasprzyk Zdzisław, Klajn Jan, Kossowska Lucyna, Kostecka Henryka, Kubeczko Witold, Leks Helena, Leźnicka Maria, Łenczuk Edward, Marciniak Henryk, Marciniak Jan, Maziarz Józef, Misiewicz Janina, Olech Krystyna, Skowron Tadeusz, Sczerba Franciszek, Zankiewicz Irena, Zator Henryk
Rok szkolny 1951/1952

Klasa XI
Wychowawca: Aurelia Kościukiewicz Bilińska Danuta, Czemerys Monika, Dyszlewicz Krystyna, Fąfara Ryszarda, Hlebowicz Helena, Imbor Rajmund, Jangas Stanisław, Janukanis Gabriela, Karasiński Henryk, Kołodziej Stanisław, Kołtun Stanisław, Kulpiński Leonard, Kułakowska Izabela, Litwinowicz Zbigniew, Madera Jan, Markiewicz Edward, Mazur Barbara, Melner Józef, Najwer Kazimierz, Parkitna Gertruda, Rymarowicz Zdzisława, Sosnowska Matylda, Struś Józef, Supruniuk Stanisława, Surowiecka Ryszarda, Surowiecki Zygmunt, Szacberg Anna, Sznicar Danuta, Szuchnik Stanisław, Wawrzkowicz Stefania, Wojnarowicz Juliusz, Wolska Danuta, Załuska Emilia, Załuska Ryszarda, Zawadzka Helena
Rok szkolny 1952/1953

Klasa XI
Wychowawca: Zofia Kirszańska Bald Waldemar, Bąk Halina, Boberda Szczepan, Czerwonka Janusz, Dubiński Eugeniusz, Dudek Tadeusz, Marciniak Jadwiga, Nocuń Irena, Nowak Teresa, Orda Antoni, Pajor Stanisław, Rogalska Urszula, Siwiec Maria, Szuper Zofia, Tłuściak Krzysztof, Uchman Kazimierz, Wolska Krystyna, Woźniak Krystyna, Wziątek Romana, Zięba Krzysztof
Rok szkolny 1953/1954

Klasa XI
Wychowawca: Urszula Gajos Antas Maria, Chuda Krystyna, Demidow Sławomir, Galocz Stefan, Gębska Teresa, Jaworska Łucja, Kowalski ard, Edward, Kubicka Halina, Lisowski Józef, Mediuk Eugeniusz, Osmólska Lucyna, Pencak Maria, Rogalski , Zbigniew, Ror Ajzyk, Schayer Jerzy, Skibiak Jan, Sowińska Wanda, Tkacz Krystyna, Wielgosz Halina, Mi Wojciechowska Mirosława, Zdaniewicz Kazimiera
Rok szkolny 1954/1955

Klasa XI
Wychowawca: Józef Gutkiewicz Babiarz Zdzisława, Baran Zofia, Bartulski Tadeusz, Chyb Leszek, Czyżowska Janina, Dębicki Wiktor, Firek Zuzanna, Gos Danuta, Haratym Andrzej, Hubisz Genowefa, Jackowski Zdzisław, Jacyna Wanda, Karpiej Leokadia, Krochmalczyk Stefan, Kucharska Władysława, Kurczewska Czesława, Lembas Józef, Magdzińska Cecylia, Mandat Irena, Nocuń Kazimiera, Oleszczak Zygmunt, Peliak Krystyna, Pieniążek Aleksander, Rzepecki Wawrzyniec, Sawicka Lucyna, Schmidt Teresa, Siudak Grażyna, Staszak Janina, Steiner Alfred, Szrekinger Wita, Szutka Kazimiera, Włodarczyk Wacław, Wrzall Ryszard, Załanowska Maria
Rok szkolny 1955/1956

Klasa XI
Wychowawca: Adam Kościukiewicz Antas Teresa, Araszkiewicz Wanda Danuta, Bernatowicz Alfreda, Bock Anita Maria, Czerwiński Edward, Dobrzeniecka Regina, Galocz Barbara, Jama Wanda, Juchniewicz Adam, Klarenbach Jadwiga, Kontek Andrzej, Kowalik Elżbieta, Kozłowska Joanna, Lelo Janina Barbara, Marczuk Ewa, Matyas Lech, Odorczyk Stanisława Krystyna, Oleszczak Eugenia, Pietryga Zofia, Rubinkowska Krystyna, Samelson Froim, Sieczewicz Helena, Starak Jan, Szale Maria, Szumczyk Henryk, Tara Barbara, Zaniewski Zbigniew, Ziobrowski Kazimierz, Woźniakiewicz Zofia, Żółtaniecki Zbigniew
Rok szkolny 1956/1957

Klasa XI
Wychowawca: Aurelia Kościukiewicz Baum Waltrand, Demidow Kamila, Dębicka Paulina, Duszeńko Rozalia, Dyszlewicz Lech, Dzięciołowski Marian, Farbańska Władysława, Grabowska Elżbieta, Hynek Elżbieta, Jama Józefa, Jaworski Zbigniew, Kaszubski Zbigniew, Knihinicka Zofia, Nawara Ireneusz, Oberska Barbara, Parchimowicz Danuta, Rajczakowska Katarzyna, Smyk Józef, Struś Helena, Weremczuk Tamara
Rok szkolny 1957/1958

Klasa XI
Wychowawca: Adam Kościukiewicz Babińska Elżbieta, Błażewicz Grażyna, Czerwiński Paweł, Drzewiecki Mirosław, Jajecznik Danuta, Jurgielaniec Teresa, Justyński Paweł, Kozak Ryszard, Kudłaty Stanisław, Kuźmicka Zofia, Łosik Eugeniusz, Matyas Janusz, Pakiet Lidia , Paw Józef, Rosiennik Ludwik, Szeremeta Marta, Woszczyńska Marzenna
Rok szkolny 1958/1959

Klasa XI A
Wychowawca: Józef Gutkiewicz Chłopecka Ryszarda, Chryplewicz Maria, Czachor Irena, Dembińska Stanisława, Dobrzeniecki Adam, Drąg Kazimierz, Duralska Teresa, Dyszlewicz Janusz, Juchniewicz Krystyna, Kulig Irena, Lisiecki Artur, Misiewicz Maria, Obzejta Andrzej, Osuch Lucjan, Przedwojewski Tadeusz, Rachmańska Halina, Roczniak Tadeusz, Sierko Włodzimierz, Szczepański Stanisław, Wojnarowicz Helena, Woźniak Elżbieta, Wyka Anna, Zawada Jerzy, Zieliński Piotr

Klasa XI B
Wychowawca: Jan Juchniewicz Babiarz Kazimierz, Bebecka Liliana, Błaszczak Dymitr, Gołębiewicz Halina, Gdowska Mieczysława, Gorzelańczyk Irena, Hajduk Helena, Jerie Ryszard, Kunawicz Emilia, Leonarczyk Karol, Magoń Genowefa, Matys Alicja, Oliwa Ewa, Pawłowski Henryk, Prędkiewicz Stanisław, Rutkowski Józef, Stylski Jerzy, Tatuś Wacław, Uchman Irena Rok szkolny 1959/1960

Klasa XI A
Wychowawca: Zofia Kirszańska Babiarz Helena, Baczmański Tadeusz, Brzyk Julian, Dolińska Walentyna, Dziak Daniela, Grządziel Helena, Grządziel Maria, Grzybowski Emil, Jarząbek Barbara, Kaczor Zofia, Kikiela Zofia, Kosiorek Anna, Kowalik Mirosława, Krupa Henryk, Kurbiel Maria, Leputa Stanisław, Lizak Helena, Majewski Stanisław, Mokłowicz Olga, Ochel Jadwiga, Paczko/Riedel Karolina, Pajdo Krystyna, Paszkowska Janina, Podolski Marian, Repech Zofia, Socha Maria, Szymański Zbigniew, Tychanowicz Romuald, Weber Irena, Werczyńska Jadwiga, Wołoszyn Czesław

Klasa XI B
Wychowawca: Bronisław Jakimowicz Błażejowski Józef, Cerbe Jerzy, Drabowicz Franciszek, Duszeńko Zofia, Dziak Halina, Elster Freda, Elster Grzegorz, Gajda Bronisława, Kawalec Zofia, Kiełdanowicz Alina, Kurp Janina, Lelo Wiesław, Mała Bogdanna, Masztalerz Krzysztof, Podchorodecki Tadeusz, Schmidt Marianna, Warcholak Piotr, Zuber Romana
Rok szkolny 1960/1961

Klasa XI A
Wychowawca: Aurelia Kościukiewicz Bilińska Maria, Cubała Andrzej, Gerus Józef, Gos Aleksander, Grochot Elżbieta, Grzymała Barbara, Kościukiewicz Andrzej, Kozaryn Elżbieta, Krukowska Małgorzata, Krzyśpiak Andrzej, Krzywa Janina, Kuriański Władysław, Lewicka Irena, Łuczko Bożena, Minda Genowefa, Pałubiak Maria, Papadopulos Alekos, Pisulska Zofia, Reinlender Teresa, Rojek Adam, Romanowicz Tamara, Rudnicka Urszula, Soboniak Wanda, Szul Julia, Tomaszewicz Janina, Tracz Jan, Wąsowska Wojsława, Wiernik Małka, Zawirski Stanisław

Klasa XI B
Wychowawca: Zofia Kirszańska Bielecki Józef, Chomicka Zofia, Drąg Bronisława, Drozdowska Józefa, Gilewicz Marta, Grabski Michał, Hryniuk Edward, Lesiak Halina, Machała Jadwiga, Sochaczewski Jerzy, Wojtala Alicja, Wyka Jan
Rok szkolny 1961/1962

Klasa XI A
Wychowawca: Władysława Asłamowicz Bazan Władysława, Chodacka Barbara, Czerwińska Jadwiga, Firlej Michalina, Fokin Helena, Gawrońska Maria, Grabska Józefa, Jakacki Zbigniew, Jaśkiewicz Anna, Juracki Włodzimierz, Kogut Dorota, Kopicka Krystyna, Krakowian Lidia, Łosik Jan, Maciejewska Cecylia, Mariampolska Maria, Matwiejew Wielisława, Mocniak Anna, Olko Maria, Preuss Ryszarda, Safranow Helena, Smyk Krystyna, Socha Bronisława, Stępkowska Maria, Szwed Mirosława, Świerczyńska Miłosława, Tuptanowska Renata, Wachulak Janina, Willman Maria, Zastawna Małgorzata, Zienkowicz Elżbieta, Ziętek Kazimierz, Zwierzchowska Marianna

Klasa XI B
Wychowawca: Aleksander Wiśniewski Białek Jan, Bobowski Albin, Buchajczuk Romana, Cag Maria, Drobniak Maria, Dul Jan, Duszeńko Władysław, Gdowski Leon, Gołębiewicz Aniela, Kwiatkowski Zbigniew, Midziak Aniela, Radwańska Halina, Sadowska Janina, Sikora Bogusław, Stohnij Jan, Torończak Genowefa, Troper Lola, Ziętek Albin
Rok szkolny 1962/1963

Klasa XI A
Wychowawca: Werner Mnich Adamczuk Bożena, Bałchanowska Irena, Duralska Grażyna, Haczyńska Ryszarda, Jaworska Izabela, Kaźmierczak Helena, Krakowian Halina, Misiewicz Barbara, Mrówka Wiesława, Orda Rozalia, Piątek Jadwiga, Pilak Marta, Roczniak Genowefa, Safranow Barbara, Smolak Halina, Szklarczyk Maria, Wrotna Krystyna, Wróbel Emilia

Klasa XI B
Wychowawca: Jan Kurbiel Bartczak Barbara, Bierowska Dorota, Brzozowski Janusz, Cira Andrzej, Dorosz Elianna, Gierlak Zofia, Gniadek Jan, Grużlewski Roman, Hubar Czesław, Jacyna Ryszard, Kostrzębski Czesław, Krantz Eugeniusz, Morgunowicz Walentyna, Osiński Wojciech, Pawlaczek Maria, Różycki Jan, Szeremeta Ryszard, Śliz Zofia, Żabska Rozalia
Rok szkolny 1963/1964

Klasa XI A
Wychowawca: Roman Plata Bryzek Jerzy, Cap Maria, Domiszewski Jakub, Drabczyk Krzysztof, Fica Bronisław, Gardas Halina, Gęsior Edward, Gutman Chaja Blima, Iwaniszyn Aleksander, Kałuża Karol, Karczewska Maria, Kwiecień Alicja, Lewandowski Kazimierz, Nowocień Sylwester, Oktawiec Marta, Pieńkowska Maria, Pisulski Stanisław, Piszczorowicz Jan, Pławiak Rudolf, Romanowska Aleksandra, Rutkowska Krystyna, Rutkowska Stefania, Słomiak Natalia, Smogór Józef, Strojna Janina, Szatarska Krystyna, Szul Mieczysław, Uciurkiewicz Jadwiga, Warszawska Irena, Węgiel Janusz, Wiglusz Maria, Wijas Krystyna, Wypasek Janina, Zwierzchowski Eugeniusz

Klasa XI B
Wychowawca: Piotr Ziach Begiński Aleksander, Bireta Janina, Chojnacki Henryk, Dmytryk Tadeusz, Gosławska Teresa, Grządziel Stanisława, Iwański Lech, Konior Tadeusz, Kopeć Mieczysław, Lelo Maria, Łyszak Krzysztof, Makieła Andrzej, Mieloch Ryszard, Milt Janina Halina, Misek Jan, Nowak Czesław, Soszyński Krzysztof, Szastak Ryszard, Uciurkiewicz Zdzisław, Uracz Teresa, Wabiszczewicz Krystyna, Warcholak Andrzej, Wiosetek Janina, Wojtala Henryk, Wójcik Maria, Żelazowski Władysław, Żółtaniecki Janusz

Klasa XI C
Wychowawca: Bronisław Jakimowicz Adamowicz Janina, Cendrowska Jadwiga, Dąbrowska Barbara, Firlej Maria, Galant Zofia, Gawrońska Cecylia, Gniewek Czesław, Grządziel Anna, Hońdo Barbara, Iwańska Anita, Jankowiak Ewa, Jaworska Grażyna, Jodel Anna, Jurek Zofia, Kalińska Irena, Kempa Elżbieta, Krukowska Maria, Krzechka Barbara, Leniuch Bolesław, Lichoń Henryk, Magdzińska Irena, Michaliszyn Katarzyna, Mielnik Wanda, Misiewicz Halina, Mokrzycka Janina, Niewiadoma Janina, Petrowicz Józefa, Pokucińska Barbara, Schulz Ida, Szul Anna, Szymańska Krystyna
Rok szkolny 1964/1965

Klasa XI A
Wychowawca: Teresa Lopko Bar Barbara, Bober Krystyna, Chruściel Zdzisław, Filozof Maria, Gierlak Irena, Głogowska Stanisława, Grela Jan, Kaprzyk Adam, Karpowicz Anna, Kempiński Bronisław, Klimowicz Irena, Kogut Jadwiga, Kozłowski Jerzy, Krawiec Urszula, Liwoch Danuta, Myślicki Władysław, Nadzikiewicz Alicja, Parylak Władysław, Radomska Danuta, Rębalska Elżbieta, Sadowy Krystyna, Sitko Krystyna, Soszyński Bolesław, Studzińska Czesława, Trajdos Genowefa, Waszkiewicz Irena, Wdowiak Piotr, Wierzbińska Małgorzata, Woldańska Krystyna, Zając Janina

Klasa XI B
Wychowawca: Zdzisław Kędra Baran Jan, Cham Irena, Cubała Janusz, Cycuła Halina, Dwojak Wanda, Frankowska Amina, Jajecznik Łucja, Jeziorski Henryk, Kacerka Irena, Kafel Barbara, Kornaś Wanda, Kozimenko Józef, Lepianka Wanda, Masztalerz Bogusław, Oktawiec Beata, Parzniewski Jan, Pawelska Jadwiga, Safranow Irena, Sokulska Władysława, Stachura Ryszard, Stopiński Lesław, Szmydt Anna, Szrajda Teresa, Szram Zofia, Truszkowska Krystyna, Witek Henryk, Zgórski Edward

Klasa XI C
Wychowawca: Jan Juchniewicz Bereźnicka Alicja, Bieszczat Jerzy, Daszkiewicz Danuta, Doros Andrzej, Gołuch Wanda, Gulewicz Zdzisław, Jaworska Zofia, Kasprzyk Maciej, Kiełek Halina, Korba Wiesław, Kowalski Kazimierz, Kruczyńska Urszula, Kulpiński Jan, Marciniak Tadeusz, Mroziak Ryszard, Orłowski Marian, Pawlaczek Krystyna, Ptak Krystyna, Pyć Jerzy, Radajewski Ryszard, Serafin Jan, Sikora Leon, Stefaniak Zofia, Sudelska Krystyna, Tokarska Krystyna, Waniczek Maria, Węgrzynowski Ryszard, Więcek Jadwiga, Ziętek Mirosław, Żogał Stanisław, Żółta Maria

Klasa XI D
Wychowawca: Wiesław Wiśniowski Bobowski Ryszard, Gawłowska Maria, Grządziel Zuzanna, Hnatiuk Henryk, Jackiewicz Lucyna, Jama Barbara, Jurgielaniec Ryszard, Kardasz Stanisława, Koszela Stanisława, Kubiak Krystyna, Kulczycki Jerzy Piotr, Lebiediew Tamara, Mańkowski Lech, Oszczepalska Krystyna, Pawlaczek Urszula, Płaskocińska Genowefa, Rejman Zbigniew, Ryznar Julian, Sadowska Jadwiga, Stypuła Zdzisław, Szul Jan, Szuster Ludwika, Szycher Andrzej, Walas Zofia, Waligóra Maria, Zejfert Halina, Złocki Andrzej
Rok szkolny 1965/1966

Klasa XI A
Wychowawca: Jadwiga Madera Aniołek Lech, Dembski Witold, Doroszczonek Włodzimierz, Głogowski Zenon, Golenia Helena, Golonka Józef, Gołyźniak Wiesław, Jabłońska Antonina, Jezuit Leokadia, Kruszelnicki Oleg, Kunicki Jan, Kurczewski Władysław, Lewandowska Halina, Łaba Maria, Majcher Teresa, Makieła Marianna, Mieloch Jerzy, Mingajło Andrzej, Ostrowska Barbara, Pawelska Bogumiła, Piątek Barbara, Poneta Janina, Prymas Wiesława, Raczkowski Ryszard, Sadura Krystyna, Steiner Zdzisław, Strojek Halina, Sznicar Jan, Szwed Maria Lidia, Tylenda Irena, Żak Helena

Klasa XI B
Wychowawca: Aleksander Wiśniewski Baś Wiesław, Borkowski Edward, Cudziło Tadeusz, Czop Jerzy, Ferdynand Jerzy, Fornal Adela, Gałkowska Alicja, Glińska Mirosława, Górecka Bogumiła, Gutman Sara Sonia, Holicki Jan, Hul Michał, Jaroszewicz Edward, Juracka Wanda, Kita Teresa, Komarnicka Łucja, Konior Edward, Kopeć Jan, Kozaryn Jolanta, Krajewska Barbara, Lewicki Leszek, Malinowski Zbigniew, Mikulski Adam, Narkiewicz Józef, Nieć Krystyna, Pacholczyk Kazimierz, Paryś Wiesław, Pieszczek Zofia, Sasin Elżbieta, Sokurenko Jan, Stelczyk Stanisław, Suski Tadeusz, Szewc Józef, Ślączka Zofia, Woźniak Irena, Zdrzałka Halina, Żarnicka Anna

Klasa XI C
Wychowawca: Jerzy Skibiński Bosak Michał, Demski Jan, Durda Krystyna, Golonka Stanisław, Grządziel Marian, Januszkiewicz Jadwiga, Jaworska Jadwiga, Kaim Ludmiła, Kazimierczak Stanisław, Klocek Andrzej, Kobes Andrzej, Markiewicz Zbigniew, Matusiak Zofia, Mazur Jerzy, Noga Danuta, Pacyga Janina, Pajdo Janina, Piwowarczyk Andrzej, Podsobieńska Bogusława, Podyma Danuta, Serafin Danuta, Spiesz Zdzisława, Szymańska Apolonia, Tomaszewska Janina, Tworowska Urszula, Warszawa Barbara, Werner Stanisław, Wójcik Irena

Klasa XI D
Wychowawca: Irena Arłamowska Anioł Grażyna, Banaszek Ewa, Bar Barbara, Bojanowska Rozalia, Cholewka Wiesława, Czochara Maria, Gdowska Krystyna, Gontarz Zenona, Harasimowicz Danuta, Kobylarz Genowefa, Koczan Józefa, Mikołajska Krystyna, Mrowca Danuta, Noga Halina, Pała Anna, Rębacz Krystyna, Sienkiewicz Danuta, Soroka Zofia, Stępień Barbara, Syrnyk Danuta, Szostakowska Jadwiga, Szul Janina, Wawrzkowicz Danuta, Winiarska Krystyna, Zdaniewicz Janina

Klasa XI E
Wychowawca: Anna Gościńska Baran Zofia, Bartnik Romualda, Bebecka Alicja, Bobowska Adela, Borowiecka Wanda, Bródka Maria, Budzińska Maria, Bułka Barbara, Chochła Aniela, Czachor Irena, Czekajło Elżbieta, Daszkiewicz Halina, Dudzińska Zofia, Dziędzioła Maria, Grzegorczyk Barbara, Jagoszewska Mieczysława, Kościelniak Zofia, Kriegiel Danuta, Lisowska Alina, Łomnicka Irena, Magoń Bronisława, Martiuk Wanda, Noga Czesława, Noga Janina, Paciepnik Barbara, Polanowska Teresa, Połatajko Halina, Rochalewicz Danuta, Rybczyńska Barbara, Sawicka Dorota, Smolak Ewa, Spaleniak Maria Anna, Stec Krystyna, Szczurzyńska Janina, Tokarska Hanna, Wial Halina, Zielińska Elżbieta

Klasa XI Liceum dla Pracujących
Wychowawca: Roman Plata Apolinarska Mirosława, Bachórz Julia, Białek Teresa, Bojanowski Henryk, Cieśla Wanda, Czmara Zofia, Czyżewska Teresa, Dankiewicz Maria, Dąbrowski Stefan, Dominik Henryk, Dominik Janina, Dywan Longin, Firszt Elżbieta, Gałka Maria, Gałuszka Stanisław, Garbacz Jan, Golańska Elżbieta, Gratkowska Elżbieta, Gudzowska Katarzyna, Janc Stanisława, Januszek Ludwik, Kalinowska Lucyna, Kleszcz Joanna, Kostrzębski Stanisław, Kuźniar Katarzyna, Kwiecińska Alina, Lis Regina, Łosik Jan, Mikulski Jan, Modliński Józef, Nowak Rozalia, Saboń Janina, Sajdak Bolesław, Szymańska Marianna, Śmiarowska Czesława, Tomaszewska Irena, Warchał Józefa, Wędzonka Mirosława, Węgrzynowska Nela, Wieczorek Mirosława, Wojnarowicz Edward
Rok szkolny 1966/1967

Klasa XI A
Wychowawca: Władysława Asłamowicz Antkowiak Krystyna, Bajgier Wanda, Baziukiewicz Henryk, Bedryj Antoni, Bienias Krzysztof, Bieńkowski Adam, Bondarewicz Edward, Complak Krystian, Cyrankowski Wojciech, Dąbrowski Andrzej, Dąbrowski Michał, Grechowicz Danuta, Husar Maria, Karski-Dąbrowski Ryszard, Kobieluch Ewa, Komarnicki Paweł, Kowalczyk Maria, Krawiec Kazimierz, Krupa Franciszek, Kuncewicz Leokadia, Lichwa Stanisław, Mackiewicz Krystyna, Maćkowiak Elżbieta, Mazur Wanda, Niedzielska Stanisława, Pilch Janusz, Pulik Witold, Samsel Szymon, Sudelski Włodzimierz, Szałęga Roman, Szul Józef, Tworowska Danuta, Wencko Jan, Witczak Elżbieta

Klasa XI B
Wychowawca: Irena Arłamowska Bartulska Elżbieta, Bosa Janina, Chruściel Kazimiera, Gala Ewa, Gonciarz Józef, Gwiździał Artur, Gwiździł Roman, Kmieciak Cecylia , Korniak Zbigniew, Kostrzębska Danuta, Kozaryn Anna, Lasota Genowefa, Lisowska Maria, Maczkowska Anna, Melnarowicz Józef, Michalski Jan, Mikanowicz Krystyna, Myjak Antoni, Oktawiec Stanisław, Pisulska Janina, Pruszyński Andrzej, Sawicki Zbigniew, Sobczyk Zbigniew, Szafrańska Anna, Szymańska Maria, Wasilewska Barbara, Zwierzew Jadwiga, Żyżło Zdzisław

Klasa XI C
Wychowawca: Jadwiga Madera Agdan Elżbieta, Bara Barbara, Błachuta Czesław, Bonna Jerzy, Bosek Jadwiga, Chruściel Anna, Dobrowolski Bogusław, Dorosz Zbigniew, Kostecka Zenona, Krawiec Alicja, Kulczycki Mieczysław, Lewicki Dariusz, Matłosz Ewa, Moroszczuk Ryszard, Noga Zbigniew, Pastuch Stanisława, Pyszka Ewelina, Rokosz Tadeusz, Rosłanowski Alojzy, Sawicki Stanisław, Sokołowska Grażyna, Szerszeń Lucyna, Tomczuk Ryszard, Wit Ferdynand, Wojnicki Janusz

Klasa XI D
Wychowawca: Mirosława Kowalik Babiuch Jadwiga, Baran Irena, Choduń Grażyna, Danicka Wanda, Dębicka Halina, Dudek Elżbieta, Dziduszko Barbara, Gardas Zdzisława, Kisiel Zdzisława, Kogut Helena, Kopij Irena, Kosik Urszula, Kostrzębska Maria, Lenart Aniela, Morawska Józefa, Napierała Jolanta, Nowak Alicja, Pycia Anna, Szostak Grażyna, Szymczak Teresa, Uracz Jadwiga, Wesół Maria, Ziętek Grażyna, Żukrowska Irena, Żurowska Lucyna

Klasa XI E
Wychowawca: Stanisława Skibińska Andreasik Maria, Buraczewska Krystyna, Dembska Dorota, Galińska Marianna, Gejno Regina, Kraińska Irena, Kwolek Leokadia, Mucha Maria, Noga Halina, Pawiłojć Jadwiga, Podsobieńska Ewelina, Rutkowska Irena, Rzeszowska Anna, Staryszak Ewa, Sylwestrzak Halina, Szymkowiak Janina, Świderska Elżbieta, Wojtków Irena, Zając Barbara, Zawadzka Teresa, Ziętek Irena, Żebryk Krystyna

Klasa XI a Liceum dla Pracujących
Wychowawca: Aleksander Wiśniewski Boczek Zofia, Daszkiewicz Mieczysław, Dobies Krystyna, Dobrowolska Leokadia, Garcarek Elżbieta, Gejno Helena, Grabarczyk Romuald, Gruszczyński Sylwester, Jarząbkiewicz Elżbieta, Kowaluk Barbara, Lis Kazimierz, Mańkowska Janina, Marcinkowska Rozalia, Napierała Władysław, Olszańska Maria, Pajerski Wiesław, Partyka Kazimierz, Peron Władysław, Podsiadło Halina, Polanowski Eugeniusz, Prokop Daniela, Rębiś Anna, Rudy Leokadia, Stępień Maria, Struś Franciszek, Szozda Antonina, Wąsik Alina, Zimna Janina

Klasa XI b Liceum dla Pracujących
Wychowawca: Józef Gutkiewicz Bąk Jadwiga, Borkowski Janusz, Bosy Stanisław, Czerwińska Krystyna, Detyna Anna, Dywan Ludwik, Gaczyński Walenty, Gendek Rozalia, Gierlak Irena, Grzeszczuk Tadeusz, Gut Stanisław, Kunicki Jan, Kurp Janina, Maciaszek Barbara, Masełbas Władysław, Misiewicz Barbara, Pacak Bronisława, Piechaczek Józef, Puton Janina, Strychaniecka Maria, Suchecka Anna, Uhornicka Krystyna, Uracz Krystyna, Węgrzynek Krystyna, Woźniak Janina
Rok szkolny 1967/1968

Klasa XI A
Wychowawca: Roman Plata Czarnecka Danuta, Dobrowolska Krystyna, Dubik Grażyna, Durkalec Irena, Duszeńko Stanisława, Gajda Jerzy, Hońdo Elżbieta, Jabłońska Bożena, Jabłońska Józefa, Kanałkowska Stefania, Kwapisz Zdzisława, Madera Henryk, Makuc Janina, Nowak Andrzej, Oziembłowska Krystyna, Piszczek Danuta, Preiss Krystyna, Puzio Genowefa, Radacz Barbara, Rubinkowski Jerzy, Rybicka Mirosława, Sawicka Barbara, Skalska Krystyna, Sokołowski Zdzisław, Sokół Barbara, Sowińska Jadwiga, Stanasiuk Maria, Szul Czesław, Ślemp Regina, Twardowska Wanda, Walasek Elżbieta, Walusiak Edmund, Winiarska Wiesława

Klasa XI B
Wychowawca: Bronisław Jakimowicz Adamska Maria, Babiarz Maria, Bajor Janina, Bałchanowska Urszula, Bobowski Jan, Bojanowska Irena, Brymerski Bogdan, Drzał Andrzej, Frankowska Barbara, Habiak Maria, Kobylarz Stanisława, Kudła Henryka, Lewicka Bożena, Lewczuk Wiesław, Machała Liliana, Majchrzak Krystyna, Manczewska Kazimiera, Miazga Maria, Michalak Andrzej, Mitek Maria, Nakoneczna Anna, Pacholczyk Marianna, Parzniewski Henryk, Podolski Ryszard, Praworski Ludwik, Ptak Maria, Roczniak Kazimiera, Rynkiewicz Krzysztof, Siadkowski Henryk, Skrzypek Janina, Stefanowicz Teresa , Wajda Janina, Wojtasik Alicja, Woźniak Janina, Żukiewicz Danuta

Klasa XI C
Wychowawca: Józef Sługocki Bander Krystyna, Baran Józefa, Błażewicz Genowefa, Chamik Elżbieta, Daszkiewicz Jerzy, Diduszko Maria, Gołyźniak Ryszard, Gustek Ludmiła, Jaguszewska Weronika, Kamiński Włodzimierz, Karasiński Jerzy, Kida Janusz, Kostecki Zbigniew, Kościółek Jerzy, Krawczyk Elżbieta, Krok Bogusław, Leśniak Halina, Łopusiewicz Halina, Mackiewicz Tadeusz, Osak Weronika, Panasiewicz Danuta, Pawlus Henryk, Pierz Janina, Piękoś Elżbieta, Przączak Jadwiga, Różycka Irena, Sowa Czesława, Strojek Ireneusz, Sylwestrzak Ryszard, Szajda Marian, Śliwka Krystyna, Walczewska Bogumiła, Wojnicka Alicja, Wołkowiecki Edward, Wypasek Ryszard, Ziajor Helena

Klasa XI D
Wychowawca: Tamara Sędrowska Adamczyk Grażyna, Bartulski Tomasz, Bera Renata, Bryzek Bogdan, Dul Jan, Federowicz Leszek, Florek Tadeusz, Gala Marian, Gwiździł Elżbieta, Jajecznik Leokadia, Kalisz Grażyna, Karpiej Krystyna, Kasperkiewicz Jan, Kłos Jan, Korybski Antoni, Kowalska Alicja, Kulik Janusz, Mielczarek Tamara, Mokrzycka Wanda, Morawski Stanisław, Nowak Alicja, Pałczyńska Ewa, Paul Jolanta, Polanowska Anna, Pruszyński Zdzisław, Rzepka Jadwiga, Sowa Jerzy, Sójka Teresa, Szudrawa Ludmiła, Szymanek Wiktoria, Zawada Antoni, Zawada Ryszard, Zwierz Izabela, Żołek Maria

Klasa XI E
Wychowawca: Aleksander Wiśniewski Andruszków Krystyna, Berendt Lidia, Białek Maria, Bielecka Danuta, Bilik Mieczysław, Bortków Danuta, Dudek Elżbieta, Gorgoń Wiesława, Gronostaj Teodora, Hryniuk Danuta, Jankowska Barbara, Janowska Bożena, Kartkowski Ryszard, Kokot Maria, Krupa Barbara, Krupa Jadwiga, Kwaśniak Jadwiga, Madej Zofia, Malec Jadwiga, Mrówczyńska Ewa, Mytych Irena, Niedziela Tadeusz, Paduch Genowefa, Piwoda Stanisława, Ruda Wiesława, Schilling Leon, Szałęga Bogusław, Szczypek Mieczysław, Topolski Zbigniew, Trzeciakiewicz Zbigniew, Werecka Danuta, Woźniak Czesława, Żogał Zofia

Klasa XI a Liceum dla Pracujących
Wychowawca: Józef Gutkiewicz Bauer Anna, Borowski Zbigniew, Butmankiewicz Zdzisław, Dębski Wacław, Domiński Zbigniew, Doros Alicja, Kubicki Bogusław, Kuczek Maria, Kuczek Zygfryda, Kwaczewski Myrtil, Maciejewska Agnieszka, Mackiewicz Franciszka, Majcher Teresa, Malec Maria, Malec Wilhelm, Mała Wanda, Marciniak Janina, Mikuła Mieczysław, Paściak Jadwiga, Pichowicz Alina, Pieńczak Daniela, Plezia Czesława, Procyk Leontyna, Sowula Irena, Stankiewicz Alicja, Stojko Barbara, Świetłowicz Janina, Tokarski Zygmunt, Woźnica Wanda, Zdziejowska Maria

Klasa XI b Liceum dla Pracujących
Wychowawca: Józef Sługocki Biela Czesława, Błażewska Helena, Brzezińska Lucyna, Bujak Halina, Chrząszcz Teresa, Czepiel Maria, Detyna Krystyna, Dzido Christel, Firszt Emilia, Juchniewicz Grażyna, Kaśnicka Anna, Komarnicki Paweł, Lewandowska Hanna, Łuba Halina, Marzęcka Stefania, Orzechowska Zuzanna, Sitko Kazimiera, Sołtys Helena, Stanisławska Maria, Szławieniec Janina, Szostak Walentyna, Sztrojen Teresa, Szul Julianna, Szymańska Krystyna, Szynkaruk Regina, Wilkowska Maria, Włodarczyk Krystyna, Ziembowicz Krystyna, Zwiernik Kazimiera, Żebrowska Rozalia, Żurowska Lucyna
Rok szkolny 1968/1969

Klasa XI A
Wychowawca: Ryszard Jaszczyk Gulewicz Jerzy, Jakubowska Henryka, Janiszewska Lucyna, Jarmuszewski Józef, Kaźmierczak Zofia, Klimas Halina, Kubas Ryszard, Lewandowski Waldemar, Maćkowiak Jerzy, Mazur Zbigniew, Nogalska Anna, Nowak Maria, Opas Grażyna, Paciepnik Danuta, Pawelski Sławomir, Połamany Mieczysław, Psik Jadwiga, Rossienik Jerzy, Rudnicka Gabriela, Salata Lidia, Sambor Ewa, Sambor Maria, Sitek Eugeniusz, Staszek Bogusław, Stępkowska Mirosława, Szastak Kazimierz, Tworowski Aleksander, Walusiak Edward, Weremko Jadwiga, Wojciechowski Janusz, Wójcik Bożena, Zawiła Maria

Klasa XI B
Wychowawca: Jan Rybotycki Ambrożuk Daniela, Baran Alina, Białozorska Leokadia, Boberda Helena, Bobowski Tadeusz, Drąg Zofia, Dziubek Józefa, Gdowski Tadeusz, Gejno Danuta, Grządziel Halina, Hryniuk Henryk, Iwuć Teresa, Januszewicz Jan, Jodel Szymon, Kida Irena, Kleniuk Adam, Kliszczyk Krystyna, Komarnicka Elżbieta, Konaszyk Krystyna, Koza Maria, Krajewski Wiesław, Król Wanda, Krzemień Stanisław, Kulińska Elżbieta, Lelo Stanisław, Majerski Czesław, Moros Jerzy, Paturaj Romualda, Rychlik Tadeusz, Szałęga Marek, Tryniecka Wanda, Wesołowski Romuald, Ziubrzycka Elżbieta, Żarnicki Kazimierz

Klasa XI C
Wychowawca: Mirosław Agdan Badarycz Roman, Bera Elżbieta, Borkowska Ewa, Borkowski Arkadiusz, Borowski Edward, Bosek Halina, Bródka Urszula, Cira Elżbieta, Ciździel Krystyna, Czapla Maria, Duś Tadeusz, Falkiewicz Antoni, Hońdo Stanisław, Kopeć Zbigniew, Krukowski Jerzy, Kwolek Alicja, Lindemann Juta, Majewska Elżbieta, Mazurek Stanisław, Mikulska Małgorzata, Mrówczyńska Barbara, Nędza Ingeborg, Papciak Halina, Piwowarczyk Roman, Rutkowska Elżbieta, Seweryn Danuta, Sikora Waldemar, Skowron Jadwiga, Stanke Janina, Wojniłowicz Wanda

Klasa XI D
Wychowawca: Anna Jaszczyk Badyla Barbara, Błahuta Krystyna, Brożyna Alicja, Buczak Henryk, Domińska Felicja, Drobniak Halina, Droździak Dorota, Dziubek Kazimierz, Frąckowiak Krystyna, Glińska Ewa, Jaworski Jacek, Karpowicz Genowefa, Kasiński Mirosław, Kaźmierska Elżbieta, Klimczak Stanisław, Klimecka Grażyna, Kozera Grażyna, Matłosz Adam, Michalak Elżbieta, Morawska Wanda, Nejman Krystyna, Nowak Stanisław, Pala Janina, Rogalska Janina, Rak Edward, Szeliga Bogusław, Szmołda Romuald, Truszkowski Włodzimierz, Zdanowicz Andrzej, Zieliński Roman

Klasa XI E
Wychowawca: Teresa Lopko Bezeg Marzenna, Broda Stanisława, Dojlido Maria, Dzwolak Grażyna, Galczak Elżbieta, Gonera Barbara, Jabłońska Barbara, Jaworska Halina, Kes Zdzisława, Kołodziejczyk Henryka, Kret Irena, Kruszelnicka Włodzimiera, Kupiec Krystyna, Leń Bronisława, Lesień Grażyna, Litarowicz Ewa, Moneta Helena, Mroziak Barbara, Niedźwiecka Urszula, Pełechata Franciszka, Romanowska Mirosława, Rzepecka Irena, Rychlik Danuta, Sołtys Danuta, Stanio Zofia, Szerer Anna, Szewczyk Irena, Szewczyk Janina, Szkwarkowska Krystyna, Świderska Henryka, Trzeciak Irena, Wiącek Anna, Wojtków Czesława, Wójcik Teresa, Zając Janina

Klasa XI F
Wychowawca: Jerzy Skibiński Bar Teresa, Białas Teresa, Delegiewicz Maria, Długosz Grażyna, Filus Zuzanna, Giniowiec Teresa, Grechowicz Janina, Kasak Leokadia, Kasprzyk Danuta, Knysz Maria, Kordaczuk Zofia, Kosińska Jadwiga, Magoń Helena, Matusiak Krystyna, Midziak Krystyna, Milcarz Kazimiera, Mucha Janina, Płaza Krystyna, Podgórska Halina, Podwysocka Genowefa, Procner Zuzanna, Psik Janina, Romanowska Władysława, Sobczyk Mirosława, Soroka Genowefa, Tomasikiewicz Mariolanta, Wiewióra Barbara, Wojtyła Izabela

Klasa XI a Liceum dla Pracujących
Wychowawca: Anna Jaszczyk Borkowski Edmund, Borys Maria, Cieślik Stanisław, Domiński Marian, Dzień Kazimierz, Falkiewicz Stanisława, Fuks Wanda, Januszek Irena, Jelińska Stanisława, Kamiński Jan, Kawalec Józefa, Koncur Sabina, Kondziołka Teresa, Kopecki Janusz, Kosior Halina, Król Maria, Kurbiel Janusz, Kurczewska Krystyna, Latawiec Jadwiga, Latkowska Jadwiga, Mrowca Jadwiga, Mucha Krystyna, Pietruch Edward, Płotecka Barbara, Przychodzeń Mirosława, Ptak Łucja, Puchała Danuta, Puchała Janina, Rodziewicz Leokadia, Rubinkowska Teresa, Rzeźnikowska Bogumiła, Sikora Tadeusz, Spaleniak Irena, Stec Janina, Suski Stanisław, Szul Leokadia, Świebodzińska Władysława, Ugniewski Bogdan, Weber Helena, Zakrzewicz Wiesława, Żukrowska Antonina

Klasa XI b Liceum dla Pracujących
Wychowawca: Józef Gutkiewicz Banachowicz Wanda, Bonna Małgorzata, Buraczewska Janina, Chrząstowski Jerzy, Cycoń Jerzy, Cymbała Jadwiga, Daszkiewicz Teresa, Diduszko Franciszek, Dorosz Danuta, Gołojuch Krystyna, Grudziński Ryszard, Jach Maria, Jagoszewska Kazimiera, Karolińska Rozalia, Kędzierska Helena, Kogut Zofia, Korgol Ryszard, Korska Helena, Kostrzewa Alicja, Kotlewska Barbara, Krężelewska Stanisława, Lenart Krystyna, Lewandowska Zofia, Midziak Katarzyna, Myślińska Urszula, Najwer Maria, Niedźwiecka Danuta, Niemyjska Irena, Osak Janina, Powaserowska Zofia, Steckowicz Zdzisław, Strzelczyk Henryk, Szczurek Leon, Szostak Krystyna, Szwajka Alfreda, Więczkowska Helena, Woźniak Irena, Wysocki Lech, Zyszczyńska Janina, Żmijewska Helena
Rok szkolny 1969/1970

Klasa XI a Liceum dla Pracujących
Wychowawca: Józef Gizicki Adamczyk Janina, Bald Maria, Bartosz Remigiusz, Bezeg Bogdan, Bezeg Janina, Białek Stanisława, Budzińska Stanisława, Caban Zdzisława, Chrząstowska Irena, Dolecka Henryka, Grech Janina, Hołod Augustyn, Jackiewicz Czesława, Kasperkiewicz Genowefa, Kocyła Kazimiera, Konarska Jadwiga, Maciejewska Jadwiga, Magoń Maria, Matłosz Adam, Okapiec Janina, Pietrzak Bronisław, Pittner Jadwiga, Podhorska Maria, Sienkiewicz Anna, Smyk Antoni, Sobejko Teresa, Soból Krystyna, Starzyńska Milesława, Stelczyk Wanda, Światłowicz Henryk, Wiaderek Teresa, Wierzbicka Janina

Klasa XI b Liceum dla Pracujących
Wychowawca: Anna Jaszczyk Biernacki Władysław, Blejwas Ryszarda, Bobowski Wiesław, Braksator Elżbieta, Czapla Maria, Dróżdż Czesława, Dymek Danuta, Elżbieciak Ewelina, Golonka Jan, Gudzowski Stefan, Gutman Lidia, Horodyński Michał, Janczura Elżbieta, Jarosz Krystyna, Karaszczuk Bogusława, Karpiński Czesław, Kocemba Joanna, Kozaryn Edward, Kwiecień Janusz, Łyś Lidia, Mikuła Tadeusz, Parol Danuta, Pierepielicyn Halina, Piszczek Irena, Pustuła Janina, Swaryczewska Irena, Tokarska Lidia, Tomaszewska Grażyna, Tyczyno Tadeusz, Werner Maria, Woźniak Józef, Wójcik Elżbieta, Zając Jadwiga

Klasa XI c Liceum dla Pracujących
Wychowawca: Tamara Sędrowska Bachórz Andrzej, Banaszek Emilia, Bedyńska Elżbieta, Butanowicz Eugenia, Długosz Grażyna, Dołębska Ewa,Grechowicz Janina, Kaprzyk Anna, Lewandowski Waldemar, Łysoń Elżbieta, Marzęda Lucyna, Moroz Jerzy, Pawelska Hanna, Reczuch Danuta, Sawicka Łucja, Soroka Genowefa, Syrnyk Danuta, Szczerba Halina, Tomaszczyk Maria, Wojnarowicz Janina, Wójcik Bożena, Zając Krystyna, Zych Bronisława
Rok szkolny 1970/1971

Klasa IV A
Wychowawca: Władysława Asłamowicz Anglisz Jadwiga, Astukiewicz Teresa, Auguścik Elżbieta, Bartosz Jolanta, Culer Hanka, Daszkiewicz Teresa, Dębicki Zygmunt, Felska Bogusława, Florek Wiesława, Gawron Maria, Godzic Jan, Grządziel Barbara, Kobieluch Urszula, Malinowska Bożena, Mazurkiewicz Jan, Michalska Jadwiga, Musiał Wiesław, Nazimek Ewa, Niebudek Elżbieta, Pernach Marek, Pociej Jerzy, Podsiadło Helena, Sękowska Krystyna, Sikora Lidia, Smolak Mieczysław, Sochiera Helena, Soroka Kazimierz, Stokłosa Tadeusz, Szajda Stanisława, Wojtczyk Barbara, Zawadzka Wiesława, Zawalny Stanisław

Klasa IV B
Wychowawca: Wiesław Wiśniowski Andrzejak Edward, Bieleń Stanisław, Bieniusiewicz Czesław, Garbacz Henryk, Grzegorczyk Maria, Harchala Wiesława, Jamrozik Krystyna, Jaworska Ewa, Kałuża Janusz, Kasza Irena, Kiewra Albina, Koluszko Mirosław, Kozieł Grażyna, Kuc Lilianna, Rojowski Zdzisław, Rybicka Danuta, Skraba Halina, Słapa Elżbieta, Sowa Bogumiła, Świteńko Wanda, Tworowski Zbigniew, Węglewska Grażyna, Zbroiński Stanisław, Ziętek Anna

Klasa IV C
Wychowawca: Stanisława Wyrozumska Chrzanowski Lesław, Dembski Tomasz, Dębicka Grażyna, Duszeńko Stanisława, Grządziel Zenon, Jagoszewska Grażyna, Karwacz Elżbieta, Kopeć Elżbieta, Krosnowski Władysław, Kułak Mirosława, Mackiewicz Elżbieta, Maćkowiak Waldemar, Madej Teresa, Młotkiewicz Aleksandra, Mosiołek Danuta, Mudrak Aleksandra, Piaskowska Maria, Pietras Helena, Pobihon Antoni, Przerada Czesław, Pyć Halina, Sarzyńska Jadwiga, Sobczak Zbigniew, Sołtys Anna, Spila Wanda, Staryszak Marek, Studzińska Ewa, Świerk Alina, Tamioła Krystyna, Tymura Zofia, Wieliczko Elżbieta, Wojtkiewicz Krystyna

Klasa XI a Liceum dla Pracujących
Wychowawca: Aleksander Wiśniewski Bartycha Jan, Błońska Jadwiga, Buraczewski Stanisław, Chyłek Eugeniusz, Diduszko Kazimierz, Domaradzki Józef, Dominiczak Antonina, Fluda Maria Wanda, Gawrońska Zofia, Głodo Maria, Gołębiowska Maria, Haczkiewicz Zdzisława, Jajecznik Kazimierz, Kasperkiewicz Krystyna, Kulig Julia, Lachowicz Bronisław, Natorski Zdzisław, Olichwer Maria, Paściak Edward, Pawełkiewicz Halina, Sobczyk Wanda, Stankiewicz Helena, Witek Elżbieta, Wołyniec Anna

Klasa XI b Liceum dla Pracujących
Wychowawca: Józef Gizicki Bojanowski Wojciech, Borkowska Helena, Chęć Stefania, Drabczyk Halina, Drożdżewska Stanisława, Dudkiewicz Zofia, Dziuban Maria, Filińska Jadwiga, Gancarz Irena, Jasińska Jadwiga, Król Henryk, Papadopulos Lidia, Sobczyk Mirosława, Sobotkiewicz Stanisława, Szreter Urszula, Szymczak Zbigniew, Trzcińska Genowefa, Tytuła Ryszard, Uhryń Zofia, Warszawa Franciszek, Zelek Wiesława
Rok szkolny 1971/1972

Klasa IV A
Wychowawca: Bronisław Jakimowicz Bera Lidia, Domagała Józefa, Dyszlewicz Elżbieta, Gajda Krzysztof, Gaweł Krystyna, Janas Janina, Kempa Alina, Kobes Tadeusz, Konieczna Wanda, Kordaczuk Aleksander, Kuberna Ewa, Madera Danuta, Małasiewicz Irena, Matoszko Danuta, Melner Zdzisława, Michalski Marek, Mieloch Mariola, Noga Danuta, Pietryka Janina, Pyra Jolanta, Rybińska Maria, Szpilewska Elżbieta, Truszkowski Wiesław, Wajda Bogusława, Wasik Elżbieta, Witek Zdzisław

Klasa IV B
Wychowawca: Roman Plata Bałchanowska Aldona, Bigos Grażyna, Buturla Maria, Drzał Leokadia, Gabrych Kazimiera, Grosiak Ryszard, Haladyn Danuta, Herlender Zygmunt, Juszcze Wanda, Kędzierska Czesława, Kujawa Mariola, Kuźmińska Maria, Laszczyk Cecylia, Lewicka Małgorzata, Majchrzak Wanda, Makieła Alicja, Matusiak Wanda, Mitek Danuta, Opioła Zofia, Papińska Jolanta, Sikora Halina, Szejno Elżbieta, Świdnicki Edward, Wadas Janusz

Klasa IV C
Wychowawca: Aleksander Wiśniewski Chwast Helena, Dankiewicz Elżbieta, Drabczyk Krystyna, Fajczyk Barbara, Fedorowicz Elżbieta, Głąb Irena, Jackiewicz Danuta, Jerie Maria, Kałuża Janina, Kaszuba Maria, Kolanek Zofia, Kozłowicz Anna, Krzysiek Jadwiga, Magoń Zofia, Maziarz Elżbieta, Nieć Zofia, Oktawiec Zofia, Polińska Grażyna, Prejs Anna, Prejs Maria, Stanasiuk Krystyna, Stankiewicz Janina, Szul Irena, Wojnarowicz Bożena

Klasa IV D
Wychowawca: Mirosława Krawczyk Boczek Ewa, Bojanowski Bogusław, Dudkiewicz Zofia, Dzwoniarkiewicz Danuta, Filozof Zbigniew, Golonka Bożena, Grabarczyk Bożena, Hrankowska Genowefa, Jurgielaniec Helena, Kądziołka Emilia, Kobielarz Urszula, Kopecka Elżbieta, Kossek Teresa, Mikuła Ireneusz, Najwer Jerzy, Natkaniec Halina, Pittner Bogusław, Puławski Tadeusz, Pycia Andrzej, Raczkowski Edward, Rejman Wiesława, Sokalska Danuta, Stachura Adam, Staszek Henryk, Szul Halina, Ślipko Róża, Wlazło Stanisław, Wojewoda Krystyna, Wołkowiecka Janina, Zawada Renata, Zieziula Jerzy

Klasa XI a Liceum dla Pracujących
Wychowawca: Mirosława Krawczyk Broszko Emilia, Bukowska Elżbieta, Gieremek Urszula, Głogowska Maria, Główczyńska Marianna, Gozdur Wanda, Guściora Irena, Habiak Krystyna, Kopańska Helena, Korczak Barbara, Kulig Stanisława, Łysoń Bogumiła, Mirowska Alfreda, Nowak Barbara, Pawłowicz Anna, Piekarz Kazimiera, Rybczyńska Halina, Smakuła Stanisława, Sypniewska Zofia, Szymaniak Mirosław, Tomaszkiewicz Anna, Wojtyla Bogumiła, Wolsza Jadwiga

Klasa XI b Liceum dla Pracujących
Wychowawca: Tamara Sędrowska Barchan Maria, Bącal Elżbieta, Białek Zofia, Durasińska Irena, Elżbieciak Stanisław, Gochniak Dominik, Gomólska Ewa, Jarmakowicz Krystyna, Jaskólska Barbara, Kmiecik Danuta, Król Adam, Łukowska Krystyna, Marut Emilia, Postula Lilianna, Pożoga Maria, Snoch Teresa, Sokołowski Eugeniusz, Sołdaczuk Stanisław, Strzelecka Katarzyna, Sypniewska Kazimiera, Szafrański Kazimierz, Wojtala Alicja
Rok szkolny 1972/1973

Klasa IV A
Wychowawca: Hanna Gościńska Andreasik Andrzej, Czachor Grażyna, Fontowicz Wiesława, Grzejszczak Krystyna, Janiszewska Krystyna, Jureńczyk Halina, Karasiewicz Maria, Kozieł Teresa, Krzymińska Irena, Kubik Ewa, Kubik Urszula, Mackiewicz Anna, Maćkowiak Edward, Matij Elżbieta, Nowak Elżbieta, Olech Urszula, Rajczakowska Czesława, Reszyc Grażyna, Sokołowska Danuta, Stadnik Tadeusz, Stokłosa Danuta, Sugalski Roman, Szul Teresa, Werenicz Bogusława, Zatorska Alicja, Żak Henryk, Żarkowska Teresa

Klasa IV B
Wychowawca: Anna Jaszczyk Biernacka Daniela, Domaradzka Grażyna, Gawron Teresa, Groszek Barbara, Grzywaczewska Halina, Igiel Krystyna, Król Urszula, Lipińska Alicja, Malinowska Maria, Michalak Bożena, Panek Jerzy, Pietruch Elżbieta, Rubinkowska Grażyna, Sondej Krystyna, Sorbjan Danuta, Szkwarkowski Leszek, Walczak Helena, Wojtowicz Grażyna, Żogał Czesław, Żyżło Jan

Klasa IV C
Wychowawca: Maria Asłamowicz Baniak Andrzej, Bereźnicka Maria, Dudziński Krzysztof, Dzido Leszek, Fornalczyk Stefania, Janczyszyn Genowefa, Jędrychowska Barbara, Jędrychowski Zbigniew, Kasprzak Jolanta, Kaźmierska Lidia, Kibicka Regina, Kopeć Edward, Kosior Bożena, Kurzydło Zofia, Laszczyk Andrzej, Magiera Elwira, Pawłowicz Henryk, Sierszyński Bolesław, Sokołowska Grażyna, Tomczuk Wiesława, Urbańska Ewa, Zdanowicz Włodzimierz, Zimnicka Irena, Żak Wiesława

Klasa IV D
Wychowawca: Jadwiga Madera Agdan Irena, Bochniak Andrzej, Chencz Krzysztof, Chociaj Barbara, Fijałkowski Jerzy, Filipowska Maria, Gala Urszula, Grabarczyk Wanda, Kida Bronisław, Koncur Zenon, Kozłowska Władysława, Krosnowska Stanisława, Mikuła Ireneusz, Nowicki Władysław, Olczyk Danuta, Orłowska Zofia, Pająk Teresa, Palmowski Janusz, Pociej Barbara, Przybyłek Maria, Puk Danuta, Raczkowski Edward, Rosik Teresa, Rosłanowska Zenobia, Rubinkowska Barbara, Sałata Danuta, Wójcik Longina

Klasa IV E
Wychowawca: Teresa Lopko Anielewska Krystyna, Astukiewicz Barbara, Bander Wanda, Białek Alicja, Broda Emilia, Czabak Elżbieta, Duralska Danuta, Garncarz Aldona, Gładuniuk Teresa, Hutyra Anna, Jabłońska Jadwiga, Jaworska Romualda, Kaczor Wanda, Karmelita Halina, Kleniuk Elżbieta, Kleniuk Małgorzata, Korska Urszula, Kwaczewska Elżbieta, Majchrzak Irena, Malinowska Barbara, Matyasz Irena, Mędrecka Barbara, Sykulska Hanna, Szałęga Maria, Szylar Janina, Trygar Jolanta

Klasa XI a Liceum dla Pracujących
Wychowawca: Aleksander Wiśniewski Bartkowiak Wanda, Bielawska Halina, Buraczewska Teresa, Dudek Leokadia, Gochniak Barbara, Gorazdowska Jadwiga, Jander Maria, Jóźwiak Zofia, Klimczyk Andrzej, Kotarska Genowefa, Kowalczyk Irena, Lacka (Imirowicz) Maria, Lewandowska Alina, Łąpieś Krystyna, Mącznik Maria, Nieronów Lidia, Nowakowski Wincenty, Romaniuk Danuta, Salata Edward, Sałek Irena, Szabelska Wiesława, Szczerba Krystyna, Szczurek Kazimiera, Szkup Teresa, Szwaluk Jan, Świętalski Antoni, Zarzeczna Józefa

Klasa XI b Liceum dla Pracujących
Wychowawca: Józef Gizicki Bachurska Lucyna, Bedryj Anna, Bielecki Zbigniew, Broczkowska Maria, Chęcińska Krystyna, Czarny Lucja, Dobrzeniecki Wiesław, Domagała Danuta, Dziuba Teresa, Gerc Władysław, Grzywacz Wiesława, Jakimowicz Irena, Kocwin Mirosława, Kowalczyk Anna, Markiewicz Maria, Mazur Władysław, Pikuła Agnieszka, Płaza Ryszard, Polesińska Danuta, Smogur Wanda, Tomaszewska Barbara, Tomaszewska Helena, Walkowiak Renata, Wituszyńska Anna, Wlazło Stanisław, Włodarczyk Krystyna
Rok szkolny 1973/1974

Klasa IV A
Wychowawca: Ryszard Jaszczyk Andrusyszyn Romuald, Drzał Roman, Gaiska Marek, Gęsior Leokadia, Jaśkiewicz Alicja, Karłowska Jolanta, Kizeweter Grzegorz, Klarenbach Jan, Kleniuk Andrzej, Kolanowska Krystyna, Krej Zofia, Krzechki Włodzimierz, Kułaga Jadwiga, Lubkiewicz Anna, Milczek Barbara, Moczulski Andrzej, Noga Grażyna, Nowak Barbara, Palmowski Paweł, Pawlaczek Henryk, Piędel Teresa, Płachta Maria, Powroźniak Danuta, Siciarz Alicja, Sieradzka Krystyna, Słoń Teresa, Smolak Barbara, Stec Halina, Szałach Anna, Szczechura Halina, Szewczuk Irena, Szyszka Bogusława, Tara Wiesław, Tokarska Grażyna, Tychanowicz Alicja, Uracz Elżbieta, Wąsik Edward, Widuliński Eugeniusz

Klasa IV B
Wychowawca: Jan Dziduszko Aleks Krystyna, Ambrożuk Halina, Andrzejak Dionizy, Charmuszko Teresa, Chmura Alina, Czekajło Krystyna, Drąg Halina, Gromiec Elżbieta, Grosiak Stanisława, Jaroszewicz Zygmunt, Kasprzyk Bogdan, Kasprzyk Urszula, Krążelewska Halina, Krukowski Bogusław, Lis Krystyna, Madej Bogusława, Magdziak Halina, Matuszak Janina, Mroczkowski Waldemar, Olszanecka Ewa, Rossienik Walentyna, Ryznar Krystyna, Samsel Szczepan, Siewko Janina, Świebodzińska Anna, Trafiał Stanisław, Trzaskulska Grażyna, Wesołowska Anna, Włodarczyk Barbara, Woźniak Czesława, Żołek Przemysław

Klasa IV C
Wychowawca: Józef Marciniak Aftanas Tadeusz, Auguścik Zofia, Bartulska Alina, Baś Jacek, Bielas Irena, Chomin Barbara, Duś Jolanta, Grynaszko Mirosław, Jabłońska Urszula, Jabłoński Leszek, Jasyk Mirosław, Kardela Danuta, Klimecki Marek, Kosińska Bożena, Koza Aleksander, Kozłowicz Andrzej, Krzysztofiak Ewa, Kułakowska Józefa, Kusak Andrzej, Matysiewicz Krystyna, Mazur Franciszek, Mysiak Małgorzata, Pilch Jerzy, Pindus Rozalia, Procajło Bogumiła, Psik Danuta, Szczepanowska Stanisława, Szember Sławomir, Szul Ryszard, Szymański Waldemar, Wiaderek Zofia, Wit Elżbieta, Wójcik Janina, Zielińska Dorina

Klasa IV D
Wychowawca: Maria Sawicka Baran Anna, Bartosz Anetta, Bednarek Danuta, Benedyk Danuta, Bębenek Ewa, Bochniak Ewa, Brzezińska Anna, Duda Danuta, Dyblik Grażyna, Galińska Lilianna, Gibała Krystyna, Hryckiewicz Krystyna, Iwanicka Zofia, Kołodziejczyk Elżbieta, Krupa Halina, Kukła Maria, Kuterasińska Jadwiga, Kwiatkowska Henryka, Łękawa Zofia, Łuczejko Regina, Misina Krystyna, Mokrzycka Stanisława, Mroziak Elżbieta, Nowak Mirosława, Podkówka Kazimiera, Raczek Bronisława, Rychlik Barbara, Rygas Jolanta, Sitko Danuta, Słotwińska Halina, Stelczyk Jadwiga

Klasa XI a Liceum dla Pracujących
Wychowawca: Tamara Sędrowska Dobrzeniecka Teresa, Gawłowska Regina, Hainberg Karol, Hawryszko Jan, Jaskólski Zygmunt, Kotulska Czesława, Kowalczyk Stanisław, Kozera Romualda, Kułak Alicja, Kuź Bogusława, Loryś Maria, Martiuk Weronika, Mącznik Zbigniew, Mielczarek Stefan, Mrówczyński Rafał, Mularczyk Krystyna, Musiał Włodzimierz, Mysona Jadwiga, Natorska Anna, Pluta Irena, Płaskociński Ireneusz, Pokonieczny Stanisław, Ruczko Aleksandra, Ryndziewicz Halina, Sosnowska Wanda, Stręk Wanda, Struś Marianna, Szady Anna, Szozda Zdzisław

Klasa XI b Liceum dla Pracujących
Wychowawca: Elżbieta Oleszczuk Bartnik Bogumiła, Bednarska Krystyna, Bedronek Tatiana, Bielec Bogusława, Brodala Ryszard, Charmuszko Edwarda, Czarnecka Czesława, Czerniawska Helena, Czerska Maria, Drabczyk Monika, Dudkiewicz Danuta, Dziuba Janina, Grochowska Ewa, Kamińska Lilianna, Komar Danuta, Kozaryn Grażyna, Kozak Halina, Krojcig Lucyna, Kuc Franciszek, Lalka Józefa, Łobodziec Anna, Malinowski Bogdan, Małasiewicz Lucyna, Myślińska Bożena, Nowakowska Wanda, Ozimek Lucyna, Płoszaj Henryk, Sieradzka Halina, Stanisławska Elżbieta, Warias Lucyna, Winiarska Wanda

Klasa XI c Liceum dla Pracujących
Wychowawca: Tamara Sędrowska Bednarz Bolesław, Bieńkowski Zbigniew, Chaczko Zdzisław, Charmuszko Danuta, Czachor Grażyna, Czerwińska Teresa, Diduszko Czesław, Dzik Elżbieta, Faron Halina, Fiedorowicz Halina, Hawełko Grażyna, Jelonek Stanisława, Karaszczuk Grażyna, Kolar Anna, Marciniak Krystyna, Molenda Ewelina, Noga Elżbieta, Osicka Danuta, Palińska Grażyna, Porański Krzysztof, Rogala Teresa, Siłka Grażyna, Skrzypczak Bożena, Stelczyk Zofia, Stępień Zofia, Tomczuk Henryk, Wawoczna Halina, Wiesetek Krystyna
Rok szkolny 1974/1975

Klasa IV A
Wychowawca: Mirosław Olichwer Bald Marek, Bartoszewska Grażyna, Benedyk Alicja, Białek Zygmunt, Biernacki Michał, Cielemecka Zofia, Cieślik Małgorzata, Dankiewicz Krystyna, Dębska Danuta, Fuks Maria, Fuławka Elżbieta, Jabłoński Tadeusz, Jama Elżbieta, Kasiński Jerzy, Kos Marek, Krasoń Janusz, Księżuk Anna, Kulig Barbara, Kulpa Wiesław, Łuczak Mariola, Łukaszewicz Ewa, Machowski Edward, Owczarek Mirosława, Pałasz Urszula, Skowierżak Krystyna, Szczepanowski Michał, Szeląg Jolanta, Szozda Władysława, Szwed Wiesława, Walczewski Krzysztof, Wiśniewska Bogumiła

Klasa IV B
Wychowawca: Stanisław Bodziony Baran Zdzisława, Borsukiewicz Elżbieta, Domaradzka Józefa, Dzikowska Barbara, Fontowicz Renata, Gruca Wiesława, Kasprzyk Barbara, Kądziołka Anna, Kłusek Grażyna, Kraska Kazimierz, Krężałek Bogusława, Król Krzysztof, Kula Jolanta, Lancman Eugenia, Lewandowski Krzysztof, Michalczak Alina, Sadowski Roman, Serafin Maria, Sławiec Iwona, Sprysak Maria, Stadnik Helena, Szałęga Jadwiga, Szczechura Elżbieta, Śliwka Piotr, Wachowiak Ryszard, Wais Ryszarda, Wierzba Barbara, Zieziula Andrzej

Klasa IV C
Wychowawca: Janina Sobczak Bolek Anna, Chamela Andrzej, Danek Grażyna, Dobosz Bożena, Domska Danuta, Grecka Irena, Jaworecka Grażyna, Kądziołka Edward, Kowalska Elżbieta, Kułak Renata, Kumik Grażyna, Madej Urszula, Mazur Urszula, Mirowski Waldemar, Pękala Danuta, Rodzeń Małgorzata, Sawłan Teresa, Siedlec Elżbieta, Smyk Mirosława, Tarańska Kazimiera, Tośko Grażyna, Wesół Ryszard, Woźniak Czesława, Żarkowska Dorota

Klasa IV D
Wychowawca: Władysława Asłamowicz Błażewicz Józef, Cyrankowski Zbigniew, Dębicka Alina, Dobek Zbigniew, Filipowska Renata, Kaczmarek Bogumiła, Komarnicka Daria, Kosterski Wiesław, Kowalski Bogusław, Krokosz Jadwiga, Litwińska Irena, Majchrzak Jolanta, Majka Stanisław, Mroczkowska Alicja, Oktawiec Witold, Pańczyk Marian, Puchała Bożena, Puzio Danuta, Pyra Celina, Reczuch Anna, Różyło Teresa, Rybińska Elżbieta, Sałamacki Kazimierz, Socha Jadwiga, Sowa Cecylia, Spilarewicz Zdzisława, Trzyna Ryszard, Wilk Bogusława, Wilk Grażyna, Wysoczańska Stanisława, Żmuda Bogusława

Klasa IV E
Wychowawca: Irena Wilk Andrzejak Krystyna, Badarycz Barbara, Fluda Elżbieta, Glegoła Zofia, Gradzik Grażyna, Kałka Henryka, Koniak Maria, Lorko Irena, Niemiec Urszula, Nykiel Lidia, Pala Jolanta, Perlak Helena, Piech Danuta, Pinda Halina, Potapińska Krystyna, Robak Anna, Sprycha Janina, Stryszak Halina, Szafulska Teresa, Szałęga Barbara, Szymonowicz Grażyna, Teluk Stefania, Tkacz Danuta, Tokarska Halina, Tokarska Zofia, Tomaszewska Elżbieta, Torba Bożena

Klasa XI a Liceum dla Pracujących
Wychowawca: Tamara Sędrowska Bander Stanisław, Błoński Jan, Brzezińska Cecylia, Cieciak Krystyna, Cybulski Józef, Czachor Jan, Gabryś Irena, Gaczyńska Agata, Gałka Maria, Jastrzębska Stanisława, Kotowska Jolanta, Kowalczyk Irena, Kupaj Stanisław, Lembas Czesława, Łaba Stanisława, Mroziak Krzysztof, Niezborała Krystyna, Orda Kazimierz, Ostapiuk Helena, Pawlaczek Bogusława, Pobihoń Edward, Puławski Zbigniew, Radomska Ludmiła, Siadkowska Bronisława, Słaby Ryszard, Smyk Tadeusz, Strojek Krystyna, Szymszon Zofia, Trzeciak Grażyna, Werbel Jan, Werner Teresa, Woźna Zuzanna, Wysocki Antoni, Zarzeczny Edward, Zerbe Ludwika, Zwolennik Danuta

Klasa XI b Liceum dla Pracujących
Wychowawca: Krystyna Bojanowska Bałda Maria, Bauer Mirosława, Białas Bożena, Bieryt Stanisława, Błażków Marek, Chądzyński Ryszard, Fiederowicz Stanisława, Frąckowiak Zofia, Gogoła Lucyna, Grela Irena, Jaworska Halina, Kasperkiewicz Danuta, Kaźmierczak Grażyna, Korybska Barbara, Kuc Krystyna, Kuczerenko Grażyna, Kuczerenko Lech, Lipińska Zofia, Magdzińska Krystyna, Melaniuk Joanna, Meslik Teresa, Mielcarz Elżbieta, Mojżesz Halina, Muraszko Aniela, Nowak Barbara, Pabisiak Irena, Pawlaczek Irena, Pokora Lucyna, Sieracka Bogumiła, Smoczyńska Irena, Tomaszewska Elżbieta, Uhornicka Alfreda, Wilczyńska Agnieszka, Wojtas Maria, Wolak Alicja

Klasa III a Liceum dla Pracujących
Wychowawca: Janina Duszeńko Bartulska Michalina, Brzostowska Maria, Długosz Bogumiła, Drabczyk Bożena, Dziedzic Zofia, Gnat Wiesława, Gorzechowski Zdzisław, Guczalski Roman, Karmelita Maria, Kawalec Longina, Kornafel Krystyna, Kowalczyk Teresa, Kucharczyk Ryszard, Lorenc Irena, Maciantowicz Alina, Michalska Zofia, Mokrzycka Ewa, Nitkiewicz Halina, Piwko Irena, Piwko Krystyna, Podgórski Tadeusz, Purman Zofia, Serafin Halina, Sławik Alojzy, Słowik Antonina, Smolak Janina, Socha Danuta, Szmit Henryk, Telep Maria, Widalska Irena, Wośtak Krystyna, Zielińska Wanda

Klasa III b Liceum dla Pracujących
Wychowawca: Janina Duszeńko Basiura Leokadia, Gniewek Maria, Hlebowicz Jerzy, Jama Alicja, Kacpura Stefan, Kajanto Arletta, Kida Kazimiera, Kołodziejczyk Danuta, Kołosowska Władysława, Kowalik Stanisława, Kupiec Danuta, Lachór Henryk, Lewandowska Krystyna, Łaba Jan, Maszkiewicz Grażyna, Miluć Urszula, Nitkiewicz Marian, Piaskowski Andrzej, Połamany Jerzy, Ryczko Danuta, Sochacka Anna, Sokołowska Barbara, Stachura Krystyna, Stodulska Lucyna, Szajnar Zdzisława, Szczepankiewicz Grażyna, Wiącek Danuta, Wiącek Halina, Wlazło Danuta, Żurawska Henryka
Rok szkolny 1975/1976

Klasa IV A
Wychowawca: Aleksander Wiśniewski Bera Ryszard, Białek Janusz, Biernacki Arnold, Czarnik Barbara, Danielecka Jolanta, Dobrzański Stanisław, Garncarz Jarosław, Hreśka Jadwiga, Iwuć Jadwiga, Kaciubska Alicja, Keberle Lidia, Kudłaszyk Elżbieta, Kupiec Danuta, Lorenc Anna, Loryś Bożena, Loryś Krzysztof, Majewski Zbigniew, Mroziak Danuta, Olichwer Bogdan, Pabisiak Wiesława, Poliszczuk Jarosław, Ptak Bogusław, Rodak Arkadiusz, Rybińska Danuta, Słowik Joanna, Walasik Elżbieta, Węgiel Krystyna, Zieziula Ryszard, Żołądek Anna

Klasa IV B
Wychowawca: Roman Plata Alt Beata, Andreasik Henryk, Bator Wanda, Cisowska Jadwiga, Czekajło Teresa, Draczyńska Iwona, Gawron Henryk, Kowalczyk Marek, Kowalska Małgorzata, Kozłowski Czesław, Kozubek Wiesława, Król Maria, Majdak Jolanta, Niżniak Józef, Papciak Juliusz, Pruchnik Wiesława, Staroń Elżbieta, Szczepankiewicz Ewa, Szydłowska Ewa, Tomczak Jadwiga, Tomczak Jerzy, Totczyk Irena, Trygar Dorota, Warias Zbigniew, Węgiel Bogusław, Wojnarowicz Alicja

Klasa IV C
Wychowawca: Jan Dziduszko Chrzanowska Ludmiła, Dudek Marianna, Duszeńko Elżbieta, Erstling Krystyna, Garbera Bogusława, Gąsior Grzegorz , Hawełko Elżbieta, Hendrzak Barbara, Jędraszczak Wiesława, Kłos Ryszard, Kmiecik Krystyna, Kowalczyk Krystyna, Maciejewski Roman, Marzęcka Elżbieta, Morajka Danuta, Niepla Elżbieta, Procajło Anna, Rączkowski Stanisław, Rybotycki Roman, Sukiennik Grażyna, Szewczyk Halina, Szozda Jerzy, Świętnicki Wiesław, Urbański Artur, Wilimowski Andrzej

Klasa IV D
Wychowawca: Bronisław Jakimowicz Bajor Grzegorz, Becker Mariusz, Benedyk Romuald, Drąg Mirosław, Filbier Elżbieta, Gajda Izabella, Gawłowski Robert, Gotowska Bożena, Jaroszewicz Anna, Kiraga Henryk, Kowalska Krystyna, Kułakowska Helena, Kusak Lucyna, Leń Maria, Lonc Waldemar, Macowicz Weronika, Markiewicz Halina, Robczuk Teresa, Sabat Jadwiga, Salata Krystyna, Słoń Halina, Sokalska Teresa, Szczypior Grażyna, Ślusarczyk Krzysztof, Świebodziński Ryszard, Wojnarowicz Wiesław, Wyzina Jan, Woźniakiewicz Stanisława

Klasa IV E
Wychowawca: Mirosława Krawczyk Borzewska Anna, Chełminiak Teresa, Czapla Alicja, Duda Bogumiła, Dynda Grażyna, Gębka Danuta, Kaczmarczyk Jolanta, Kisiel Danuta, Kozdraś Zdzisława, Kroczak Maria, Krzysztofiak Anna, Malec Halina, Mrówczyńska Danuta, Ochowicz Czesława, Pokora Teresa, Rybka Halina, Szatarska Bogumiła, Szczepaniak Krystyna, Tymura Anna, Wierzbicka Ksenia, Wołochowicz Lila, Wójcik Stanisława

Klasa XI a Liceum dla Pracujących
Wychowawca: Anna Filipowska Bauer Janina, Czmara Bogumiła, Dziasek Bogusława, Drzymalik Adela, Górzyńska Maria, Januszek Danuta, Karpińska Barbara, Kipa Maria, Kurdek Irena, Melaniuk Antoni, Morawska Maria, Olbik Halina, Papciak Florian, Prymas Jerzy, Pulwer Helena, Rożko Józef, Spurek Helena, Stypuła Krystyna, Tajak Waleria, Wencko Helena, Zdanowicz Stanisława

Klasa XI b Liceum dla Pracujących
Wychowawca: Anna Filipowska Barczyńska Helena, Bargielewicz Janina, Bełza Danuta, Brotoń Helena, Gdowska Stanisława, Hawała Bazyli, Jabłońska Helena, Jach Barbara, Jezierska Alina, Juziuk Halina, Kaszuba Grażyna, Malczyk Józefa, Marszałek Zofia, Mróz Stefan, Radojewska Halina, Rutkowska Janina, Szewc Elżbieta, Wolf Ryszard

Klasa IV Liceum dla Pracujących
Wychowawca: Tamara Sędrowska Baranowska Barbara, Bojanowska Elżbieta, Brożyna Barbara, Chomiak Helena, Gołuch Grażyna, Grudzińska Genowefa, Hlebowicz Bożena, Kokoszyn Regina, Lewandowska Elżbieta, Lipińska Grażyna, Ługowska Anna, Niezborała Lucyna, Nikopulos Amalia, Nikopulos Serafin, Nowacka Helena, Osumek Lucyna, Pawlaczek Emilia, Podolska Izabella, Pokrywka Danuta, Prokopowicz Elżbieta, Smyk Irena, Strecker Anna, Sypniewska Wiesława, Szerer Bożena, Wojnarowicz Jan, Wojnarowicz Waldemar, Wołosianka Lidia, Zielińska Izabela, Ziubrzycka Teresa

Klasa III a Liceum dla Pracujących
Wychowawca: Teresa Puton Bielski Henryk, Bojanowska Grażyna, Cabała Ryszard, Charytanowicz Elżbieta, Dudziak Irena, Dziedzic Jolanta, Gapska Maria, Grządziel Wanda, Ignatiuk Bogumiła, Jarosz Hanna, Jastrzębska Halina, Jaworska Zofia, Jęduch Czesław, Kuliga Halina, Lewicka Halina, Markowski Czesław, Matkowska Halina, Nitarska Teresa, Noworól Mirosława, Sienkiewicz Henryk, Smolak Elżbieta, Strojek Kazimierz, Sykuła Honorata, Szmydt Irena, Tarnowski Zbigniew

Klasa III b Liceum dla Pracujących
Wychowawca: Teresa Puton Banaś Alfred, Bober Tadeusz, Cymbalista Krystyna, Doroszczonek Anna, Grajek Zygmunt, Juskowiak Kazimierz, Kostrzewa Teresa, Kowalski Jan, Kurek Barbara, Kwaśna Zofia, Kwiatkowska Helena, Kwiecień Zbigniew, Maciejowski Zbigniew, Malinowski Bogdan, Marcisz Janina, Martynek Jadwiga, Mosiołek Jerzy, Opalińska Maria, Pabisiak Teresa, Pawlaczek Emilia, Radzik Jan, Repka Andrzej, Surowiecka Aneta, Wabiszczewicz Maria, Wilk Barbara
Rok szkolny 1976/1977

Klasa IV A
Wychowawca: Wiesław Wiśniowski Biernacki Adam, Błachuta Lesław, Cieślik Wojciech, Deptuch Elżbieta, Duszeńko Ludwika, Grządziel Eugeniusz, Jamroży Renata, Janczewski Bogusław, Kirwiel Jan, Kłeczek Jan, Łękawa Zdzisław, Łuczak Klaudiusz, Marciniak Andrzej, Olejnik Zbigniew, Sobejko Elżbieta, Szczepanowski Janusz, Szczepańska Teresa, Świątek Kazimierz, Świderski Adam, Tomczuk Halina, Wieczorek Roman, Wiśniewski Krzysztof, Zientala Elżbieta

Klasa IV B
Wychowawca: Roman Plata Astukiewicz Alicja, Choszowska Maria, Chryplewicz Jadwiga, Dobrzyńska Barbara, Duszeńko Jadwiga, Gabryś Urszula, Gdowska Grażyna, Kijak Krystyna, Kłeczek Maria, Korybska Genowefa, Kozdraś Bogumiła, Lesień Jacek, Mańkowska Barbara, Matusiak Jadwiga, Mikuła Danuta, Mitek Krystyna, Mytych Janusz, Niepla Teresa, Piwowarczyk Dariusz, Romanowska Janina, Samsel Aldona, Seweryn Elżbieta, Sitarz Maria, Sowa Mirosław, Szatanik Jadwiga, Tokarz Henryk, Witkowska Kazimiera

Klasa IV C
Wychowawca: Anna Gonet-Haglauer Bartosiak Marianna, Bogdzia Krystyna, Dzwolak Urszula, Gruszewska Lidia, Hainberg Brygida, Harchala Lucyna, Kardela Krystyna, Kołkowska Teresa, Korzonkowska Krystyna, Latkowski Jan, Lelas Ryszard, Łazar Beata, Łyszczyk Antoni, Pokora Ewa, Rydwański Ryszard, Stachurska Elżbieta, Strecker Maria, Surmacz Ryszard, Szkup Bogdan, Szwed Bożena, Wojtczyk Zofia

Klasa IV D
Wychowawca: Maria Asłamowicz Bering Ewa, Czarniecka Bogusława, Drożdżowski Roman, Dynowski Jerzy, Firkowicz Piotr, Głuszko Krystyna, Gozdór Małgorzata, Hryniuk Anna, Kaczor Elżbieta, Klimowicz Halina, Komarnicka Elżbieta, Komarnicka Wanda, Kornaszewska Ewa, Kot Leszek, Kucaj Mirosława, Lonc Teresa, Makieła Halina, Pałasz Krystyna, Potapińska Bogusława, Stoma Wiesław, Strączek Elżbieta, Wąsik Joanna, Witczak Anna, Witkowski Robert, Wojtyła Anna, Woźnicki Grzegorz, Wyzinkiewicz Barbara

Klasa IV E
Wychowawca: Anna Gościńska Danielecki Ryszard, Harasimowicz Maria, Hula Marek, Jakubas Teresa, Kaciubska Mariola, Karwacz Krzysztof, Kmiecik Irena, Kozłowski Sławomir, Krzemińska Emilia, Kuc Marianna, Lichoń Danuta, Lichwa Teresa, Madej Bogusława, Majchrzak Grażyna, Maziarz Zbigniew, Okupniarek Marzena, Olszewska Julitta, Paruzel Elwira, Rodzeń Edward, Rogozińska Małgorzata, Sadulska Jolanta, Szylar Barbara, Żyżło Teresa

Klasa IV F
Wychowawca: Teresa Lopko Baczmańska Ewa, Berg Jadwiga, Bieńkowska Grażyna, Bobowski Edward, Czachor Bożena, Dalikatna Krystyna, Dobek Zenon, Dudkiewicz Janina, Dydeńska Jadwiga, Federowicz Joanna, Giemza Dorota, Gruszczyński Grzegorz, Grzybowska Izabela, Grzywna Władysław, Hlebowicz Dorota, Iwańska Grażyna, Kaczor Wiesława, Kalinowska Barbara, Korzonkowska Grażyna, Kosiorowska Władysława, Kowalska Beata, Koza Michalina, Kudakiewicz Grażyna, Kunysz Ewa, Kurowska Wiesława, Mastaliński Mirosław, Miśkiewicz Elżbieta, Pańczyk Krystyna, Partyka Jolanta, Szustakiewicz Barbara, Szmajda Janusz, Wiktorowska Irena, Wnęk Maria, Wojnarowicz Jolanta, Żarkowska Halina, Żmuda Zofia, Żurawski Wiesław

Klasa IV a Liceum dla Pracujących
Wychowawca: Tamara Sędrowska Bartosz Zofia, Bąk Janina, Błaszczyk Łucja, Błaszczyk Renata, Boczek Ryszard, Derechowska Helena, Dziwisz Elżbieta, Gierlak Ryszard, Grynicz Zofia, Grzybowska Amelia, Hajder Włodzimierz, Klusek Wiesława, Korybska Grażyna, Krasoń Janina, Niemiec Stanisława, Osiatycki Aleksander, Oziembłowska Danuta, Pawlik Jadwiga, Pietruszka Katarzyna, Rzeszowski Edward, Sawicka Anna, Ślesicki Stanisław, Tabak Elżbieta, Wróblewska Lucyna

Klasa IV b Liceum dla Pracujących
Wychowawca: Krystyna Bojanowska Bednarczyk Zenona, Gacek Krystyna, Grechowicz Alicja, Haczyńska Julia, Jackiewicz Irena, Kądziołka Halina, Kot Barbara, Krząstek Władysława, Lachmirowicz Domicela, Michalska Barbara, Miziołek Lidia, Nawrocka Bożena, Nowak Aleksandra, Nowak Danuta, Nowicki Władysław, Preneta Bogumiła, Radomski Zdzisław, Rosik Leokadia, Stępień Grażyna, Uszyłło Ewa, Wiosetek Ludwika, Wojdyło Teresa, Zarzycka Czesława

Klasa III Liceum dla Pracujących
Wychowawca: Janina Duszeńko Ciesielski Wiesław, Kolczyk Alina, Kołodziejczyk Wanda, Mucha Czesława, Nawrocki Włodzimierz, Opalińska Janina, Pańczyk Maria, Patyza Elżbieta, Rodziewicz Grażyna, Skoczylas Krystyna, Szajnar Barbara, Węcławek Zbigniew, Zakrzewska Janina

Klasa III Średnie Studium Zawodowe
Wychowawca: Czesław Tomasiak Borkowska Jadwiga, Dziędzioła Jan, Gajda Józef, Gajda Kazimierz, Grzywacz Władysław, Jackiewicz Zbigniew, Janiszewska Klementyna, Janiszewski Józef, Jarząbek Marian, Kobieluch Jadwiga, Kolankowska Eugenia, Lassota Wanda, Osowski Leszek, Pawlaczek Adam, Pichalski Zbigniew, Przyczyna Jan, Sienkiewicz Antoni, Sobczyk Kazimierz, Sukiennik Krystyna, Tomasiak Krystyna, Topolski Benedykt, Wojtowicz Wiesław, Woźnicka Barbara
Rok szkolny 1977/1978

Klasa IV A
Wychowawca: Aleksander Wiśniewski Andrejczuk Krzysztof, Batogowska Barbara, Bobowska Bogusława, Brożek Bogdan, Caban Jolanta, Dopart Alfred, Gadomski Roman, Gawłowska Izabela, Kowalewski Andrzej, Musiał Marek, Niebudek Andrzej, Niechaj Danuta, Podsiadło Lucyna, Smuszko Jolanta, Sobala Alicja, Sobala Barbara, Swatek Dariusz, Świętalska Jadwiga, Wargacka Lucyna, Więckowska Grażyna, Wiśniewski Radosław, Wyszowski Roman, Zawadzki Henryk

Klasa IV B
Wychowawca: Bronisław Jakimowicz Bazylińska Barbara, Bieszczat Małgorzata, Boczek Alicja, Bożykowska Alicja, Bujak Elżbieta, Dawidowicz Teresa, Dul Maria, Duś Piotr, Gliszczyńska Henryka, Górzyńska Jolanta, Jakubus Krzysztof, Jóźwiak Danuta, Kiełb Grażyna, Krosnowska Zofia, Markiewicz Małgorzata, Nejmo Alicja, Ostrowska Wiesława, Pasternak Jolanta, Paturaj Teresa, Sidorkiewicz Wiesława, Smolińska Danuta, Szeliga Grażyna, Szeliga Maria, Tończyk Mirosława, Twardysko Józef, Wożyński Adam, Ziemniak Marianna

Klasa IV C
Wychowawca: Krystyna Bojanowska Antoszczyszyn Henryka, Czabak Bogusława, Giese Andrzej, Hinz Andrzej, Kogut Bogusława, Koncur Jadwiga, Królak Andrzej, Książczyk Elżbieta, Kycia Urszula, Leśniak Wiesława, Majewska Marzena, Markowski Dariusz, Niedzielska Emma, Nowak Teresa, Pajda Ewa, Potęga Renata, Powaserowska Elżbieta, Reczuch Tadeusz, Rynkiewicz Marta, Smuszko Barbara, Stachurski Zbigniew, Szałęga Emilia, Tęcza Beata, Wyzina Barbara

Klasa IV D
Wychowawca: Ludwik Tyrka Bilińska Krystyna, Bułka Anna, Kawalec Jolanta, Kopeć Danuta, Korytowska Mariola, Kosiorowska Danuta, Kowalska Maria, Kramarz Zenona, Król Jolanta, Kupiec Alina, Łobodziec Jolanta, Maczkowska Zdzisława, Majewska Krystyna, Matysiewicz Teresa, Mazurkiewicz Maria, Niemyjska Wiesława, Niżniak Bożena, Otręba Zbigniew, Pajor Zofia, Pawełkiewicz Stanisław, Puzio Maria, Rygas Ireneusz, Szczechura Barbara, Ślusarska Jadwiga, Wijata Bogusława, Wilimowska Krystyna

Klasa IV E
Wychowawca: Janina Plebańczyk Bojko Maria, Borysiewicz Danuta, Czekajło Bogumiła, Duszeńko Anna, Fiodorów Arkadiusz, Jakimowicz Roman, Kaciubska Krystyna, Krężelewska Ewa, Korcz Irena, Lorko Jan, Maciejowski Andrzej, Pańczyk Elżbieta, Pisulska Stanisława, Przybyło Danuta, Pustułka Mirosława, Rodzeń Jolanta, Rossienik Wiesław, Szlachter Amelia, Wojtków Zbigniew, Zalińska Grażyna

Klasa IV Liceum dla Pracujących
Wychowawca: Rozalia Bojanowska Bauer Barbara, Cała Tadeusz, Ciołko Roman, Długosz Elżbieta, Dyderska Anna, Grochowicka Krystyna, Hauc Urszula, Hul Bożena, Hula Marian, Iskol Barbara, Jarząbek Wanda, Jarzyńska Krystyna, Kaszyńska Irena, Kazimirów Edward, Komarnicka Zofia, Kopeć Maria, Krusińska Irena, Makowska Irena, Nawolski Leszek, Pietrzak Zofia, Plebańczyk Edward, Porański Wacław, Purzycka Czesława, Romanowska Teresa, Rzeszowska Janina, Sobolewska Danuta, Stempniak Danuta, Struś Łucja, Ślączka Stanisław, Śmiałkowska Małgorzata, Walska Jadwiga, Zdebiak Barbara, Ziemba Ryszard

Klasa III Liceum dla Pracujących
Wychowawca: Janina Duszeńko Ejsmont -Popławska Ludmiła, Grechowicz Wanda, Komarnicka Lucyna, Midziak Adolf, Miszczyńska Ewa, Motyl Grażyna, Ptasznik Elżbieta, Sytniewska Maria, Tuora Stefania, Zachert Krystyna

Klasa III Średnie Studium Zawodowe
Wychowawca: Czesław Tomasiak Bielecka Danuta, Ciołka Teresa, Czum Henryk, Dobosz Maria, Dudek Bolesław, Gerasimowicz Danuta, Grajek Andrzej, Kondracka Marianna, Krzemień Krystyna, Łyszak Marian, Marcisz Wiesława, Mikuła Helena, Mosiołek Danuta, Pawlisiak Elżbieta, Paździor Elżbieta, Pituch Tadeusz, Plewiński Wiesław, Sienkiewicz Roman, Stańczyk Ludwik, Stępień Zofia, Trybura Halina, Trygar Wacław, Wolsza Danuta, Woźniak Elżbieta
Rok szkolny 1978/1979

Klasa IV A
Wychowawca: Władysława Asłamowicz Danielewicz Urszula, Dawidowicz Anna, Gawrońska Iwona, Giba Zbigniew, Golonka Tadeusz, Jachyra Halina, Kacperska Wanda, Myślecka Renata, Noga Elżbieta, Ostapiuk Walerian, Pulik Jan, Rodak Zygmunt, Ryznar Barbara, Ślusarczyk Bożena, Trzyna Wioletta, Walasik Arkadiusz, Wieczorek Iwona, Wiśniewski Krzysztof, Woźna Wanda, Wójcicka Renata, Żurawski Ireneusz

Klasa IV B
Wychowawca: Irena Wilk - Wituń August Bożena, Biernacka Danuta, Ciećwierz Lucyna, Deptuch Bożena, Dominik Gabriela, Duszeńko Teresa, Głąb Waldemar, Janowiak Jadwiga, Jusiel Anna, Kalinowski Dariusz, Kobza Krystyna, Kruszelnicka Bogusława, Kupczyk Regina, Kupiec Ewa, Lipińska Wiesława, Łobodziec Beata, Niemczuk Jolanta, Skowron Grażyna, Sobieraj Elżbieta, Więcław Zofia, Wojdyło Alina

Klasa IV C
Wychowawca: Mirosław Olichwer Baran Andrzej, Culer Henryk, Duziak Elżbieta, Gajdzicka Bogusława, Jankowska Elżbieta, Kielar Krzysztof, Kołodyński Krzysztof, Kotarska Jolanta, Król Anna, Kulig Włodzimierz, Kuź Małgorzata, Lisiecka Iwona, Matłosz Jolanta, Pączek Irena, Piaskowska Jadwiga, Piaskowski Bronisław, Przezwańska Renata, Ptak Anna, Skowron Lucyna, Stec Teresa, Szczepankiewicz Dorota, Szwed Grażyna, Woźny Robert, Zakrzewicz Dorota

Klasa IV D
Wychowawca: Bronisław Lonc Augustyniak Jadwiga, Biegaj Andrzej, Biss Małgorzata, Buca Barbara, Cicha Bogumiła, Deneka Anna, Gradzik Mariola, Grigoriew Renata, Hamułka Elżbieta, Jewuła Wiesław, Lewicka Jadwiga, Matłosz Grażyna, Mucha Elżbieta, Rzęsa Jolanta, Ślusarczyk Danuta, Todos Jadwiga, Walski Krzysztof, Wiosetek Arkadiusz, Zamaria Jolanta, Zielińska Zuzanna

Klasa IV Liceum dla Pracujących
Wychowawca: Jadwiga Baniak Biernacka Krystyna, Bojanowska Krystyna, Borkowska Halina, Cyrek Urszula, Dul Władysława, Dworaczek Jolanta, Gawrońska Ewa, Gontek Jolanta, Gieszcz Teresa, Glegoła Jerzy, Hernet Wiesława, Kaliszczak Zofia, Kaszuba Jerzy, Kędzierska Irena, Konefał Lucyna, Krzysiek Alicja, Kwiatkowska Krystyna, Legan Wanda, Łaba Krystyna, Marczak Anna, Michalska Grażyna, Molis Stanisław, Podstawka Elżbieta, Rębecka Karolina, Surmańska Krystyna, Szeliga Jerzy, Szerer Ewa, Werbel Jadwiga, Wiszniewska Halina, Żydziak Maria

Klasa III Liceum dla Pracujących
Wychowawca: Anna Filipowska Bednarska Maria, Bieda Danuta, Chajdas Zofia, Czarnecka Janina, Daszek Katarzyna, Gdowska Michalina, Goleń Mirosława, Grześ Lidia, Hrankowska Grażyna, Jadach Anna, Kazusek Urszula, Konefał Grażyna, Kordylewicz Stanisława, Kowalska Cecylia, Kowalski Ryszard, Kurzelowska Maria, Matulis Maria, Morawska Bożena, Sobczyk Elżbieta, Szeredi Józef, Szumna Teresa, Uchman Bogusława, Wołyniec Krystyna, Zaremba Andrzej
Rok szkolny 1979/1980

Klasa IV A
Wychowawca: Stanisław Bodziony Asłamowicz Mirosława, Bartos Teresa, Boruń Joanna, Dominiczak Dorota, Dudek Marian, Fluda Leszek, Jakimowicz Andrzej, Jakóbowski Mieczysław, Jedziniak Danuta, Lopko Mirosław, Madej Agata, Mazurek Elżbieta, Pękalska Bożena, Piastun Maria, Połubok Maria, Rajczakowska Stanisława, Rybińska Ewa, Sajnach Janusz, Słowik Bogusław, Smyk Teresa, Struś Leszek, Wąsik Marek

Klasa IV B
Wychowawca: Czesława Szwaluk Boczula Aleksandra, Burak Krystyna, Damjan Jadwiga, Dziedzic Alicja, Dzwolak Bożena, Gawrońska Ewa, Giemza Elżbieta, Golonka Joanna, Kozubek Bożena, Lasoń Stefan, Michalski Mieczysław, Niemczuk Elżbieta, Raczek Bogumiła, Rogalska Renata, Sikora Małgorzata, Stojko Jadwiga, Szulwach Marzenna, Świetłowicz Bożena, Warchoł Bożena, Woźniak Teresa, Woźniakiewicz Władysław

Klasa IV C
Wychowawca: Teresa Puton Bauer Iwona, Drożdżowski Leszek, Felska Janina, Gryniewiecki Krzysztof, Inglot Jerzy, Jankowska Małgorzata, Kowalicka Cecylia, Krupińska Krystyna, Kudła Jadwiga, Kulewicz Halina, Łazar Jolanta, Markowska Joanna, Mleko Helena, Morawska Alicja, Poliszczuk Anna, Serechan Irena, Sokołowski Wojciech, Szember Krystyna, Szutenbach Zofia, Tęcza Regina, Warych Halina, Wiśniowska Ewa, Wojdyło Bogusława, Wolf Mariola

Klasa IV D
Wychowawca: Mirosława Bobrowska Badyla Małgorzata, Borowska Małgorzata, Cycoń Zenona, Filewska Halina, Kiś Jadwiga, Kocór Joanna, Kycia Gabriela, Niedźwiecka Mariola, Okońska Maria, Pawlaczek Lilla, Pluta Danuta, Sowa Józefa, Szczechura Hanna, Walaszczyk Ewa, Zamłyńska Elżbieta, Zarębska Elżbieta

Klasa IV Liceum dla Pracujących
Wychowawca: Teresa Puton Aniołek Ewa, Błahy Ewa, Borejko Ireneusz, Brengoszewski Stanisław, Brygicka Jolanta, Długosz Krzysztof, Domagała Maria, Grzybowska Izabella, Grzywaczewski Mariusz, Januszek Wiesław, Jędruch Barbara, Kizeweter Ewa, Kolanowska Ewa, Kopeć Helena, Kozak Anna, Mażańska Zofia, Mikołajczyk Mariola, Paruch Maria, Pasternak Maria, Podgórska Stefania, Przybyłek Elżbieta, Relisiak Mariusz, Rębisz Halina, Socha Małgorzata, Stachurska Małgorzata, Styczyńska Małgorzata, Szewczuk Kazimierz, Szwaluk Mirosława, Tatko Maria, Teodoridis Zofia, Tomasikiewicz Izabella, Wołochowicz Barbara, Wysoczańska Małgorzata

Klasa III Liceum dla Pracujących
Wychowawca: Krystyna Bojanowska Baranowska Anna, Buczkowska Grażyna, Burdzińska Ewa, Gajda Leszek, Gąsior Daniela, Gruca Anna, Harpula Genowefa, Janik Elżbieta, Kliszcz Elżbieta, Kraska Maria, Król Krystyna, Kuras Maria, Kwaczyńska Wanda, Mazurek Mieczysława, Mucha Teresa, Muzeja Elżbieta, Sabat Krystyna, Sokołowska Stanisława, Suska Halina, Szczygieł Renata, Śliwa Teresa, Telega Barbara, Tomczak Gabriela, Wołyniec Małgorzata
Rok szkolny 1980/1981

Klasa IV A
Wychowawca: Anna Gonet-Haglauer Bator Maria, Fifowska Iwona, Gabis Leokadia, Gębicka Urszula, Kaśnicka Dorota, Korzeniewska Lidia, Kuźniar Wiesław, Lasek Joanna, Łękawa Jan, Łopatowski Janusz, Łyszczyk Helena, Malinowski Mirosław, Marcisz Anna, Michalski Dariusz, Mroczkowska Dorota, Niebudek Marek, Parol Janusz, Pawełkiewicz Renata, Rejman Andrzej, Stefanowicz Janina, Struś Regina, Szostak Małgorzata, Warzocha Małgorzata, Wołyniec Wiesława

Klasa IV B
Wychowawca: Rozalia Bojanowska Barański Mariusz, Borkowska Jolanta, Dyderska Marzanna, Hrankowska Krystyna, Jakubas Józefa, Kosiński Henryk, Koza Jadwiga, Krysiak Danuta, Kułak Waldemar, Łagoda Halina, Łupkowski Mirosław, Opioła Jolanta, Paszywiat Dariusz, Pindus Roman, Procajło Aldona,Rusin Elżbieta, Smyk Regina, Stanasiuk Krystyna, Szeliga Mariola, Ślipko Barbara, Świniarska Małgorzata, Świstowska Elżbieta, Tarnówka Joanna, Toruń Lidia, Zaworska Danuta, Zubrzycka Małgorzata, Zwolska Jolanta

Klasa IV C
Wychowawca: Maria Asłamowicz Bachurska Barbara, Białas Ryszard, Borek Elżbieta, Fitas Wiesława, Haczkiewicz Małgorzata, Ilnicka Barbara, Jakubowski Jerzy, Jaworska Jolanta, Kaszubski Edward, Kuc Joanna, Lelas Lucyna, Miedzińska Bożena, Pabisiak Bożena, Pabisiak Małgorzata, Płachta Stanisława, Podhorska Ewa, Pustuła Marek, Sakwa Hanna, Sobczak Katarzyna, Sobejko Teresa, Sołtys Dorota, Starak Małgorzata, Stodolska Izabela, Woszczyńska Ilona, Ziębska Bogusława

Klasa IV D
Wychowawca: Krystyna Bojanowska Borodzicz Elżbieta, Cecot Ewa, Chaczko Mirosława, Chudzik Bożena, Czajka Jolanta, Falasa Małgorzata, Lipińska Grażyna, Mateńko Jadwiga, Matulis Teresa, Pusz Małgorzata, Sączawa Lucyna, Solecka Mirosława, Spilarewicz Jolanta, Wieczorek Lilianna, Witka Agnieszka, Żmijewska Emilia

Klasa IV Liceum Zawodowe
Wychowawca: Czesława Szwaluk Benech Bogusława, Biadała Władysław, Cebula Krystyna, Chaczko Alicja, Cisowski Bogusław, Demska Dorota, Giera Bożena, Hrynowiecki Krzysztof, Kałuża Leszek, Korgol Jerzy, Krzyżanowska Danuta, Łakota Joanna, Malec Waldemar, Markiewicz Wanda, Pala Andrzej, Piekarz Teresa, Pieniążek Irena, Rachwalski Zdzisław, Repa Andrzej, Ryznar Grażyna, Saweczko Robert, Stercz Bożena, Suchecka Regina, Szafrański Tomasz, Szewczyk Stanisław, Tomczuk Władysław, Walska Danuta, Woźniakiewicz Aleksandra, Wójcik Marzanna, Wrotna Halina

Klasa IV Liceum dla Pracujących
Wychowawca: Aleksander Wiśniewski Bednarek Alicja, Gąska Elżbieta, Gonciarz Ryszard, Januszek Stanisław, Kamińska Bogumiła, Kopeć Jadwiga, Maciejczak Beata, Magas Henryk, Pelc Feliksa, Słuja Anna, Smok Grażyna, Urbaniak Monika, Złocka Barbara

Klasa III Liceum dla Pracujących
Wychowawca: Rozalia Bojanowska Biernacka Jadwiga, Drożdżewska Teresa, Dziura Zofia, Koprianiuk Jadwiga, Kostrzewa Jadwiga, Kurdek Elżbieta, Ladrowska Grażyna, Łaba Stanisław, Pancewicz Lucyna, Szymańska Ewa, Szymelfenig Alicja, Ślączka Halina, Tomczak Anna

Klasa III Średnie Studium Zawodowe
Wychowawca: Roman Plata Azikiewicz Czesława, Błaszczykiewicz Edward, Bobowska Janina, Doktor Mirosława, Garncarz Iwona, Gryko Barbara, Jabłoński Jan, Jankowski Stanisław, Jurkowski Zygmunt, Kocząb Elżbieta, Kolenda Zenon, Kozdroń Barbara, Mazurek Zofia, Pasiek Danuta, Pisulski Adam, Soroka Stanisław, Soroka Władysław, Surowiec Jan, Trojanowski Zygmunt, Walaszek Jan, Walaszek Zbigniew, Wroński Adam, Zielińska Lidia, Zubek Armand, Żerebecka Barbara
Rok szkolny 1981/1982 Rok szkolny 1981/1982

Klasa IV A
Wychowawca: Teresa Lopko Adamek Magdalena, Baran Jolanta, Bieniek Małgorzata, Błaszkowska Iwona, Borkowska Joanna, Chowaniec Joanna, Dołhań Zygmunt, Dydeńska Albina, Haczkiewicz Renata, Jabłoński Michał, Jaroszewicz Jadwiga, Kasinowicz Beata, Kryżyńska Maria, Kuc Anna, Ługowska Urszula, Martyniak Małgorzata, Mikołajek Renata, Mysona Marzanna, Opioła Marzanna, Paruzel Irena, Piasecki Jarosław, Płaza Maria, Płaza Urszula, Rybotycka Joanna, Sobotkiewicz Lucyna, Sułyk Stanisław, Szul Wanda, Waligóra Stanisław, Wojnarowska Agata, Wolna Teresa, Wołosianka Iwona

Klasa IV B
Wychowawca: Bronisław Jakimowicz Anczewska Elżbieta, Bergel Barbara, Boczula Bożena, Borkowska Renata, Caban Beata, Dudek Lucyna, Gacek Edmund, Głowacka Małgorzata, Hlebowicz Anna, Jacowicz Renata, Kaczmarek Danuta, Kret Anna, Krupa Justyna, Kunysz Anna, Łakomiec Piotr, Miarka Małgorzata, Mikuła Dorota, Mikuła Maria, Neugebauer Dorota, Pokora Małgorzata, Ptak Teresa, Subocz Dariusz, Suchta Waldemar, Szmołda Małgorzata, Tymciów Waldemar, Waligóra Małgorzata, Wojda Dorota, Wojnarowicz Małgorzata, Wołowska Wioletta, Zakrent Dorota

Klasa IV Liceum dla Pracujących
Wychowawca: Aleksander Wiśniewski Bojko -Krzewiniak Urszula, Chojnicka Ewa, Duszeńko Janina, Gmurczyk Maria, Jasińska Jolanta, Kaczmarek Elżbieta, Kubiak Cezary, Lewandowski Grzegorz, Pawlaczek Ewa, Przybylska Monika, Zapaśnik Zdzisława

Klasa III Liceum dla Pracujących
Wychowawca: Jan Dziduszko Brzezińska Barbara, Czajka Henryka, Dębska Jadwiga, Fajdasz Jolanta, Kłeczek Elżbieta, Kos Helena, Kostecka Grażyna, Kunecka Elżbieta, Pawełek Helena, Rybczyńska Barbara, Szkwarkowska Dorota, Wiśniewska Jolanta, Witczak Anna

Klasa IV a Liceum Zawodowe
Wychowawca: Adela Siewicka Banaszek Marzanna, Dudek Jolanta, Hałuszczak Jolanta, Herbut Grażyna, Kita Zofia, Korotyniec Barbara, Kowalczyk Wanda, Kowalska Małgorzata, Kunecka Małgorzata, Puzio Andrzej, Salwa Dorota, Sroka Dorota, Sromecka Jolanta, Wilk Andrzej, Wiśniewska Barbara

Klasa IV b Liceum Zawodowe
Wychowawca: Katarzyna Ozga Bonek Alicja, Duda Alicja, Duda Jadwiga, Gołąbek Renata, Gronczewski Janusz, Jacheć Bożena, Kuska Andrzej, Majerska Lucyna, Morawska Iwona, Mosiołek Zofia, Piotrowska Danuta, Retkowska Elżbieta, Samborska Dorota, Stróżyk Krzysztof, Szejbal Anna, Wanat Lucyna, Węglarz Alina
Rok szkolny 1982/1983

Klasa IV A
Wychowawca: Mirosław Olichwer Adamska Renata, Barańska Elżbieta, Barczyńska Małgorzata, Draczyńska Marzanna, Dziurla Krzysztof, Filipowska Ewa, Fochler Ewa, Gajda Hanna, Gębicka Bernardyna, Gręda Arkadiusz, Jaśkowiak Dorota, Karmelita Mariola, Karpiej Janusz, Katarzyniec Anna, Kunc Katarzyna, Linhart Dorota, Lipińska Anna, Maciejewska Ewa, Magrean Marek, Majdak Krzysztof, Marciniak Barbara, Mediuch Izabela, Moneta Zbigniew, Okapiec Małgorzata, Opalińska Dorota, Pełka Wiesława, Piątek Alicja, Połubok Halina, Repech Renata, Rogozińska Klara, Ryznar Joanna, Sakwa Joanna, Sierszeń Mariusz, Witukiewicz Krystyna

Klasa IV B
Wychowawca: Wiesław Wiśniowski Babiarz Beata, Bera Mirosława, Czajkowski Dariusz, Dziawer Anna, Gołąb Małgorzata, Gołębiewicz Piotr, Gruszczyńska Jadwiga, Kaczor Dorota, Korzonkowska Ewa, Kułak Lucyna, Kwaśnik Tomasz, Latkowska Anna, Lipowska Jolanta, Marcisz Urszula, Owsianna Iwona, Pańczak Lucja, Pasternak Danuta, Paściak Andrzej, Pierzchalska Zofia, Przedwojewski Stanisław, Rynduch Lilla, Salata Izabela, Szafrański Zdzisław, Szkwarkowska Teresa, Śliwińska Ewa, Tomaszewska Anna, Totczyk Krystyna, Tymofiejczyk Teresa, Wiśniecka Anna, Wróbel Anna

Klasa III Liceum dla Pracujących
Wychowawca: Anna Filipowska Bochów Danuta, Brudniak Jadwiga, Durka Krystyna, Eljasińska Elżbieta, Gotowska Lucyna, Grabarek Jerzy, Gugała Marzanna, Jedziniak Eugenia, Kita Wioletta, Kozak Edward, Lorenc Jadwiga, Skibińska Bronisława, Suchecka Halina, Szczutkowska Małgorzata, Wabiszczewicz Andrzej, Walkowicz Danuta, Wiencis Krystyna, Wilimowski Czesław, Zając Aurelia, Ziembowicz Małgorzata, Żebrowski Zenon

Klasa IV Liceum Zawodowe
Wychowawca: Czesława Szwaluk Danielewicz Elżbieta, Iwanicka Jolanta, Januszek Alicja, Kmieciak Anna, Kogucik Jadwiga, Kunicka Danuta, Kwiatkowska Anna, Lecnar Zofia, Plezia Bożena, Reczuch Marzena, Remiszewska Małgorzata, Saweczko Dorota, Sobkowicz Dariusz, Zaremba Zdzisław, Ziemnicka Elżbieta
Rok szkolny 1983/1984

Klasa IV A
Wychowawca: Wanda Grzelak Asłamowicz Alina, Baran Małgorzata, Biernacki Jarosław, Bojanowska Iwona, Borkowska Urszula, Chowaniec Agnieszka, Dacko Urszula, Dembiński Grzegorz, Dębicka Alina, Diduszko Jolanta, Gawrońska Lilianna, Grzegorczyn Bożena, Jusiel Emilia, Kraus Małgorzata, Krawiec Dariusz, Kuźniar Dariusz, Laszkiewicz Piotr, Maciąg Jolanta, Michalak Mariola, Mrówczyńska Alicja, Ptak Aleksandra, Sabat Małgorzata, Skrzypińska Anna, Smuszko Anna, Smuszko Jadwiga, Starak Joanna, Stopa Bernadetta, Suchecka Małgorzata, Wąsowska Katarzyna, Wrześniowska Joanna, Zielezińska Barbara

Klasa IV B
Wychowawca: Stanisław Bodziony Bania Jolanta, Cebula Grażyna, Chmielewska Alicja, Hainberg Robert, Jarosz Brygida, Księżuk Dariusz, Ledwolorz Dorota, Lonc Bogumiła, Lopko Wiesław, Łupkowska Małgorzata, Nowakowska Joanna, Olech Dariusz, Pałącarz Renata, Piechura Wanda, Piekielniak Beata, Plata Robert, Socha Adam, Sokołowska Barbara, Surowiecka Beata, Szarynger Elżbieta, Świstowska Aldona, Wojtasik Jarosław

Klasa IV Liceum Zawodowe
Wychowawca: Mirosława Bobrowska Andruszyn Dorota, Bartosiewicz Bożena, Bożykowska Barbara, Czachor Małgorzata, Drobniak Janina, Fiediurek Elżbieta, Jaskuła Wiesława, Krawczyk Andrzej, Książek Bogumiła, Kuza Jolanta, Lasak Anna, Litwińska Wioletta, Miller Alicja, Noga Dorota, Opalińska Halina, Pisarek Barbara, Piwowarska Renata, Poleszczuk Elżbieta, Słonecka Marzanna, Styczeń Dariusz, Szymonowicz Iwona
Rok szkolny 1984/1985

Klasa IV A
Wychowawca: Elżbieta Biernacka Borys Anna, Brambor Tomasz, Brzyk Dariusz, Buchner Hanna, Drzymała Beata, Dudkowski Jacek, Fecowicz Małgorzata, Hrankowska Joanna, Konstanciuk Robert, Maj Krystyna, Nowak Dariusz, Nowakowska Lidia, Pacak Piotr, Relisiak Anna, Ruszel Dariusz, Smolak Marzanna, Ślusarska Małgorzata, Tomaszewski Mirosław, Wolak Elżbieta, Zaradzka Edyta

Klasa IV B
Wychowawca: Anna Gonet-Haglauer Antkowiak Karol, Bilińska Anna, Chaczko Aleksandra, Dudko Bogusława, Gąsior Małgorzata, Korgol Urszula, Korzeniewska Ilona, Krzyżanowski Piotr, Kwaśny Jerzy, Kułakowska Krystyna, Martiuk Renata, Matwiej Andrzej, Mitek Małgorzata, Mokłowicz Roman, Olchówka Wiesław, Porębska Joanna, Szafrański Wiesław, Szołek Renata, Świętoń Grażyna, Wnuk Małgorzata, Wrona Beata, Zatorski Grzegorz

Klasa IV C
Wychowawca: Krystyna Bojanowska Bania Jolanta, Bojanowska Dorota, Dołębska Ewa, Dołębska Małgorzata, Durmała Joanna, Fołta Beata, Fołta Ewa, Gumuła Anna, Kiełdanowicz Krystyna, Kołodziejczyk Jolanta, Łyś Beata, Majczak Jolanta, Malina Wiesława, Nawolska Mariola, Salwa Mirosława, Sawłan Irena, Smok Joanna, Stadnik Alicja, Szeliga Alina, Tęcza Elżbieta, Wieliczko Wioletta, Witkowska Anna, Wolańska Anna, Wójcik Agata

Klasa IV D
Wychowawca: Alicja Paprocka Bawoł Marzanna, Bigosińska Jolanta, Byra Barbara, Czachor Aldona, Głodek Elżbieta, Gościńska Renata, Gralińska Iwona, Janiak Bożena, Karaban Małgorzata, Karpińska Elżbieta, Kawalec Beata, Kostrzewa Beata, Kucharczyk Agata, Laszczyk Jolanta, Makuch Irena, Melnarowicz Bożena, Pabisiak Małgorzata, Pawlik Małgorzata, Pieniążek Iwona, Ptak Lidia, Rajca Dorota, Skiba Dorota, Skrzypczyk Wioletta, Wiśniowska Hanna

Klasa IV Liceum Zawodowe
Wychowawca: Aleksander Wiśniewski Alaszkiewicz Renata, Bałos Andrzej, Borkowska Beata, Bujała Jacek, Fedorczak Irena, Filozof Dariusz, Goryl Joanna, Herlender Jadwiga, Heteniak Renata, Janocha Zdzisława, Markiewicz Elżbieta, Pańczak Mirosław, Roślicka Elżbieta, Socha Barbara, Suchecka Barbara, Wilimowska Maria

Klasa III Zasadnicza Szkoła Zawodowa
Wychowawca: Wiesława Ryznar Doczomińska Jolanta, Franiak Małgorzata, Hanusiak Bożena, Hanczko Krystyna, Jacheć Jan, Jastrzębska Ewa, Linhart Barbara, Mazur Jerzy, Orda Grzegorz, Osumek Jadwiga, Paluch Emilia, Pikarska Dorota, Sawicz Anna, Szczepańska Ada, Tama Bernadeta, Zimroz Helena
Rok szkolny 1985/1986

Klasa IV A
Wychowawca: Janina Plebańczyk Amaglio Ewa, Bauer Małgorzata, Chaja Artur, Darska Joanna, Dziuro Mariola, Grochowicka Ewa, Gruszka Elżbieta, Juchniewicz Dariusz, Kaźmierczak Małgorzata, Lewandowski Bogdan, Majda Jolanta, Malec Mariusz, Michalak Barbara, Opalińska Iwona, Orda Małgorzata, Perliński Robert, Puchała Bożena, Sakwa Lucyna, Skrzyńska Dorota, Stępień Jolanta, Suchecka Beata, Wąsowski Piotr, Wojtowicz Wioletta, Ziemnik Mariola, Ziomek Małgorzata, Żurawski Mirosław

Klasa IV B
Wychowawca: Teresa Prokopek Bojanowska Beata, Cała Anna, Chomiak Anna, Czekaj Małgorzata, Czekiel Jolanta, Drobniak Edyta, Gniwek Anna, Gruszewska Joanna, Jach Alicja, Jamka Beata, Kaczor Brygida, Kawalec Jolanta, Koncur Anetta, Kosterska Anna, Legan Beata, Leputa Wioletta, Madera Bogna, Niemczuk Iwona, Olchówka Anna, Ptak Adriana, Rajczakowska Elżbieta, Rybicka Urszula, Stefaniak Klaudia, Struś Anna, Świetłowicz Anna, Wilman Jolanta, Wnuk Irena, Żmijewska Bogusława

Klasa III Zasadnicza Szkoła Zawodowa
Wychowawca: Jan Kłeczek Budziszyn Joanna, Ciećko Elżbieta, Czyczerski Wiesław, Dziurla Zbigniew, Kowalska Bernarda, Ługowoj Włodzimierz, Podedworna Danuta, Tomasik Wioletta, Walaszczyk Małgorzata, Zakrzewska Dorota, Żmuda Elżbieta Rok szkolny 1986/1987

Klasa IV A
Wychowawca: Roman Plata Bobowska Ludmiła, Dublańska Agnieszka, Gaczyńska Edyta, Głowacka Grażyna, Iwan Beata, Jaroszuk Monika, Klimas Brygida, Knysz Bogusława, Kusztal Renata, Małek Renata, Mazur Beata, Melnarowicz Marzanna, Niedźwiedzka Ewa, Pękalska Beata, Piotrowska Dorota, Relisiak Joanna, Sieńska Renata, Szałęga Renata, Wojtowicz Dorota, Zagozda Beata

Klasa IV B
Wychowawca: Anna Filipowska Bauer Jerzy, Błaszkowska Anna, Drąg Sławomir, Dzięciołowski Marek, Fica Krzysztof, Grzęda Katarzyna, Kałuzińska Marzanna, Kazanowska Małgorzata, Laszczyk Krzysztof, Lembas Mariola, Łaniewska Dorota, Maj Małgorzata, Michalska Beata, Olejnik Marek, Piasecki Paweł, Pieklik Adam, Ripak Edyta, Rymarowicz Paweł, Socha Małgorzata, Stelczyk Iwona, Suchodolski Ireneusz, Warkiewicz Marek, Wawrzyniak Alina, Wilczek Robert

Klasa IV C
Wychowawca: Irena Wituń Bachurska Elżbieta, Barczyńska Ilona, Darska Monika, Duszeńko Urszula, Filipińska Grażyna, Gancarz Iwona, Jaszczurowska Anna, Kes Małgorzata, Korenkiewicz Małgorzata, Łękawa Magdalena, Matwiej Piotr, Pacholczyk Mirosław, Pliszka Alina, Rutkowska Urszula, Suchta Urszula, Szylar Małgorzata, Ślipko Andrzej, Wilkowska Dorota, Ziętek Marzanna

Klasa V Technikum Rolnicze
Wychowawca: Maria Asłamowicz Bodys Janusz, Dominik Anna, Dudek Barbara, Filewska Jolanta, Grymuza Joanna, Horodecka Jolanta, Janczewski Piotr, Kaczor Piotr, Lipska Renata, Litawa Piotr, Paluch Jacek, Sawczak Mirosława, Sędrowska Ilona, Staniszewska Dorota, Szajb Teresa, Tabisz Joanna, Wojtak Małgorzata, Woszczyńska Diana, Wójcicki Piotr
Rok szkolny 1987/1988

Klasa IV A
Wychowawca: Teresa Lopko Agdan Jacek, Budzińska Jadwiga, Dąbrowska-Karska Edyta, Fiącek Izabela, Gawrońska Anetta, Kaprzyk Wojciech, Kiewra Edyta, Kokoszkiewicz Marek, Kozioł Piotr, Kraczkowska Izabela, Kuc Barbara, Opala Ryszard, Rudnicka Izabela, Rybicka Renata, Sankowska Marianna, Stobrawa Krzysztof, Strugała Anitta, Szczepańska Edyta, Szkwarek Iwona, Szmarkieta Iwona, Wojtasik Nina

Klasa IV B
Wychowawca: Władysława Asłamowicz Baczyńska Małgorzata, Chmielnicka Monika, Czekiel Jan, Gabryś Piotr, Golańska Katarzyna, Kłusak Anna, Komisarek Małgorzata, Korenkiewicz Beata, Makowska Anetta, Mistrzak Urszula, Morawska Małgorzata, Nowak Iwona, Olbik Agnieszka, Pelc Edyta, Pikul Helena, Rożek Jolanta, Stępień Anna, Szewc Joanna

Klasa IV C
Wychowawca: Elżbieta Biernacka Adamski Sławomir, Boczek Bożena, Czekajło Urszula, Dębicka Beata, Federowicz Anita, Gaweł Małgorzata, Janczewska Anna, Jaśkowiak Beata, Kasperkiewicz Piotr, Krzywda Beata, Kurłowicz Renata, Myślicka Dorota, Owczarek Joanna, Pacholczyk Joanna, Piaskowska Jolanta, Rosłanowska Izabela, Stańczak Dorota, Szalwa Marzena, Śliwa Małgorzata, Walkowicz Małgorzata, Wilk Irena, Zięba Anna

Klasa III Liceum dla Pracujących
Wychowawca: Katarzyna Ozga Armatys Łucja, Basałyga Iwona, Bergel Dorota, Bojda Alicja, Budniak Halina, Budzisz Barbara, Dobek Teresa, Foder Mirosława, Kaczkowska Marzena, Kisielewicz Elżbieta, Kowierec Adam, Kruszelnicka Ewa, Leśków Regina, Linhart Barbara, Marciniak Grażyna, Paściak Barbara, Pawlaczek Urszula, Rudnicka Janina, Serafin Grażyna, Suhak Jolanta, Stolarz Mariola, Szerszeń Piotr, Szymszon Jan, Śmieszek Małgorzata, Tabin Ewa, Targosz Helena, Wojciechów Barbara, Worończak Elżbieta, Zalińska Małgorzata

Klasa V Technikum Rolnicze
Wychowawca: Roman Plata Bielas Małgorzata, Cebula Beata, Chmielewska Jolanta, Cybulski Ireneusz, Dydak Beata, Dziędzioła Waldemar, Dzitkowska Małgorzata, Fajkiel Agata, Herlender Wiesław, Kulczycka Jolanta, Laska Jarosław, Machna Robert, Niedźwiecki Ireneusz, Noworól Renata, Sołtys Jacek, Szerszunowicz Alina, Szewczuk Henryk, Taranek Jan, Tokarz Piotr, Trzebniak Dariusz, Trzpil Krzysztof, Urbanowski Grzegorz, Wągrowska Beata
Rok szkolny 1988/1989

Klasa IV A
Wychowawca: Mirosława Bobrowska Andruszczyszyn Edyta, Baran Elżbieta, Bielecka Renata, Bonielewicz Marzanna, Butrym Renata, Dąbrowska Anna, Diduszko Barbara, Domaradzka Marzanna, Gawrońska Edyta, Gilewicz Małgorzata, Ginckaj Liliana, Gromowska Elżbieta, Grub Krystyna, Hołowienko Ewa, Iwaniszyn Aleksandra, Jełagin Małgorzata, Kiesler Sylwia, Kobusińska Małgorzata, Korotyniec Sylwia, Łukasik Małgorzata, Miazga Maria, Stefaniak Dorota, Sulatycka Teresa, Surmańska Anna, Uracz Jolanta, Wesół Lucyna, Wiatkowska Danuta, Zwierzew Dorota

Klasa IV B
Wychowawca: Alicja Paprocka Ankus Andrzej, Bander Andrzej, Dobosz Cezary, Drąg Aleksander, Gazda Sylwia, Hruszowiec Andrzej, Jachym Mirosława, Jurczyszak Alina, Kardela Jarosław, Koprianiuk Beata, Lassota Adrian, Lipiński Mariusz, Lopko Sławomir, Łuka Joanna, Męczyńska Edyta, Moroszczuk Małgorzata, Nocuń Joanna, Nykiel Małgorzata, Pawliszko Dorota, Płaskociński Przemysław, Prokopowicz Radosław, Selwa Dorota, Szeliga Roman, Tomaszczyk Dorota, Warzyńska Małgorzata, Wojtoń Celina, Wrona Marek

Klasa IV C
Wychowawca: Wanda Grzelak Barchan Joanna, Bednarek Katarzyna, Bukowska Joanna, Dębicka Elżbieta, Drzymała Wioletta, Gawrońska Renata, Hanulewicz Wioletta, Jagliński Mirosław, Juskowiak Marzanna, Kołodziejczyk Sylwia, Majda Magdalena, Matias Wioletta, Niewiadoma Joanna, Olanin Dorota, Pieczonka Iwona, Pieniążek Marta, Prokopowicz Magdalena, Przedwojewski Tomasz, Puton Andrzej, Ryżewska Katarzyna, Semenowicz Dorota, Sokół Andrzej, Szmołda Katarzyna, Tyczyno Monika, Tychanowicz Miłosz, Tympalska Edyta, Wojciechowska Ewa

Klasa III Liceum dla Pracujących
Wychowawca: Józef Weremkowicz Adamczak Renata, Czerw Janusz, Czopp Edyta, Czupa Alina, Dobrzański Radosław, Dobrzeniecka Dorota, Dołęga Alina, Dublańska Bożena, Gotowska Bożena, Kaczmarek Wioletta, Knysak Barbara, Kowalcze Beata, Krzywda Barbara, Kuryj Beata, Morajka Ewa, Olejarczyk Wiesław, Szpotakowski Artur, Winiarska Bożena, Winiarska Elżbieta, Ziółkowska Elżbieta
Rok szkolny 1989/1990

Klasa IV A
Wychowawca: Mieczysław Michalski Burawska Ewa, Burawska Iwona, Danielewicz Marcin, Drąg Izabela, Dudek Joanna, Filończyk Marcin, Godlewski Marcin, Habiak Magdalena, Haglauer Mateusz, Jakóbczyk Anna, Jakubów Beata, Janiszewski Bogusław, Jasińska Julita, Korycki Wojciech, Kruk Paweł, Midziak Paweł, Milaniuk Izabela, Miśkiewicz Edyta, Mucha Renata, Orda Dorota, Orda Magdalena, Rajewska Iwona, Skrzelewska Joanna, Ślączka Elżbieta, Uszyłło Anna, Werner Bianka, Wilf Tomasz, Wnęk Marek, Żmijewska Agnieszka

Klasa IV B
Wychowawca: Stanisław Bodziony Arendarczyk Sebastian, Białas Katarzyna, Brzyk Remigiusz, Dziuro Edyta, Filak Andżelika, Fortuna Marek, Gałuszka Janusz, Golonka Beata, Jabłońska Beata, Klamka Izabela, Kuc Jolanta, Kwiecińska Wioletta, Nieradka Małgorzata, Palińska Agnieszka, Plata Patrycja, Pyć Mariusz, Radomska Marta, Smędra Seweryn, Stancelewski Sławomir, Stojko Robert, Szastak Waldemar, Szeredi Paweł, Wituń Anetta, Wyka Paweł

Klasa IV C
Wychowawca: Natalia Lubańska Bielec Małgorzata, Bochów Małgorzata, Buk Jolanta, Chmielewska Ewa, Dębicka Aneta, Dzięglowska Agnieszka, Ferdynand Monika, Koczan Joanna, Kowczur Anna, Kozik Gabriela, Krasel Renata, Królikowska Anetta, Łach Anna, Madeja Dorota, Niedźwiecka Anna, Plebańczyk Jolanta, Pokora Anetta, Ryndziewicz Irmina, Serafin Beata, Skórzewska Beata, Soroka Gabriela, Stępnik Anna, Szczotka Wioletta, Szela Alicja, Szymonowicz Edyta, Taczek Ewa, Tomaszek Anetta, Troper Anna, Uracz Edyta, Urbaniak Małgorzata, Zandecka Iwona, Ziubrzycka Lucyna

Klasa IV D
Wychowawca: Maria Steć Boberda Anna, Bujak Agnieszka, Cwyl Beata, Drąg Renata, Feliszek Ewa, Głodek Bogumiła, Hutnik Agnieszka, Jelonek Agnieszka, Knaś Henryka, Krzyszycha Aneta, Kuźmicka Anetta, Lech Dorota, Niedźwiecka Beata, Opala Wioletta, Radom Beata, Samulska Małgorzata, Sienkiewicz Beata, Skryplonek Sylwia, Słowińska Katarzyna, Stanisławiec Agata, Stobrawa Jolanta, Streker Jolanta, Taranek Anna

Klasa III Liceum dla Pracujących
Wychowawca: Adam Siewicki Adamska Elżbieta, Dziedzic Arkadiusz, Garczyńska Wiesława, Grzywacz Joanna, Januszyk Krystyna, Kitlinski Andrzej, Kowalska Aneta, Kowalski Grzegorz, Kowalski Ryszard, Kwaczewska Grażyna, Marciniak Renata, Sak Urszula, Taszakowska Renata, Tkacz Bogusław, Zieliński Bogusław
Rok szkolny 1990/1991

Klasa IV A
Wychowawca: Janina Plebańczyk Baczyński Krzysztof, Brambor Maciej, Cygal Małgorzata, Czum Przemysław, Dudkowski Janusz, Fugiel Kamila, Gołojuch Piotr, Jakacka Małgorzata, Jaremenko Sebastian, Kaczmarek Eulalia, Kaszubska Wiesława, Kobak Monika, Kowalik Rafał, Maciejczuk Piotr, Materla Sławomir, Męczywór Sylwia, Michaluk Tomasz, Olanin Andżelika, Orda Renata, Paluch Małgorzata, Parol Anna, Partyka Elżbieta, Procner Agnieszka, Pyziński Robert, Skowron Elżbieta, Snoch Grzegorz, Stępień Sławomir, Stodółka Eugeniusz, Wdowiak Mirosław, Wesołowska Agnieszka, Zawadzki Feliks, Zdebiak Sławomir, Zielenkiewicz Regina

Klasa IV B
Wychowawca: Zofia Kasprzyk Badarycz Patrycja, Cyrankowska Dorota, Dembiński Waldemar, Demska Sabina, Domagalska Anetta, Frautschi Marta, Gałuszka Małgorzata, Golonka Anna, Guczalska Anna, Gut Angelika, Jankiewicz Artur, Kalemba Marzena, Koniak Agata, Kraus Przemysław, Krok Agnieszka, Kubik Beata, Machna Wioletta, Mak Izabela, Olchówka Agnieszka, Orda Barbara, Piwowarski Paweł, Polkowski Piotr, Rajczakowski Piotr, Ryznar Beata, Sierszeń Magdalena, Sowa Artur, Stopyra Edyta, Wasiak Grzegorz, Witas Wioletta, Wolsza Anetta

Klasa IV C
Wychowawca: Teresa Prokopek Chlebda Ewa, Drzymała Ewa, Gołębiewicz Małgorzata, Haglauer Łukasz, Hałuszka Agnieszka, Jastrzębska Jowita, Jelonek Renata, Kacperska Magdalena, Karolewska Elżbieta, Kiraga Monika, Koziarz Jakub, Krupa Kamila, Nackiewicz Joanna, Najduch Grażyna, Nieradko Arkadiusz, Nowak Agnieszka, Pawlinow Miłosz, Plecety Monika, Sawicka Anna, Sawicka Jolanta, Stysiał Beata, Sudelski Sebastian, Szeredi Anna, Szulc Anna, Szyszka Bożena, Świdniak Rafał, Żarnicka Katarzyna

Klasa IV D
Wychowawca: Maria Steć Bałchanowska Magdalena, Dąbrowska Beata, Diduszko Izabela, Dzik Anetta, Firkowicz Alina, Firkowicz Anna, Fluda Ewa, Gancarz Joanna, Gbiorczyk Beata, Horyń Katarzyna, Hutyra Joanna, Maj Magdalena, Majchrzak Jolanta, Morawska Sylwia, Nowak Beata, Porębska Magdalena, Sacewicz Agnieszka, Skrzypińska Marzena, Stupnicka Ewa, Szczotka Edyta, Szmarkieta Marzena, Wajda Joanna, Wrona Marzena

Klasa IV E
Wychowawca: Anna Filipowska Adamus Kornela, Bik Iwona, Boczula Elżbieta, Czyżewska Małgorzata, Drąg Justyna, Filipowska Małgorzata, Frydrychowska Monika, Gaweł Beata, Gembacki Maciej, Hlebowicz Grzegorz, Jaworski Arkadiusz, Koszela Anetta, Krzyważnia Małgorzata, Kupczyk Barbara, Kupnicki Jerzy, Kurowski Mariusz, Migoda Joanna, Pieniążek Gabriela, Pokora Marcin, Poręba Ewelina, Puton Roman, Sagalara Monika, Socha Artur, Szatkowski Andrzej, Szulc-Linert Gabriela, Terlega Małgorzata, Urbanowska Maria, Wagner Jolanta, Wdowiak Dorota, Zarzycki Arkadiusz, Żmuda Grażyna

Klasa III Liceum dla Pracujących
Wychowawca: Adam Siewicki Dawicka Małgorzata, Detyna Zbigniew, Duda Elżbieta, Dul Małgorzata, Foremnik Kazimiera, Głuch Jolanta, Janczewska Teresa, Kaim Agnieszka, Kołodziejczyk Barbara, Królikowski Piotr, Kuczwara Robert, Makuch Bogusław, Niedzielska Anna, Pawlaczek Barbara, Rząsa Jadwiga, Sabat Iwona, Szymańska Zofia, Trawicka Małgorzata, Twardowska Anna, Wersocki Ireneusz, Wojnarowicz-Bachaj Renata, Zaremba Grzegorz
Rok szkolny 1991/1992

Klasa IV A
Wychowawca: Aldona Staroń Baran Andrzej, Bronka Anna, Czarnik Ewa, Dering Krzysztof, Dyblik Krzysztof, Frysztacki Rafał, Homik Alicja, Kirsz Agnieszka, Król Robert, Kutkiewicz Renata, Majcher Paweł, Makowska Ilona, Malinowski Grzegorz, Piwko Anna, Radomska Anna, Reczyc Mariusz, Rulka Mariusz, Stańczyk Anetta, Stańczyk Joanna, Stypułkowski Piotr, Szojka Dariusz, Szynka Jolanta, Tupta Renata, Wieliczko Sylwia, Wojtoń Anetta, Zaliński Artur

Klasa IV B
Wychowawca: Urszula Zarzycka Bańko Żaneta, Bieleń Barbara, Chowaniak Katarzyna, Ciołka Izabella, Czochara Beata, Gręźlikowska Sylwia, Kostowska Magdalena, Kozłowska Anetta, Kulpiński Norbert, Leńczuk Wioletta, Marciniak Sylwia, Michalska Iga, Pastuszczak Sylwia, Pawełkiewicz Beata, Pawlaczek Joanna, Pieszczek Monika, Reczuch Justyna, Rybczyńska Agnieszka, Skowron Małgorzata, Szkwarek Sabina, Telega Karina, Weremkowicz Jerzy Maciej, Węgrzynek Sylwia, Woźniewicz Jacek

Klasa IV C
Wychowawca: Janina Plebańczyk Aniśkiewicz Agnieszka, Babij Renata, Bej Magdalena, Bieszczat Bianka, Bocheń Jakub, Cukrowicz Renata, Drabińska Małgorzata, Fryc Małgorzata, Gaździcki Tomasz, Golasińska Agnieszka, Jóźwik Monika, Kaim Katarzyna, Kasprzyk Magdalena, Kazimierska Agnieszka, Koper Małgorzata, Kostecki Andrzej, Kowalski Arkadiusz, Krzemińska Agnieszka, Krysiak Agnieszka, Majda Renata, Małek Monika, Przysiężniuk Wioletta, Sobczyk Małgorzata, Stachura Magdalena, Szmarkieta Danuta, Śliwa Magdalena, Waligóra Remigiusz, Weremko Małgorzata, Wierak Wioletta, Wojdyła Jolanta

Klasa IV D
Wychowawca: Ewa Dąbrowska Babiarz Anna, Bura Monika, Ceremuga Małgorzata, Chełchowska Edyta, Cichońska Anna, Dolecka Dagmara, Gruda Izabella, Jelonek Monika, Kaczkowska Anna, Karlińska Ewa, Kaszuba Agnieszka, Kowalczyk Iwona, Król Agnieszka, Kucfir Agnieszka, Kułaga Anna, Marek Joanna, Matuła Dorota, Miszczuk Edyta, Olejnik Dorota, Pogodzińska Magdalena, Procków Sabina, Rodzeń Monika, Sapiełło Elżbieta, Skowrońska Elżbieta, Sołdaczuk Sabina, Szember Agnieszka, Szymonowicz Joanna, Zdebiak Agnieszka

Klasa IV E
Wychowawca: Alicja Paprocka Baran Wojciech, Bojanowska Agnieszka, Dudek Edyta, Gala Grzegorz, Glinka Anetta, Jakubowski Marcin, Jasiński Remigiusz, Jastrzębska Anna, Kaczmarek Iwona, Koniak Tomasz, Koprianiuk Katarzyna, Księżuk Joanna, Kwaśna Regina, Michalska Anna, Piekarczyk Agnieszka, Plebańczyk Anna, Podsiadło Krzysztof, Rybińska Ewa, Serafin Anna, Skowron Małgorzata, Skulska Magdalena, Słapa Agnieszka, Stadnik Krzysztof, Szewczyk Anna, Wąż Dorota, Werbel Andrzej, Wojtala Małgorzata
Rok szkolny 1992/1993

Klasa IV A
Wychowawca: Zbigniew Skrzypczyk Bobowski Sylwester, Drążkiewicz Adriana, Garcarek Elżbieta, Grzelak Jacek, Habiak Jolanta, Iwanowska Renata, Karczewicz Adrian, Kowczur Krzysztof, Kozłowska Małgorzata, Marchewka Mariusz, Męczywór Edyta, Nowaczyk Mirosław, Pacholarz Joanna, Pańczak Daniel, Pisarewicz Bożena, Postuła Arkadiusz, Prukop Grzegorz, Radzio Gracja, Ratajczak Anetta, Salwa Anetta, Siewicka Aleksandra, Sypniewska Iwona, Szmit Grzegorz, Ślęczka Małgorzata, Śliwa Dorota, Świderska Magdalena, Załuski Marek

Klasa IV B
Wychowawca: Tamara Bronka Bezeg Waldemar, Biela Iwona, Czarnul Aurelia, Drzał Dariusz, Dygas Przemysław, Dzikowicz Katarzyna, Grudzińska Daria, Janiak Monika, Korybska Monika, Kowalik Justyna, Kupczyk Krzysztof, Marcisz Sławomir, Mącznik Damian, Noga Andrzej, Pawlaczek Agnieszka, Podgórska Izabela, Rębisz Monika, Rzepka Donata, Szajnar Anna, Walusiak Piotr, Winiarska Izabela, Winkler Anetta, Worończak Aldona, Zwolska Monika

Klasa IV C
Wychowawca: Mirosława Bobrowska Adamska Anetta, Benicewicz Adam, Błaszczykiewicz Marzena, Borowiecka Anetta, Derkacz Katarzyna, Huras Oliwia, Kasprzyk Maciej, Kulpa Joanna, Kwiatkowski Aleksander, Macowicz Maria Monika, Marecka Monika, Matias Małgorzata, Mieloch Paweł, Nabrzuchowska Sabina, Ordon Paweł, Orłowska Elżbieta, Pawlaczek Monika, Pruszyńska Joanna, Pytkowska Joanna, Raczyński Adam, Rajczakowska Agnieszka, Rebizak Ewa, Repech Lidia, Skołd Monika, Sobczyk Edyta, Srokowski Maciej, Szywilewska Anetta, Światkowska Barbara, Tamioła Dominika, Tomaszewska Sabina, Tymczyszyn Iwona, Wencko Izabela

Klasa IV D
Wychowawca: Maria Asłamowicz Aniśkiewicz Dorota, Białek Katarzyna, Cielecka Małgorzata, Delikatna Małgorzata, Drzewiecka Małgorzata, Gabrych Anna, Gerasimowicz Magdalena, Grala Renata, Jaworska Wioletta, Jutkiewicz Barbara, Kawczyńska Małgorzata, Korybska Aneta, Kroczak Beata, Kurp Anna, Mała Marzena, Markowska Bernadeta, Michalak Anna, Midziak Agnieszka, Pietruszka Justyna, Podhorodecka Monika, Popiołek Dorota, Potrepko Anna, Tatur Agnieszka, Wachal Katarzyna, Wójcik Wioletta, Wrońska Anita, Zacharków Beata, Zaręba Małgorzata, Zdziech Agnieszka, Ziomek Anetta, Żelezik Jolanta

Klasa IV E
Wychowawca: Natalia Lubańska Augustyńska Monika, Baś Agnieszka, Buczak Magdalena, Czarnik Piotr, Hrankowska Izabela, Jachym Jarosław, Klimczyk Paweł, Kosz Renata, Kubusiak Adam, Kuc Monika, Kulik Izabela, Kurek Iwona, Leja Grzegorz, Lemańska Joanna, Madurska Edyta, Midziak Piotr, Morawska Agnieszka, Mozol Karina, Mrowińska Anna, Niedźwiecka Monika, Olejnik Małgorzata, Orłowska Anna, Petrowicz Magdalena, Rula Agnieszka, Siendzielorz Anna, Stupnicki Rafał, Śmiłowski Daniel
Rok szkolny 1993/1994

Klasa IV A
Wychowawca: Wanda Łaz Bizdra Justyna, Bojanowski Witold, Dziopak Daniel, Fortuna Dariusz, Gręźlikowska Joanna, Grządziel Joanna, Homik Jacek, Iwanowska Dorota, Juszczak Beata, Kataneksza Konrad, Kazimierski Wojciech, Kutrowska Ewa, Miedzińska Ewa, Opioła Magdalena, Popławski Paweł, Przyborowska Monika, Rajczyk Monika, Różycki Jarosław, Skowron Dawid, Stańczyk Anna, Stępniak Sebastian, Szelągowski Tomasz, Szymkowiak Sylwia, Tkaczuk Agnieszka, Wilf Paweł, Witczak Małgorzata

Klasa IV B
Wychowawca: Adam Siewicki Bobowski Marek, Chojnacki Daniel, Frąckiewicz Maciej, Gondek Magdalena, Jelonek Bogusława, Karmelita Joanna, Knysz Mariola, Korybska Gabriela, Krajewska Ewelina, Krynicka Agnieszka, Kubiak Joanna, Ligudziński Paweł, Lipski Dariusz, Łasicka Agnieszka, Mach Ewa, Nawara Małgorzata, Papiernik Magdalena, Papiernik Sylwia, Płaczek Magdalena, Poręba Monika, Prokopiak Anna, Snoch Agnieszka, Szumczyk Przemysław, Walaszek Andżelika, Wieczerzak Małgorzata, Wilkowska Wiktoria, Zych Beata, Żarkowska Monika

Klasa IV C
Wychowawca: Wanda Grzelak Baran Aleksandra, Baś Małgorzata, Bilińska Wiesława, Duszeńko Maria, Dziemdziora Agnieszka, Fudali Ilona, Gołuch Jacek, Grudzień Agnieszka, Jasińska Lucyna, Kawecka Anna, Kozłowski Jarosław, Laskowska Magdalena, Lesiak Bartłomiej, Lityński Łukasz, Majka Marta, Marcisiak Beata, Mokrzycka Katarzyna, Nalepa Anna, Pokora Mirosław, Pokrywka Alina, Ptak Joanna, Ratajczak Magdalena, Reczuch Małgorzata, Reczuch Monika, Rybka Łukasz, Skwara Małgorzata, Staworowska Wioletta, Stec Adrianna, Woźniakiewicz Małgorzata, Włodarczyk Dominik

Klasa IV D
Wychowawca: Dorota Paluchowska Bałos Dorota, Bolek Barbara, Dorosz Ewa, Gwiżdż Marta, Jaworska Agnieszka, Kasprzyk Ewa, Kopczyńska Ilona, Kopeć Agnieszka, Kukuczka Klaudia, Kulawiec Monika, Lipska Anetta, Maciejczuk Barbara, Majchrzak Elżbieta, Makuch Lucyna, Nowosad Edyta, Nowosińska Krzysztofa, Nydza Ewa, Partyka Anetta, Pisulska Dorota, Pokora Anetta, Sawicka Lidia, Siemaszko Marlena, Sieracka Agnieszka, Skowron Żaneta, Soból Wiesława, Suchojad Bożena, Tereszkiewicz Agnieszka, Wegneris Alicja, Więczkowska Anna, Wojciechowska Elżbieta, Wołowiec Sylwia

Klasa IV E
Wychowawca: Stanisław Osowski Andreasik Anna, Czepiel Zygmunt, Firkowicz Agnieszka, Grzywacz Piotr, Kaim Iwona, Kiewra Rafał, Kruczyńska Aneta, Lechman Urszula, Łosińska Izabela, Niedźwiecka Marcelina, Nowak Izabela, Nowak Wojciech, Potapińska Dorota, Przybyłek Tomasz, Radzio Daniel, Sapieło Radosław, Stępień Małgorzata, Surmańska Patrycja, Szatkowska Agnieszka, Ściubak Iwona, Termena Wiesława, Tułacz Beata, Wartalski Sebastian, Żelichowski Adam Nauczanie indywidualne
Wychowawca: Teresa Prokopek Anuszkiewicz Dariusz
Rok szkolny 1994/1995

Klasa IV A
Wychowawca: Janina Duszeńko Bochenek Waldemar, Bolek Krystyna, Czochara Monika, Doczekalski Marcin, Durasiewicz Monika, Gerus Agnieszka, Izdebski Krzysztof, Kaczmarczyk Szymon, Kozłowska Agata, Krasoń Marcin, Kubiciel Joanna, Lemański Jaromir, Lejsa Miłosz, Michalska Iwona, Mistrzak Magdalena, Paruch Małgorzata, Paruch Sławomir, Pańczyk Agnieszka, Piekałkiewicz Merkury, Ryczko Justyna, Siewicka Ewa, Solecki Łukasz, Steć Bogusława, Szczepaniak Maciej, Walter Joanna, Wieliczko Monika, Wiśniewska Monika, Woźna Anna, Wójcik Jolanta, Zuba Danuta, Żelazna Agnieszka

Klasa IV B
Wychowawca: Anna Patrzek Bieda Anetta, Biskupska Małgorzata, Buchner Aneta, Dzień Sylwia, Dziewicka Agnieszka, Fortuna Sylwia, Gancarz Sławomir, Gwiździł Małgorzata, Jaworski Bernard, Korczewska Małgorzata, Kotowska Patrycja, Kowalczyk Bernardyna, Kraska Agata, Kuzyk Agnieszka, Łach Monika, Łyszak Małgorzata, Mackiewicz Elżbieta, Majewska Magdalena, Papiernik Beata, Perlak Marcin, Piwowarska Anna, Robak Katarzyna, Rokicka Anna, Rozmus Joanna, Rój Urszula, Sabat Katarzyna, Sadowska Elżbieta, Sobala Anna, Staszek Małgorzata, Szmołda Anna, Tabasz Monika, Wątrucka Marta, Wiernik Anna, Wrochna Agata, Zatorska Dorota, Żmuda Krzysztof, Żydziak Beata

Klasa IV C
Wychowawca: Teresa Prokopek Bondarewicz Agata, Drzał Małgorzata, Grochot Joanna, Habiak Elżbieta, Hałdys Kamilla, Jakacka Agnieszka, Jarząbek Damian, Kobes Paweł, Kozaryn Marta, Krząstek Waldemar, Mielnik Barbara, Morawska Monika, Myślecki Krzysztof, Ochrombel Lucyna, Opalińska Małgorzata, Pawlaczek Izabela, Socha Aleksandra, Sokołowska Magdalena, Szczepaniak, Teresa, Szember Joanna, Szostakowska Agnieszka

Klasa IV D
Wychowawca: Wiesław Wiśniowski Babiarz Joanna, Bierowiec Monika, Buraczewska Anetta, Cichońska Ewa, Ciołek Eryka, Ejlak Wioletta, Gaj Barbara, Giemza Katarzyna, Głuszko Patrycja, Kapnik Beata, Karpiej Agnieszka, Kempińska Gabriela, Korgol Anna, Kowal Izabela, Kwolek Ewelina, Madera Agnieszka, Mertins Dorota, Molus Joanna, Paluchiewicz Magdalena, Płoch Elżbieta, Poddubna Sylwia, Rokosz Anetta, Selwa Marta, Sowińska Marzena, Suchecka Joanna, Tabak Małgorzata, Tyczyno Joanna, Tymoczko Agnieszka, Wołkowska Dorota

Klasa IV E
Wychowawca: Henryk Partyka Bańko Renata, Chlebda Paweł, Czekajło Elżbieta, Czepiel Bogusława, Czum Agnieszka, Dolecki Fabian, Garcarek Dominika, Główka Monika, Grzesik Marta, Holak Agnieszka, Jankiewicz Łukasz, Kleniuk Tomasz, Koman Anna, Kudła Jadwiga, Kulpiński Dariusz, Kwaśna Wioletta, Łękawa Grzegorz, Łosiński Marek, Łuszko Magdalena, Małek Piotr, Markowska Dorota, Oszczepalski Adrian, Paszkiewicz-Baś Marcin, Roczniak Renata, Rynkiewicz Agnieszka, Samojedny Andrzej, Sienkiewicz Jacek, Sobczyński Leszek, Szarejko Małgorzata, Świątek Katarzyna, Truchan Dorota, Wójcik Anna
Rok szkolny 1995/1996

Klasa IV A
Wychowawca: Alicja Paprocka Bizdra Martyna, Bodnar Agnieszka, Bohdanowicz Paweł, Bojanowska Magdalena, Bujnik Daniel, Chrzanowski Marcin, Cymbalista Damian, Duszeńko Wacław, Dwernicki Radosław, Dworaczek Edyta, Dygas Monika, Filipowicz Anna, Frydrych Gabriel, Grzelak Paweł, Husar Agnieszka, Kądziołka Małgorzata, Krupa Krzysztof, Lancman Justyna, Łukasińska Anna, Malinowska Agnieszka, Mróz Magdalena, Opalińska Zyta, Orda Monika, Partyka Mariusz, Pittner Agnieszka, Procner Gabriela, Reczuch Katarzyna, Steć Adam, Stóżyk Bernarda, Węglewski Bartłomiej

Klasa IV B
Wychowawca: Małgorzata Karolonek Bargiel Dorota, Bereźnicka Joanna, Deptuch Agnieszka, Durasiewicz Anna, Gaczyńska Hanna, Horyń Agnieszka, Iwankowicz Agnieszka, Jaśpińska Patrycja, Junczewska Magdalena, Karpowicz Andrzej, Komarnicka Magdalena, Krakowska Dorota, Krojcig Mariusz, Lenart Marta, Lenkiewicz Renata, Łosik Agnieszka, Mackiewicz Magdalena, Mazurek Magdalena, Jarzębiak-Nalepa Ida, Piwowarski Przemysław, Rojowska Małgorzata, Rusin Joanna, Sawicka Ewelina, Sowa Joanna, Stokłosa Monika, Szmydt Maciej, Telechiewicz Joanna, Termena Joanna, Tomborska Iwona, Wilczyńska Małgorzata

Klasa IV C
Wychowawca: Janina Plebańczyk Biernacka Agnieszka, Bieszczat Alicja, Bocheń Kinga, Charmuszko Sylwia, Chuchrowski Tomasz, Data Monika, Górska Emilia, Jaremenko Agnieszka, Kaczor Agata, Łasicki Bartosz, Matkowski Robert, Miazga Magdalena, Mysona Agnieszka, Orda Klaudia, Paszyńska Justyna, Polak Monika, Ruchała Agnieszka, Rymańska Agnieszka, Rynkiewicz Marcin, Skiba Edyta, Strack Anna, Szydłak Barbara, Wencko Monika, Witowski Jarosław, Zarzycka Małgorzata

Klasa IV D
Wychowawca: Halina Szul Białek Joanna, Biela Joanna, Blewońska Dorota, Chodor Agnieszka, Dąbrowska-Karska Anna, Drop Sylwia, Hauc Dagmara, Januszyk Agnieszka, Kamienik Ewelina, Komarnicka Małgorzata, Krzysiek Agnieszka, Kulig Magdalena, Łabanowicz Anna, Malec Aleksandra, Ochowicz Joanna, Olszanecka Beata, Pokora Joanna, Rogalska Agata, Urban Zuzanna, Usinowicz Joanna, Wabiszczewicz Agnieszka, Wąż Agnieszka, Witka Dorota, Zwolska Iwona

Klasa IV E
Wychowawca: Wojciech Sąsiadowski Bańkowska Anna, Bujanowska Aneta, Dereweńko Anetta, Duda Monika, Dygas Marta, Gancarz Mariusz, Grabowiecka Marlena, Grabowski Rafał, Jakóbczyk Anna, Kacperski Krzysztof, Kawalec Anna, Kita Maciej, Kozak Rafał, Laskowska Marta, Lichwa Jacek, Małachowski Waldemar, Mirowska Anetta, Muraszko Radosław, Nowak Ewelina, Osiatycki Daniel, Pawlik Marcin, Pielich Magdalena, Pisarewicz Alicja, Puć Grzegorz, Raczyński Damian, Robak Magdalena, Rodzeń Dorota, Rosik Monika, Rusin Jarosław, Stojko Monika, Ślusarczyk Mariola, Til Angelika, Żmudzka Anna
Rok szkolny 1996/1997

Klasa IV A
Wychowawca: Tamara Bronka Bobrowski Krystian, Bosak Marta, Cukrowicz Tomasz, Domaradzki Marcin, Drabiński Krzysztof, Drogoś Agnieszka, Gaszyński Piotr, Gawrońska Zuzanna, Jakubowska Kinga, Juskowiak Anita, Kaczmarek Marta, Kirsz Karolina, Kozik Joanna, Krawczyk Igor, Malec Katarzyna, Malinowski Łukasz, Mitela Aleksander, Niedzielski Marcin, Pancerz Barbara, Pawelska Magdalena, Popiel Anna, Pycia Sławomir, Pyda Marek, Reczuch Joanna, Skalski Sebastian, Sokołowski Paweł, Trembecki Jan, Wojdyło Tomasz

Klasa IV B
Wychowawca: Mirosława Bobrowska Bar Agnieszka, Bednarek Anna, Bobowska Magdalena, Bobowski Andrzej, Dudkowska Magdalena, Dutkiewicz Bogumiła, Dydak Iwona, Dziduszko Józef, Frautschi Artur, Gigiel Andrzej, Gochniak Ireneusz, Góranowska Magdalena, Kierska Anetta, Koniak Jakub, Korczewska Alicja, Kościelecka Alicja, Lachowicz Magdalena, Leśniewska Katarzyna, Margasińska Kinga, Mączka Renata, Nowak Piotr, Ordon Agnieszka, Pokora Jolanta, Ptak Weronika, Radek Sylwia, Rajczakowski Andrzej, Sadło Adriana, Stasiłowicz Aleksandra, Targosz Agnieszka, Wiącek Agnieszka

Klasa IV C
Wychowawca: Zbigniew Skrzypczyk Bieńkowska Agnieszka, Boberda Justyna, Bryzek Marcin, Drozd Krzysztof, Głąb Grzegorz, Gronczewska Agnieszka, Gudzowska Monika, Gut Arkadiusz, Jankowski Tomasz, Kaczmarek Magdalena, Łastowiecka Alicja, Maćkowiak Karolina, Majcher Krzysztof, Małek Marzena, Mazurek Beata, Michalski Szymon, Orda Katarzyna, Praworski Przemysław, Prokopiak Małgorzata, Przychodzeń Marcin, Psonak Daniel, Romanowska Wioleta, Stec Bogumił, Trela Maciej, Wasilkowski Wojciech

Klasa IV D
Wychowawca: Maria Asłamowicz Bogdan Danuta, Buraczewska Gabriela, Burchała Iwona, Chmiel Magdalena, Cząstka Agnieszka, Czekajło Dorota, Dąbek Honorata, Drop Marta, Fecko Izabela, Gaj Katarzyna, Jakimowicz Agnieszka, Komarnicka Jolanta, Kurbiel Agnieszka, Mikołajczak Ewelina, Nowak Dorota, Piela Katarzyna, Podolska Marzena, Spila Monika, Stanisławska Joanna, Szymonowicz Monika, Tekielska Monika, Węglewska Marta, Wojnarowicz Justyna

Klasa IV E
Wychowawca: Maria Steć Błaszczak Justyna, Boczanowska Agnieszka, Dziasek Justyna, Gawrońska Marta, Gawroński Michał, Karolewska Agnieszka, Kraska Joanna, Łazarek Mariusz, Mosiołek Agnieszka, Raszyk Dorota, Salamończyk Anna, Skulska Marta, Stańczyk Paweł, Staszek Agnieszka, Stupnicki Remigiusz, Szarpak Dorota, Szyszka Małgorzata, Trzebniak Dominika, Wegneris Paweł, Zawada Iwona, Zielińska Dorota, Żółta Magdalena, Żytomirska Izabela

Klasa IV F
Wychowawca: Urszula Zarzycka Chmiel Justyna, Goska Monika, Grudzińska Marta, Jura Arkadiusz, Koralewska Anna, Kupczyk Paweł, Lisowska Marta, Malinowska Magda, Matłosz Anna, Micek Iwona, Michalska Anna, Mirowski Patryk, Moderacka Karolina, Nowak Łukasz, Poniewierski Bartłomiej, Trela Katarzyna, Wojniłowicz Maciej, Wolsza Marzena
Rok szkolny 1997/1998

Klasa IV A
Wychowawca: Adela Siewicka Asłamowicz Aleksander, Basara Krzysztof, Bodziony Paweł, Bondarewicz Paweł, Borek Edyta, Drozdowska Mariola, Dziak Agnieszka, Golinowska Agnieszka, Grabowski Arkadiusz, Greniuch Przemysław, Grudke Adam, Haczkiewicz Marta, Jabłoński Adrian, Jełagin Mariusz, Kaczmarek Edyta, Koluszko Adriana, Korus Jakub, Krupa Adam, Krzysiek Maciej, Madej Monika, Masztalerz Rafał, Mycan Joanna, Mycek Justyna, Myślecki Wojciech, Paprocki Michał, Pisarewicz Magdalena, Plebańczyk Dorota, Płaza Artur, Popławski Wojciech, Staroń Łukasz, Trela Piotr, Tyczyno Bartłomiej, Tylak Agnieszka, Tymczyszyn Łukasz, Wierzchanowska Agnieszka, Wituń Luiza

Klasa IV B
Wychowawca: Joanna Wyderkowska Basara Magdalena, Bolechowska Ewa, Bujlis Agnieszka, Chmielewska Aneta, Doś Monika, Dygas Dorota, Gibek Paulina, Górniak Małgorzata, Hernet Karolina, Jaworski Piotr, Jelonek Joanna, Jureńczyk Emilia, Kostrzębska Patrycja, Kościak Jacek, Kowalczyk Agnieszka, Kowalska Anna, Krajewska Ewelina, Kutkiewicz Monika, Leśniewska Agnieszka, Lipska Joanna, Małkowiak Ilona, Pańczyk Joanna, Ryma Alicja, Szejno Grzegorz, Szumilas Stella, Wargacka Aleksandra, Wołodko Agnieszka, Woźna Joanna, Zwierzchowska Alicja

Klasa IV C
Wychowawca: Natalia Lubańska Białczyk Karolina, Bilska Anna, Bochenek Joanna, Dziedzic Ewa, Dzikowicz Dorota, Dydak Joanna, Głąb Agnieszka, Gruszka Gabriela, Habiak Piotr, Irzykowicz Piotr, Iwankowicz Artur, Junczewska Anna, Kaczmarczyk Łukasz, Kasprzyk Anna, Krzechka Magdalena, Mazepus Mariusz, Mieloch Andrzej, Mycek Dominika, Partyka Barbara, Piwowarska Małgorzata, Pobihon Piotr, Praworska Magdalena, Rudyszyn Mariusz, Skowron Marta, Strack Jadwiga, Stupnicka Barbara, Szczepańska Natalia, Szwed Anna, Werbel Karolina, Włodarczyk Anna, Woźniak Małgorzata

Klasa IV D
Wychowawca: Wanda Łaz Azikiewicz Monika, Banak Dominika, Białek Agnieszka, Bielecka Anna, Bochenek Agnieszka, Chmiel Justyna, Cząstka Anna, Karczewska Karolina, Kołodziej Joanna, Matij Marzena, Matuszczyk Renata, Nowak Małgorzata, Orłowska Katarzyna, Palmowska Elżbieta, Pasiek Justyna, Rajzauer Ilona, Reszyc Anna, Szaszarowska Bogusława, Szmit Agnieszka, Warszawa Katarzyna, Wilewska Aneta, Zimroz Olga, Ziółkowska Agnieszka

Klasa IV E
Wychowawca: Adam Siewicki Biniek Oktawian, Czerska Beata, Domagała Barbara, Drabczyk Magdalena, Drożdżewska Alicja, Gogolewska Anna, Gordijenko Jerzy, Hasiak Anna, Janus Magda, Jędruch Emilia, Kobieluch Katarzyna, Kopeć Robert, Krzeszowiak Krystian, Mikołajczak Barbara, Nitarska Małgorzata, Piwowarska Anna, Podgórska Aurelia, Rogowska Kamila, Rosik Wioletta, Rybińska Maria, Rzepka Joanna, Strzałkowski Aleksander, Stysiał Grzegorz, Turbak Tomasz, Wiśniewska Marta, Żelichowski Krzysztof

Klasa IV F
Wychowawca: Stanisław Osowski Adamski Bartłomiej, Bauer Monika, Białek Łukasz, Bolek Małgorzata, Czerwonik Dagmara, Gajda Tomasz, Gołojuch Dagmara, Iwański Daniel, Kaczkowski Gabriel, Kopeć Magdalena, Kozik Adrianna, Kucfir Maciej, Margasińska Monika, Niedzielska Katarzyna, Nowacki Tomasz, Nowak Mateusz, Ogonek Aneta, Pańczyk Grzegorz, Pawlaczek Piotr, Prukop Dawid, Reczuch Jakub, Rokitnicka Ewa, Smyk Dorota, Stadnik Tadeusz, Tęcza Agata, Torczyk Renata, Tyrcz Tomasz, Wojtkowiak Grzegorz, Zapalska Wioletta, Żmudzki Marcin
Rok szkolny 1998/1999

Klasa IV A
Wychowawca: Wanda Grzelak Babicz Wojciech, Chomiak Łukasz, Czerniej Przemysław, Deptuch Łukasz, Doczekalski Piotr, Duszeńko Alicja, Dziduszko Aleksandra, Gerus Ewa, Gurtowski Artur, Herlender Anna, Jurewicz Katarzyna, Karmelita Marta, Kiewra Dorota, Kołkowska Anna, Korczykowska Anita, Kucharska Anna, Łyś Łukasz, Mielnik Andrzej, Nackiewicz Paweł, Reczuch Marta, Rymański Arkadiusz, Rzepka Tomasz, Serek Bartosz, Suhak Marcin, Szmit Ireneusz, Szywilewski Piotr, Terlecki Mariusz, Trela Bartosz, Walusiak Izabela, Wargacka Katarzyna, Woźny Andrzej, Zarzycka Edyta, Zaszła Patrycja, Ziętek Magdalena, Ziomek Marta

Klasa IV B
Wychowawca: Janina Duszeńko Adamczyk Małgorzata, Bania Anna, Czarnik Aleksandra, Jamka Agnieszka, Janisiów Michał, Jasińska Joanna, Kacperska Oktawia, Kamińska Anna, Kirszbaum Tomasz, Lubańska Agnieszka, Matkowski Mariusz, Myślińska Daria, Ogorzałek Ewa, Opalińska Magdalena, Pernach Magdalena, Rakszewska Michalina, Reschutz Marta, Rojowski Maciej, Samól Katarzyna, Sawicki Krzysztof, Siepka Agnieszka, Szczubiak Joanna, Szewczyk Barbara, Szymonowicz Katarzyna, Urbańska Anna, Usinowicz Maja, Zaręba Joanna, Zdziech Joanna

Klasa IV C
Wychowawca: Wiesław Wiśniowski Bąk Wojciech, Bedyńska Ewelina, Bielawski Paweł, Czwarkiel Damian, Derkacz Marcin, Duda Filip, Gap Anna, Grega Katarzyna, Gudzowski Tomasz, Hudak Agnieszka, Jakubowska Iwona, Jusiel Magdalena, Klamka Katarzyna, Klimczyk Helena, Kolman Tymoteusz, Koryś Katarzyna, Kowalczyk Tomasz, Krzyż Łukasz, Leja Anna, Lipa Agnieszka, Malinowski Maciej, Nowak Bartosz, Nowak Marcin, Ordon Elwira, Piela Bartosz, Puchała Paweł, Pytkowska Karolina, Raźny Łukasz, Rula Paweł, Sokołowska Roma, Soroka Dorota, Sugalska Marta, Tuńczyk Dagmara, Wasilewska Katarzyna, Wiśniewska Paula, Woźnicki Marcin, Zieliński Ireneusz

Klasa IV D
Wychowawca: Teresa Prokopek Babiś Joanna, Bryzek Marta, Dębicka Anna, Gilewicz Justyna, Grochowicka Katarzyna, Hawrylewicz Małgorzata, Husar Katarzyna, Karwacka Barbara, Kłos Anna, Krej Barbara, Krupa Aleksandra, Kuczek Dariusz, Kulig Katarzyna, Mac Mirosław, Majewska Iwona, Mazur Ewelina, Mosiołek Olimpia, Mroziak Aneta, Nowak Iwona, Padjuczenko Magdalena, Pittner Anna, Przybyłowicz Justyna, Samojeden Anna, Schier Małgorzata, Skuza Marta, Szyba Magdalena, Światłowicz Agnieszka, Walaszek Joanna, Waligóra Agnieszka, Wiśniewska Agnieszka, Zimroz Emilia

Klasa IV E
Wychowawca: Barbara Kukla Bartosiński Marcin, Bednarz Joanna, Bieniusiewicz Marcin, Bodziony Anna, Bonar Aurelia, Dąbrowska Anna, Grządziel Krzysztof, Hasiak Agnieszka, Horbarczuk Anna, Jodo Marek, Kazimierska Małgorzata, Kindziak Katarzyna, Klimkowska Sylwia, Kolenda Adam, Kozaryn Damian, Lipiński Wojciech, Łompieś Marta, Łuszko Beata, Maciejowska Lucyna, Madej Dorota, Madej Łukasz, Majchrzak Małgorzata, Malec Elżbieta, Małek Rafał, Marecka Martyna, Miszczuk Paweł, Ochowicz Paweł, Opasała Paweł, Sajdak Mateusz, Skalski Remigiusz, Staszek Przemysław, Wasilewski Tomasz

Klasa IV F
Wychowawca: Dorota Paluchowska Araucz Paweł, Baran Agnieszka, Bieńkowski Adrian, Błońska Ewelina, Bochów Tomasz, Bojakowski Krzysztof, Bukowski Marcin, Czubak Beata, Hołowienko Magdalena, Jania Jadwiga, Kurek Grzegorz, Kurek Wojciech, Matuszczyk Paweł, Michalska Dagmara, Mielec Marcin, Milt Iwona, Pawlaczek Diana, Plewiński Jarosław, Pokora Aleksandra, Rybczyńska Anna, Salata Wojciech, Serafin Ewelina, Siczek Tomasz, Sitek Małgorzata, Słowik Agata, Socha Grzegorz, Szudrawa Anna, Wachal Tomasz, Wasilewski Daniel, Węgrzynowska Agata, Wilk Dominika, Wojtkowiak Agnieszka, Wójcik Joanna, Żurawski Jacek
Rok szkolny 1999/2000

Klasa IV A
Wychowawca: Halina Szul Basara Tomasz, Białczyk Barbara, Bienias Agnieszka, Biniek Ewa, Domińska Dorota, Drużba Joanna, Jabłońska Dominika, Kietliński Rajmund, Konicki Łukasz, Krajewska Liliana, Krzyż Anna, Laszczyk Piotr, Łaz Karolina, Łękawa Łukasz, Łopatka Marcin, Ługowski Marcin, Macijowski Grzegorz, Miksińska Agnieszka, Mysuna Małgorzata, Mytnik Bartłomiej, Płaza Bartosz, Rzepka Robert, Sadło Łukasz, Sajdak Łukasz, Sokołowska Katarzyna, Sowa Lilianna, Stypuła Krzysztof, Szkudlarek Grzegorz, Wawrzkowicz Rafał, Złocka Ewa

Klasa IV B
Wychowawca: Mirosław Okapiec Bereźnicka Monika, Bochenek Aneta, Brzozowski Robert, Chałupka Adriana, Czekajło Małgorzata, Dereń Katarzyna, Filosek Marta, Gieremek Anna, Haczkiewicz Agata, Jakimowicz Iwona, Jarosińska Agata, Kapnik Ewa, Kolankowska Justyna, Kostecka Katarzyna, Kosterska Agnieszka, Krupa Bartłomiej, Kudła Anna, Łabanowicz Barbara, Midziak Katarzyna, Mikołajczak Dominika, Podwysocka Justyna, Pruchnik Ewa, Przybyłowicz Bernadeta, Przyczyna Ewelina, Puchała Anna, Raczyńska Sylwia, Romanowska Bożena, Rozmus Agnieszka, Sobczak Agnieszka, Sypniewska Karolina, Szwaluk Magdalena, Wierak Sylwia, Woźny Hubert

Klasa IV C
Wychowawca: Alicja Paprocka Bania Paweł, Biadała Dawid, Burdzy Robert, Chrzanowska Anna, Dynowski Łukasz, Dzida Edyta, Fajdasz Katarzyna, Gackiewicz Łukasz, Gawart Cecylia, Kałuża Krzysztof, Kocór Justyna, Kruszelnicki Wojciech, Maciołek Dominika, Mackiewicz Grażyna, Marcisz Monika, Mazur Artur, Mazurek Michał, Mącznik Dominika, Płóciennik Magdalena, Podlipna Katarzyna, Przychodzeń Łukasz, Rutkowska Blanka, Saniak Marcjanna, Smyk Adriana, Szławieniec Monika, Ślemp Agnieszka, Wrona Marta, Zdrzałka Agnieszka

Klasa IV D
Wychowawca: Henryk Partyka Bielski Piotr, Bilska Małgorzata, Bojanowska Łucja, Bukowian Dominika, Czechowska Magdalena, Domińska Anna, Dygas Jagna, Dziewa Agnieszka, Gołojuch Grzegorz, Grechowicz Magdalena, Grega Wiktoria, Hawrylewicz Dorota, Hrankowska Edyta, Jarosz Dominika, Kaszuba Magdalena, Kądziołka Piotr, Krojcig Liliana, Kubska Małgorzata, Kubusiak Wojciech, Kunysz Emilia, Madurska Alicja, Malecha Marta, Mazur Zofia, Pastuła Justyna, Płaczek Anna, Pruszyński Marcin, Reczuch Ewa, Skirzyńska Justyna, Słowik Justyna, Szałęga Michał, Szywała Katarzyna, Wośtak Justyna, Wójcik Marlena, Zalewska Anna, Zielińska Urszula

Klasa IV E
Wychowawca: Małgorzata Karolonek Banasiak Łukasz, Bieniek Magdalena, Cwyl Magdalena, Darski Karol, Durda Magdalena, Folc Marcin, Fryzeł Marta, Furtak Agata, Gilewicz Aneta, Grabarek Doriana, Jagła Sławomir, Janeczek Agnieszka, Klimecki Krzysztof, Kłyszejko Marta, Konieczny Gracjan, Krasoń Sławomir, Krzechka Aleksandra, Krzemiński Marcin, Kurbiel Anna, Lenart Piotr, Lisowska Małgorzata, Malinowska Emilia, Maruszczak Łukasz, Mosiołek Tomasz, Muszyńska Malwina, Pagacz Agnieszka, Podsiadło Tomasz, Rzeszowski Łukasz, Spychalska Monika, Ulanicka Justyna, Wójtowicz Alicja, Zawada Łukasz

Klasa IV F
Wychowawca: Wojciech Sąsiadowski Cwyl Karolina, Dziewicki Grzegorz, Dziopak Bartosz, Dynda Bartosz, Figlewicz Marcin, Habiak Małgorzata, Jadach Małgorzata, Kaim Milena, Kilian Mariusz, Kopeć Marta, Król Cezary, Kucharska Marzena, Kucharska Natalia, Lewkowicz Grzegorz, Magoń Joanna, Mackiewicz Krzysztof, Markowska Agnieszka, Mazur Krzysztof, Nowak Bartosz, Ogonek Marcin, Paprocka Joanna, Pierz Piotr, Podhorski Łukasz, Pruszyńska Aneta, Rejman Agnieszka, Smoczyński Jarosław, Srokowski Michał, Stadnik Barbara, Tekielska Magdalena, Wątrucki Radosław, Wojtkowiak Magdalena

Klasa IV G
Wychowawca: Iwona Zatyka Albrecht Joanna, Bańkowski Maciej, Bochenek Katarzyna, Bodnar Łukasz, Furtak Małgorzata, Gul Magdalena, Hałdys Dorota, Jabłońska Katarzyna, Kaczmarek Wojciech, Kalinowska Katarzyna, Knapczyk Anna, Kwolek Wioleta, Magas Marcin, Matysiewicz Paweł, Płuciennik Iwona, Puławski Lesław, Ryczywolska Monika, Stempel Łukasz, Warszawa Marcin, Wdowiak Agnieszka, Wlazik Łukasz, Włodarczyk Karolina, Woźnicka Alina, Zgórski Mieczysław

Klasa IV H
Wychowawca: Barbara Dwernicka Bartosiewicz Katarzyna, Bendkowska Urszula, Bilska Katarzyna, Błażkowski Piotr, Bondarowski Mariusz, Bosak Grzegorz, Deszczułka Karolina, Duda Katarzyna, Furmanik Marzena, Grygiel Weronika, Jakubczyk Daniel, Kapyś Magdalena, Kopeć Anna, Kraus Wojciech, Piwczyńska Katarzyna, Płaszewska Iga, Prorok Patrycja, Skop Anna, Spaleniak Paulina, Śliwa Marta, Torkoniak Ewa, Wołodko Urszula, Zemla Katarzyna, Zywert Magdalena, Żukiewicz Paweł
Rok szkolny 2000/2001

Klasa IV A
Wychowawca: Maria Steć Bronka Anita, Danyłko Damian, Dulat Piotr, Duszeńko Agnieszka, Duszeńko Paulina, Fiałka Wojciech, Florek Damian, Foryś Anna, Gołojuch Małgorzata, Grabarczyk Joanna, Grzeszczuk Grzegorz, Gulewicz Anna, Herlender Agnieszka, Jamrozik Alicja, Kaczkowska Monika, Klimas Nela, Kłeczek Michał, Kroczak Monika, Łopatka Adam, Musiał Karol, Niedźwiecki Łukasz, Popławska Patrycja, Popowska Anna, Stępniak Małgorzata, Sujka Michał, Szałach Katarzyna, Szczepanek Krzysztof, Tymciów Anna, Walasek Aleksandra, Wilk Łukasz, Wituń Gabriela, Wołyniec Edyta, Woźniakiewicz Agnieszka, Wójcik Ewelina

Klasa IV B
Wychowawca: Tamara Bronka Chojnowska Ewa, Chudzik Karolina, Drabik Dagmara, Drąg Agnieszka, Dworaczek Katarzyna, Gregorkiewicz Martyna, Janiak Marta, Jasińska Monika, Jutkiewicz Łukasz, Kamińska Agnieszka, Kokoszyn Patrycja, Kotowski Marcin, Król Agnieszka, Królikowska Sylwia, Kurek Anna, Lisowska Katarzyna, Matuszczak Łukasz, Mazur Marta, Olszewska Ewelina, Paluszek Katarzyna, Strózik Ilona, Struś Monika, Szałęga Wojciech, Szejno Anita, Szember Aleksandra, Szmit Justyna, Szatarski Łukasz, Szylar Magdalena, Szymaniak Wioletta, Waliński Adrian, Waszkiewicz Izabela, Żydziak Mariusz

Klasa IV C
Wychowawca: Urszula Zarzycka Babiak Agnieszka, Bander Michał, Barchan Justyna, Cieślak Sebastian, Duda Magdalena, Dydyszko Paweł, Gala Przemysław, Gaweł Katarzyna, Gołuch Joanna, Grabowska Anna, Ignatowicz Klaudia, Jóźwiak Marta, Kempa Agnieszka, Kluczyński Mariusz, Kowalczyk Agnieszka, Lendzion Ilona, Łaba Łukasz, Malinka Patrycja, Miedzińska Anna, Mycek Ewelina, Mytych Agnieszka, Niebudek Aneta, Oktawiec Marta, Olech Jarosław, Opalińska Sabina, Pięta Emilia, Rawski Bartosz, Stanasiuk Marta, Stępnik Marcin, Tchorowski Paweł, Walencik Agnieszka, Zubek Aleksandra

Klasa IV D
Wychowawca: Janina Plebańczyk Bednarska Anna, Bilska Katarzyna, Bogdanowicz Beata, Ceremuga Magdalena, Gdowska Małgorzata, Gronkowska Magdalena, Jaroszewicz Wioleta, Kowalczyk Joanna, Krzemińska Magdalena, Majchrzak Magdalena, Matysiewicz Edyta, Milewicz Tomasz, Nowak Magdalena, Nowicki Piotr, Pajerska Ewelina, Pancewicz Sabina, Parużnik Joanna, Puławski Dariusz, Pyrka Justyna, Pyznar Joanna, Sawicka Agnieszka, Sobolewski Jarosław, Żuk Magdalena

Klasa IV E
Wychowawca: Mirosława Bobrowska Andrzejewska Katarzyna, Bargiel Marek, Becker Maciej, Białek Agnieszka, Białek Anna, Bronka Agata, Chuchrowska Danuta, Damjan Łukasz, Grygiel Ewelina, Janiak Krzysztof, Kastricis Katarzyna, Kądziołka Anna, Koba Kamila, Krynda Sławomir, Kucharczyk Anna, Nowakowski Bartłomiej, Pasieka Lidia, Piotrowska Klaudia, Przerada Anna, Puczkowska Magdalena, Sadura Marcin, Sroka Włodzimierz, Ślesicka Barbara, Umiński Tadeusz, Warszawa Karolina, Wołyniec Michał, Wyszomirska Agnieszka

Klasa IV F
Wychowawca: Zbigniew Skrzypczyk Bobowska Ewelina, Borek Magdalena, Całus Ewelina, Chmielewska Anna, Chwiałkowska Beata, Czechowski Kamil, Czubak Jolanta, Drzał Wojciech, Dziędzioła Aleksandra, Giera Berenika, Jabłonowska Anna, Kamińska Magdalena, Kozłowski Marcin, Łysak Marcin, Małecka Klaudia, Niedziela Małgorzata, Owczarek Radosław, Paradowski Michał, Paruch Krzysztof, Pawłowska Monika, Piaskowska Iwona, Podesek Alina, Rusiecki Michał, Rzepka Lena, Staroń Małgorzata, Stempel Michał, Szczepaniak Patryk, Trzaskulski Artur, Wiewióra Anna, Wiśniewska Aleksandra, Żołek Piotr

Klasa IV G
Wychowawca: Joanna Okapiec Bartnik Łukasz, Borejko Marcin, Domagała Katarzyna, Domińska Beata, Dziopa Joanna, Foryś Kamil, Gochniak Piotr, Góral Katarzyna, Gramza Karolina, Jeż Magdalena, Kałuża Marcin, Kostrzębska Magdalena, Kurek Agnieszka, Lewandowska Iwona, Linhart Wojciech, Mac Urszula, Michalik Magdalena, Nowak Maciej, Pisulski Konrad, Pittner Marcin, Raźny Paweł, Rysiewicz Alicja, Sadło Joanna, Stachurska Lidia, Stopiński Paweł, Świątek Lucyna, Tomaszewska Anna, Wasilewski Paweł, Wieczorek Marcin Nauczanie indywidualne
Wychowawca: Teresa Prokopek Jadach Paweł
Rok szkolny 2001/2002

Klasa IV A
Wychowawca: Piotr Gołębiewicz Baran Przemysław, Basara Małgorzata, Bodnar Joanna, Budna Natalia, Chrząszcz Łukasz, Dudzic Edwin, Funtowicz Jolanta, Golonka Ryszard, Grabowska Marta, Gronostal Przemysław, Jakubowicz Karol, Kędziora Dariusz, Kolman Paweł, Kozak Kamila, Kroczak Lidia, Krzyżanowska Aleksandra, Kuras Stanisław, Kwaśna Justyna, Łuczyńska Agnieszka, Mackiewicz Anna, Markowska Małgorzata, Miazga Katarzyna, Nagalewska Aleksandra, Pabisiak Paweł, Papiernik Marcin, Partyka Marzena, Ptaszyńska Ewa, Sobczak Dagmara, Solecka Agata, Stępień Katarzyna, Szyngiel Agnieszka, Święcicki Maciej, Wyzina Joanna, Zachaj Monika, Ziętek Bartłomiej

Klasa IV B
Wychowawca: Adela Siewicka Banasiak Iwona, Barej Bożena, Bednarski Michał, Berezowska Joanna, Biela Ewa, Chmielus Magdalena, Czyczel Małgorzata, Drożdżewska Monika, Drzał Marta, Fołta Martyna, Gajda Monika, Gregulska Arleta, Ignaczak Joanna, Izdebska Joanna, Kata Katarzyna, Kroczak Tomasz, Kubiak Iga, Kulbida Rafał, Kunysz Dominik, Kurzydło Agnieszka, Lipicka Beata, Majchrzak Wojciech, Malina Barbara, Moskwiak Agata, Piwko Marta, Sadłocha Justyna, Sudoł Barbara, Sykuła Natalia, Szemet Daria, Szewczyk Rafał, Szumilas Katarzyna, Świebodzińska Anna, Wiśniewska Monika, Wojciechowska Agata

Klasa IV C
Wychowawca: Wanda Łaz Bojakowski Konrad, Daugielewicz Ewa, Dąbrowska Gabriela, Doczekalska Małgorzata, Dzida Krzysztof, Ekiert Radosław, Gieracz Justyna, Golonka Joanna, Gradzik Katarzyna, Jagielska Joanna, Jankowski Marcin, Kaczmarek Katarzyna, Kądziołka Katarzyna, Kindziak Krzysztof, Kłaniecka Bogna, Książek Celina, Kwiatkowski Paweł, Lisowska Joanna, Liszka Kamila, Marciniak Katarzyna, Niebudek Katarzyna, Pastuła Agnieszka, Penza Aleksandra, Pokój Ilona, Puchała Marta, Puton Marek, Rajca Szymon, Reczuch Marcin, Skirzyńska Natalia, Sopata Agnieszka, Świątek Katarzyna, Wlazik Justyna, Wojnarowicz Katarzyna, Wojtasik Bartłomiej, Wójtowicz Marzena

Klasa IV D
Wychowawca: Joanna Wyderkowska Babiarz Adam, Burdzy Roksana, Chmiel Magdalena, Czapnik Anna, Czeremański Andrzej, Dobek Mateusz, Duszeńko Magdalena, Fecowicz Anna, Gmurczyk Barbara, Jaćkiewicz Paweł, Jarmakowicz Marcin, Jarosiński Jakub, Kwiatkowska Aleksandra, Kwiatkowska Katarzyna, Latkowska Małgorzata, Magas Marta, Malecha Krzysztof, Markiewicz Karol, Martyniak Marek, Matyka Agnieszka, Nowocień Marcin, Prokopowicz Monika, Reczuch Marek, Rudnicka Marta, Szostakowska Katarzyna, Warszawa Barbara, Wesołowska Agnieszka, Zatorska Żaneta, Żołek Magdalena

Klasa IV E
Wychowawca: Donata Rzepka Aftanas Anna, Błońska Magdalena, Bohdanowicz Małgorzata, Chomiak Ewa, Dynowski Marek, Dziedzic Anna, Gajda Mariola, Hałka Ewelina, Jama Anna, Klimczak Karolina, Kłusak Danuta, Kołodziej Wojciech, Kopeć Aneta, Kotylak Sławomir, Król Anna, Lasak Tomasz, Macała Łukasz, Miazga Przemysław, Mikołajczak Justyna, Nowak Marzena, Oszczęda Joanna, Piątek Joanna, Repech Justyna, Ryndziewicz Przemysław, Skarłubowicz Małgorzata, Skowron Katarzyna, Słupek Urszula, Soroka Iwona, Stawowczyk Alicja, Surmacz Paweł, Trytek Tomasz, Wojnarowicz Karolina, Wojnarowicz Katarzyna, Woźnicki Paweł

Klasa IV F
Wychowawca: Dorota Rębisz Bajer Maciej, Biadała Marta, Borkowski Tomasz, Cyrak Karolina, Firkowicz Michalina, Fuglewicz Szymon, Gochniak Damian, Grabowska Małgorzata, Jachimowicz Natalia, Jurgielewicz Aneta, Kasiński Łukasz, Kostrzębski Krystian, Krzemińska Edyta, Leszczyńska Daria, Łakomiec Łukasz, Łapińska Martyna, Matuszczyk Ewa, Mosiołek Paweł, Oryl Agnieszka, Rzepka Michał, Smędra Jowita, Smędra Julita, Sołek Piotr, Stadnik Marcin, Stawaruk Mateusz, Waligóra Katarzyna, Waszczyk Paweł, Wilk Wiktoria, Wójcik Dariusz, Wyszomirska Karolina Nauczanie Indywidualne
Wychowawca: Janina Plebańczyk Bujlis Kamil
Rok szkolny 2002/2003

Klasa IV A
Wychowawca: Alicja Paprocka Bąk Agnieszka, Benedyk Michał, Białek Maciej, Bielak Monika, Błąd Joanna, Bobowska Magdalena, Cabała Damian, Figlewicz Mateusz, Frydrych Marta, Grabarkiewicz Monika, Grzybowski Oskar, Gulewicz Barbara, Herlender Michał, Iwankowicz Alicja, Iwanowska Marlena, Kolman Michał, Król Ilona, Leonowicz Marcelina, Mazurek Robert, Ogiela Magdalena, Oktawiec Łukasz, Paliwoda Kajetan, Papciak Ewelina, Piekielniak Łukasz, Rawski Tomasz, Rybczyńska Anna, Sąsiada Grzegorz, Skrzątek Kamil, Szuba Marcin, Urbańska Joanna, Wersocki Tomasz, Wesół Beata, Zając Anna, Zdebiak Marcin

Klasa IV B
Wychowawca: Stanisław Osowski Bereźnicka Magdalena, Borejko Beata, Czwakiel Marta, Dąbrowska Magdalena, Durzyńska Angelina, Golonka Urszula, Ignaczak Patrycja, Kartkowska Marta, Krawczyk Żaneta, Ligęcka Agata, Mazur Izabela, Mąka Marta, Michalska Anna, Nieć Marcelina, Pałys Arleta, Pańczyk Patrycja, Pawulska Karolina, Pietras Beata, Przyczyna Mirosława, Przyszlak Marta, Pszczółkowska Marta, Różycka Michalina, Sadłocha Marta, Sałek Katarzyna, Sochacka Małgorzata, Tereszkiewicz Katarzyna, Wawrzusiak Joanna, Żarnicka Jolanta

Klasa IV C
Wychowawca: Jadwiga Kuczwara Babicz Magdalena, Biernacka Dominika, Bober Gracja, Boczula Joanna, Brych Katarzyna, Czech Joanna, Deszczułka Aneta, Foik Andrzej, Głąbicka Joanna, Golinowska Milena, Gottlieb Aneta, Karolewska Ewa, Korybska Jolanta, Kozieł Sylwia, Krawczyk Justyna, Krupińska Anna, Litwiński Piotr, Malinowska Magdalena, Marut Justyna, Mordal Marcin, Pancewicz Magdalena, Partyka Anna, Pociecha Anita, Rebizak Małgorzata, Rzeszowski Leszek, Sałata Mariusz, Świderska Helena, Tchorowska Ilona, Wiśniewska Anna, Zarzycka Anna

Klasa IV D
Wychowawca: Natalia Lubańska Brzuszek Anna, Dżabagina Halina, Grygiel Marzena, Gurtowska Katarzyna, Iwanow Agnieszka, Jankowski Jacek, Jedynak Agnieszka, Karaś Agnieszka, Kasprzyk Magdalena, Kądziołka Agnieszka, Kiewra Alicja, Kowalski Kamil, Kuter Iwona, Łazarz Marlena, Marut Anna, Marut Iwona, Matuszczyk Grzegorz, Męczywór Justyna, Mikuła Dorota, Molińska Katarzyna, Olejnik Małgorzata, Piaskowska Agnieszka, Piwko Marzena, Podolski Piotr, Puchała Aleksandra, Rzepa Ewelina, Szymańska Anna, Tusińska Justyna, Węgrzyn Krzysztof, Ziemba Aneta, Żur Anna

Klasa IV E
Wychowawca: Dariusz Drzał Bielska Elżbieta, Bryndzej Katarzyna, Charmuszko Łukasz, Chojnacki Michał, Cycoń Agnieszka, Czochara Wojciech, Dąbrowska Ewelina, Dygas Jan, Feliński Michał, Firkowicz Joanna, Fuławka Aneta, Gadomski Daniel, Gut Justyna, Janota Michał, Korybska Iwona, Kostrzębski Kamil, Lasak Marta, Mironiuk Bożena, Rzeszutek Justyna, Słotwińska Anna, Stępień Dominika, Szwed Szymon, Tęcza Aneta, Waszkiewicz Dorota, Węgrzynowski Krzysztof, Włosek Aneta

Klasa IV F
Wychowawca: Teresa Prokopek Andrejczuk Kamil, Balcewicz Konrad, Bartoń Gabriela, Bawoł Patrycja, Chlebicka Lena, Diduszko Marcin, Dudek Marcin, Filipów Ewa, Gap Marcin, Gorazdowska Iwona, Gudzowska Iwona, Hawro Dominika, Kaczmarczyk Bartłomiej, Kaczmarek Łukasz, Kazusek Agata, Kosiorek Iwona, Koszałko Władysław, Kwiatkowski Krystian, Malinowski Bartosz, Marzęcki Tomasz, Murzicz Paweł, Nawrocka Ewa, Pastuła Piotr, Piotrowska Agnieszka, Podlipna Barbara, Podniesińska Magdalena, Pruchnik Damian, Tuńczyk Karolina, Walus Iwona, Wasilkowska Alicja Nauczanie Indywidualne
Wychowawca: Kazimierz Chmielewski Czerwiński Marek

Klasa III Liceum dla Dorosłych
Wychowawca: Anna Łukaszewska Azikiewicz Damian, Biegun Dorota, Bonczkowska Kamila, Cycoń Marcin, Gancarz Mariusz, Gaweł Joanna, Gruda Marcin, Jabłońska Katarzyna, Kasprzycka Julita, Kiewra Sylwia, Kłyszejko Marcin, Łyszak Dariusz, Miglus Marcin, Myczkowski Andrzej, Piła Jarosław, Radomski Marek, Rybicki Marcin, Sulecki Daniel, Szmydt Grzegorz, Wdowiak Honorata, Wiśniewski Dariusz, Woźniak Krystian
Rok szkolny 2003/2004

Klasa IV A
Wychowawca: Mirosław Okapiec Barej Iwona, Bojarczuk Mariusz, Chmura Aneta, Dąbrowski Wojciech, Dynowski Paweł, Gawron Grzegorz, Hołubowicz Krzysztof, Jarosz Marcin, Kaczmarek Jagoda, Kłak Natalia, Koluszko Mariusz, Kramarczuk Karol, Kurdek Agata, Kuśmierczyk Katarzyna, Maciołek Miłosz, Miazga Krzysztof, Myślecki Maciej, Nowak Joanna, Olszewski Paweł, Purgał Radomir, Rusiecki Jacek, Sasiela Jacek, Skalska Agnieszka, Słuja Grzegorz, Stadnik Małgorzata, Szewczyk Leszek, Szymonowicz Marta, Tyczyno Jerzy, Wątroba Paweł, Wojnarowicz Wojciech, Wołochowicz Jakub, Wójciak Radosław, Ziętek Urszula, Zybała Kamil

Klasa IV B
Wychowawca: Wojciech Sąsiadowski Adamowicz Przemysław, Andrejczuk Magdalena, Basucka Joanna, Błażków Anna, Borek Małgorzata, Bosko Agnieszka, Chaczko Helena, Chudzik Malwina, Czaja Marta, Czekajło Magdalena, Czwarkiel Anna, Drabik Karolina, Gdowska Weronika, Gieracz Barbara, Grynicz Karolina, Kaczmarek Joanna, Karlińska Agata, Kartkowska Marcela, Korybska Alicja, Łukasik Małgorzata, Nowak Małgorzata, Orda Joanna, Orda Konrad, Pańczyk Julita, Pawlaczek Anna, Sieczka Wioletta, Szławieniec Tomasz, Szwaluk Agata, Ślęczka Bartosz, Świebodzińska Joanna, Witkowicz Marta, Wituszyńska Natalia, Zwierzchowska Agata

Klasa IV C
Wychowawca: Barbara Dwernicka Badyla Marta, Burban Anna, Charytonowicz Maciej, Chełchowski Bartłomiej, Chorbińska Anna, Cwyl Katarzyna, Czerw Dagmara, Dąbrowska Emilia, Dobrzeniecka Marta, Gaweł Agnieszka, Grzeszczuk Karolina, Kaciubska Marta, Kiełb Małgorzata, Kurzawa Małgorzata, Lechowicz Monika, Lenkiewicz Gabriela, Mitaszewska Irmina, Mól Krzysztof, Narolewska Karolina, Pałczyńska Anna, Piątkowska Marzena, Plecety Paweł, Pokorska Karolina, Sługocka Monika, Sobczak Michalina, Szmorąg Magdalena, Szot Katarzyna, Tereszkiewicz Anna, Wawrzkowicz Monika, Wojciechowska Joanna, Woźnicki Andrzej, Zielińska Agnieszka

Klasa IV D
Wychowawca: Małgorzata Karolonek Adamczyk Michał, Chmiel Ewa, Chruściel Piotr, Dubińska Dominika, Gonta Marcin, Górski Kamil, Grzywa Marcin, Kaczmarek Ewelina, Karczewicz Marcin, Kasperowicz Elżbieta, Kierski Krystian, Kmieć Malwina, Koczan Michał, Kolankowska Marta, Kopeć Lidia, Kopytowska Katarzyna, Kowalczyk Agnieszka, Król Mateusz, Kwiatkowski Michał, Machna Tomasz, Olszowy Magdalena, Pieniążek Aleksandra, Pietras Dawid, Ratajczak Sebastian, Sowa Mateusz, Swędrowska Ilona, Świętochowska Weronika, Topolska Joanna, Walus Katarzyna, Wilk Lidia, Wojdyła Magdalena, Wyzina Andrzej, Zasławska Ewelina

Klasa IV E
Wychowawca: Dorota Paluchowska Bera Rafał, Dubiński Dawid, Gierlak Łukasz, Gregorkiewicz Urszula, Kierski Łukasz, Korybski Wojciech, Korzonkowska Kalina, Kotek Juliusz, Kozłowska Monika, Krzyszycha Anna, Książek Justyna, Latawiec Tomasz, Ligęcki Krzysztof, Matkowska Katarzyna, Matuszczak Monika, Miszczak Anna, Moderacki Szymon, Nowak Maciej, Pańczak Michał, Piwko Iwona, Praworski Adam, Rębisz Paweł, Sitek Tomasz, Słota Malwina, Szymkiewicz Emilia, Tusińska Natalia, Wąsik Joanna, Żurawska Renata

Klasa IV F
Wychowawca: Henryk Partyka Brzezińska Katarzyna, Drabik Marcin, Drozda Dorota, Duda Patrycja, Federowicz Anna, Fluda Martyna, Giese Jarosław, Gołębiowska Blanka, Jama Tomasz, Kaczmarek Szymon, Kaleta Leszek, Kocząb Magdalena, Król Ada, Kuc Maciej, Kucharska Patrycja, Michalak Przemysław, Mieszała Mariola, Mucha Justyna, Piastun Przemysław, Pięta Kamila, Rakszewski Paweł, Słupek Iwona, Snoch Małgorzata, Szymański Robert, Święs Bartosz, Tomczak Katarzyna, Walasek Jakub, Wieliczko Jacek, Wojtkowiak Iwona, Wójcik Amelia, Wyrzychowska Joanna, Złocka Marcelina

Klasa IV G
Wychowawca: Halina Szul Baczyński Łukasz, Baniewski Rafał, Bera Emilian, Bęś Marcin, Bielecka Katarzyna, Borejko Katarzyna, Dyko Bartosz, Dymek Marta, Grenda Ewelina, Hawro Ewa, Kindziak Małgorzata, Klimas Anna, Kuc Joanna, Kuter Paweł, Lalka Agnieszka, Latkowska Karolina, Lekarewicz Adam, Leonowicz Anna, Mróz Aneta, Podlipna Aleksandra, Sopańska Natalia, Stępień Grzegorz, Syncerz Małgorzata, Tomaszewski Łukasz, Woźna Justyna

Klasa IV H
Wychowawca: Anna Patrzek Babiś Małgorzata, Bernatowicz Ewa, Bielecka Katarzyna, Bieniek Katarzyna, Chałupka Maciej, Chodor Jerzy, Dynowski Tomasz, Haczkiewicz Łukasz, Hajduk Wojciech, Lisiewicz Anna, Łyszczyk Mariusz, Mazurkiewicz Maria, Misiura Bartosz, Mytych Joanna, Opasała Maciej, Pasiek Dawid, Stadnik Karolina, Stanecka Agata, Tańska Małgorzata, Wesołowski Paweł, Wiącek Karolina, Wolsza Patrycja

Klasa III Liceum dla Dorosłych
Wychowawca: Maria Steć Bednarczyk Małgorzata, Bernatowicz Monika, Białogłowicz Robert, Chałupka Daniel, Chmiel Anna, Chudzik Jolanta, Gawron Katarzyna, Gołębiewicz Marzena, Iwaśków Krzysztof, Kocwin/Kremza Mariola, Krzemiński Dariusz, Lenart Elżbieta, Łagód Marzena, Łuba Anna, Purłan Bronisław, Sokołowski Jędrzej, Starzec Agnieszka, Szafarowska Magdalena, Szlosar Iwona, Tkacz Sylwia, Weiss Marcin, Więcław Marcin
Rok szkolny 2004/2005

Klasa III A
Wychowawca: Dorota Rębisz Basara Grzegorz, Budny Jarosław, Celmer Marcin, Dulat Marcin, Dziadura Krzysztof, Filas Izabela, Golonka Cezary, Gotowska Małgorzata, Gwoździewicz Maciej, Jankowski Jarosław, Kaciubska Blanka, Kasiński Filip, Kruszelnicki Miłosz, Lorenc-Osowski Tomasz, Łaz Konrad, Łopatka Tomasz, Maciejczak Jacek, Makodońska Gabriela, Nagalewska Maria, Paturaj Mariusz, Piaskowska Ewelina, Procukiewicz Paweł, Pyć Andrzej, Reguła Tomasz, Stankowski Marcel, Ślusarczyk Małgorzata, Święcicki Wojciech, Tomczak Krzysztof, Toś Marta, Wiśniewski Michał, Wit Marek, Witryk Lesław, Wołyniec Łukasz, Zatorska Karolina

Klasa III B
Wychowawca: Anna Łukaszewska Bajer Anna, Benedyk Mateusz, Brach Oktawia, Brdak Katarzyna, Czyżewska Weronika, Duda Malwina, Dziędzioła Mateusz, Dzikowicz Natalia, Gajda Dawid, Górska Natalia, Kacperska Milena, Kłys Emilia, Kwapisz Magdalena, Laskowska Ewelina, Madej Aneta, Makuch Monika, Michalak Artur, Mikielewicz Anita, Pancerz Bożena, Piątkowska Kornela, Pytko Aleksandra, Pyzik Małgorzata, Reczuch Joanna, Samól Aleksandra, Snoch Anita, Szyszka Beata, Turbak Monika, Uchmanowicz Małgorzata, Wątroba Elżbieta, Zabawa Katarzyna

Klasa III C
Wychowawca: Zbigniew Skrzypczyk Beszczyńska Jolanta, Bober Mateusz, Chański Michał, Drabczyk Malwina, Duda Martyna, Górecka Marzena, Grechowicz Ewelina, Gregulska Agnieszka, Jankowska Ewelina, Korybski Grzegorz, Kozioł Agnieszka, Kukulska Karolina, Lechowicz Katarzyna, Markiewicz Agnieszka, Minko Emilia, Nawracaj Michał, Nowak Agnieszka, Nowak Julianna, Nowak Patryk, Piórkowska Małgorzata, Soroka Daria, Stańczak Patryk, Szudrawy Małgorzata, Szura Piotr, Ślipko Małgorzata, Trojanowski Maciej, Zarzycka Katarzyna

Klasa III D
Wychowawca: Anna Dymek Bober Mateusz, Dudzic Błażej, Franiak Adrian, Gozdek Dawid, Gryniewiecki Marek, Hołub Hanna, Janicz Mateusz , Karbowiak Magdalena, Kaszuba Jacek, Knop Ewelina, Kuklewski Przemysław, Kuliś Martyna, Łaba Michał, Łacny Paulina, Łazarz Michał, Macijowski Wiktor, Morawska Karolina, Pałasz Konrad, Paul Mateusz, Pociej Witold, Polak Maciej, Poliński Kacper, Pruszyńska Edyta, Przerada Agnieszka, Ptaszyński Mariusz, Reczuch Rafał, Siatrak Marek, Sokołowski Wojciech, Szyngiel Radosław, Tabor Anna, Tereszkiewicz Łukasz, Tereszkiewicz Michał, Trzebniak Kamil, Walukiewicz Karolina, Żygadło Karolina

Klasa III E
Wychowawca: Halina Szul Babiarz Marta, Basara Dariusz, Boczula Michał, Charmuszko Sabina, Czech Monika, Dębicka Elżbieta, Filipów Magdalena, Kałuża Ewelina, Karpiej Sabina, Kasprzyk Magdalena, Kowalczyk Katarzyna, Król Magdalena, Kunecka Ilona, Kunecka Iwona, Mackiewicz Mariola, Niemiec Joanna, Nowak Tomasz, Popczyk Szymon, Skalska Magdalena, Sołek Magdalena, Suchojad Dariusz, Tomaszewski Sławomir, Urbanowska , Katarzyna, Złocka Marzena

Klasa III F
Wychowawca: Adela Siewicka Biernacka Agnieszka, Biernat Kamil, Buca Wiktor, Dziundzio Gabriela, Figlewicz Norbert, Fuławka Paweł, Gajos Małgorzata, Głąb Aldona, Góranowski Mateusz, Haruk Grzegorz, Kawalec Paweł, Kietliński Hubert, Kochanowicz Grzegorz, Kowalska Ewa, Łaszcz Łukasz, Łękawa Andrzej, Martynek Justyna, Mazan Emilia, Sitko Paulina, Szeliga Dariusz, Szmit Ewelina, Wojdyła Joanna, Wołowiec Urszula, Wójtowicz Jarosław

Klasa III G
Wychowawca: Joanna Wyderkowska Boczula Aleksandra, Delikatny Radosław, Dymańska Anna, Gajda Urszula, Gawroński Arkadiusz, Gerlak Natalia, Jaćkiewicz Magda, Karlińska Katarzyna, Korybski Michał, Kowalska Dorota, Kruszelnicka Angelika, Kupczyk Andrzej, Kupczyk Grzegorz, Lenart Grzegorz, Modliński Dawid, Niebudek Mariusz, Ostasiewicz Wojciech, Ratajczyk Martyna, Skowron Anna, Szymczyk Alicja, Szywilewska Ewa, Wawoczna Dagmara, Wilkiewicz Michał, Zalewska Anita, Załuski Grzegorz

Klasa III H
Wychowawca: Donata Rzepka Babiarz Marzena, Charytonowicz Wojciech, Cierlińska Katarzyna, Ciesielska Alicja, Dul Anna, Dziasek Mateusz, Dziubek Elżbieta, Grechowicz Maria, Jania Maciej, Jastrzębska Joanna, Kasperowicz Agnieszka, Kiziak Edyta, Koźbiał Joanna, Kucharska Monika, Kurzawa Anna, Latkowski Mateusz, Malecha Agnieszka, Mediuch Malwina, Olszowy Sebastian, Osiatycki Andrzej, Ozga Tomasz, Patycki Łukasz, Prokopek Katarzyna, Sieczka Otylia, Stec Paweł, Struzik Wojciech, Szymański Marek, Telep Izabela, Wojnarowicz Anna, Zawadzka Małgorzata, Zubrzycka Justyna

Klasa III Liceum dla Dorosłych
Wychowawca: Janina Plebańczyk Ceglarski Przemysław, Chudzik Sylwester, Cieplik Rafał, Czekajło Jarosław, Dębniak Jadwiga, Duszeńko Stanisław, Gerlak Kinga, Grubasz Daniel, Lechowicz Marcelina, Lorencka Karolina, Mazurek Rafał, Musiał Leszek, Wojtkowiak Marta, Zarzeczna Agnieszka
Rok szkolny 2005/2006

Klasa III A
Wychowawca: Jadwiga Kuczwara Bojanowski Wojciech, Brdak Dorota, Chudzik Grzegorz, Danielecki Dariusz, Diduszko Piotr, Dudek Katarzyna, Figiel Alicja, Filbier Artur, Gawroński Mateusz, Głąb Tomasz, Golonka Krzysztof, Jabłoński Piotr, Jacheć Radosław, Jusiel Wojciech, Kamińska Magdalena, Karolonek Mateusz, Kłaniecka Joanna, Kosterski Marek, Król-Kłosowska Magdalena, Laskowski Bartosz, Lorko Jakub, Mazurkiewicz Łukasz, Mordal Marta, Panas Joanna, Panasiuk Marcin, Piżyk Daria, Podhorska Hanna, Rodziński Krzysztof, Sorówka Szymon, Spilarewicz Kaja, Szkiłądź Jakub, Walasik Wiktor

Klasa III B
Wychowawca: Dariusz Drzał Białous Edyta, Bujała Adriana, Chruściel Anna, Czarnecka Magdalena, Domińska Agata, Gołuch Marzena, Gonta Kinga, Jezierska Anna, Krzywania Dominika, Kuc Jaśmina, Kudła Daria, Łazarska Marlena, Łukaszewski Kacper, Mironiuk Alicja, Mozgwa Katarzyna, Myjak Piotr, Otręba Dominika, Piotrkowski Paweł, Puchała Ewelina, Reszyc Andrzej, Styś Karolina, Sugalska Magdalena, Szyba Dorota, Taracińska Agnieszka, Wojnarowicz Dominika, Zdziech Marta

Klasa III C
Wychowawca: Urszula Zarzycka Baniewska Anna, Bieder Mariusz, Bieleń Beata, Bieleń Iwona, Bogulski Marcin, Bonowska Joanna, Bujała Michał, Dobrzeniecka Patrycja, Drabczyk Michalina, Dydak Jacek, Erstling Adrian, Garcarek Maciej, Gdowska Marta, Kata Aleksandra, Knysak Monika, Kozłowska Malwina, Król Malwina, Król Marcelina, Lepka Patrycja, Łońska Katarzyna, Misiura Agnieszka, Olszewski Marcin, Oryl Małgorzata, Pawlikowski Kamil, Rębisz Wioleta, Stryjak Justyna, Tchorowski Adam, Tomala Małgorzata, Ulbin Natalia, Woźniakiewicz Katarzyna, Zagdańska Renata, Ziętek Rafał

Klasa III D
Wychowawca: Henryk Partyka Andreasik Wojciech, Basucki Mariusz, Bojarczuk Aneta, Byczek Krzysztof, Grabska Paulina, Gronostal Natalia, Ignatowicz Kamil, Juszcze Krzysztof, Kądziołka Dorota, Kozłowski Mariusz, Krzyż Michał, Kuśmierczyk Rafał, Liana Grzegorz, Marchlewska Agata, Murzicz Wojciech, Musiałek Miłosz, Rachwalski Michał, Redyk Krzysztof, Spodziewała Aneta, Trafiał Piotr, Wojnarowicz Przemysław, Wójcik Paweł, Zborowska Izabela

Klasa III E
Wychowawca: Dorota Paluchowska Adamski Jacek, Cidyło Roksana, Czubak Iwona, Delikatny Natalia, Dola Natalia, Grabarkiewicz Mateusz, Inglot Monika, Kądziołka Grażyna, Kocwin Marcin, Król Aleksandra, Kwaczewski Grzegorz, Lelas Barbara, Lewkowicz Tomasz, Pękala Krzysztof, Piątek Anna, Pisulski Grzegorz, Podesek Dorota, Sasiela Norbert, Staszak Marek, Szaffner Kamil, Święs Monika, Tusińska Olga, Wośtak Dorota

Klasa III F
Wychowawca: Anna Gaździcka Adamczewska Magdalena, Bącal Katarzyna, Budzińska Małgorzata, Czarnecki Łukasz, Daniel Katarzyna, Demczuk Anna, Domińska Urszula, Gacek Emanuela, Hreśka Katarzyna, Jarząb Dawid, Jasińska Karolina, Kaim Natalia, Kowalska Agnieszka, Krajewska Monika, Kuzik Karolina, Piekielniak Marcin, Pieniążek Magdalena, Rachwał Maciej, Sacewicz Malwina, Sadłocha Łukasz, Sałek Barbara, Smok Magdalena, Stanasiuk Monika, Szałęga Jagoda, Szczechura Dawid, Szczygieł Izabela, Telechiewicz Natalia, Wojtanowska Małgorzata, Wziątek Tomasz, Zimroz Agnieszka, Żyra Krzysztof

Klasa III G
Wychowawca: Stanisław Osowski Brzeziński Grzegorz, Bury Luiza, Dębicka Honorata, Grynszpan Agnieszka, Grzypek Karolina, Hlebowicz Karolina, Jarosińska Natalia, Kaczmarek Tomasz, Karliński Marcin, Kędzior Michał, Kijak Daniel, Kochanowicz Damian, Komarnicka Ewelina, Kopeć Patrycja, Lewandowski Piotr, Mikuła Dawid, Patorska Izabela, Ratajczyk Irmina, Stępniewska Monika, Szyszka Dariusz, Tyrcz Grzegorz, Tyrcz Rafał, Ulanicka Monika

Klasa III H
Wychowawca: Natalia Lubańska Ambrożuk Magdalena, Chańska Katarzyna, Chojnacka Ewa, Chwast Mariola, Dąbrowa Olga, Dębicka Małgorzata, Dziedzic Katarzyna, Ejsmont Ewelina, Farnholtz Marta, Fartuszyńska Monika, Górska Magda , Idczak Zuzanna, Klimkowska Weronika, Kopańska Maria, Michalska Judyta, Piwowarczyk Kamil, Reczuch Renata, Rudzik Celina, Sowa Maciej, Spychalska Aleksandra, Stefanko Katarzyna, Stefanko Marcin, Szember Józef, Szewczyk Jakub, Szutenbach Arkadiusz, Witkowska Ewelina, Wójcik Katarzyna, Zatorski Konrad

Klasa III Liceum dla Dorosłych
Wychowawca: Anna Patrzek Baran Katarzyna, Brylikowska Marta, Chochoł Edyta, Czekajło Iwona, Gejno Sabina, Golec Mariola, Hopek Grażyna, Janczewska Magdalena, Karpińska Marcjanna, Łuszko Paweł, Mitaszewska Aneta, Nieć Ryszard, Olko Anna, Sokołowski Sebastian, Szymkiewicz Ewa, Tomaszewska Joanna
Rok szkolny 2006/2007

Klasa III A
Wychowawca: Mirosław Okapiec Basara Łukasz, Bełza Agnieszka, Boberda Kamil, Bortkiewicz Marek, Cymbalista Bartłomiej, Golonka Aleksandra, Gołębiewicz Katarzyna, Grzybowski Kornel, Jacewicz Piotr, Jakimowicz Marcelina, Jamka Wojciech, Janczewski Adam, Lipiński Marek, Marcisz Katarzyna, Panasiuk Maria, Pawlaczek Paulina, Piaskowski Oskar, Piekielniak Magdalena, Podhorski Wojciech, Przyszlak Anna, Skowron Grzegorz, Snoch Łukasz, Sokalska Zofia, Sokół Magdalena, Sola Krystian, Strójwas Aleksandra, Strójwas Paweł, Trytek Agata, Zagdański Mateusz, Zapotocka Anna, Zimna Agnieszka

Klasa III B
Wychowawca: Renata Kusztal Błażków Grażyna, Błońska Paulina, Bukowian Ewa, Chmielewska Monika, Cieśla Katarzyna, Dudaczyk Justyna, Gawrońska Monika, Jewuła Justyna, Korybski Kamil, Kucińska Urszula, Kwiatkowska Iwona, Linkert Natalia, Majkut Magdalena, Nitkiewicz Iwona, Nitkiewicz Sara, Okapiec Paulina, Pagacz Mariusz, Pieniek Monika, Polińska Dominika, Pustuła Izabela, Trzyna Ilona, Twardysko Michał, Waszkiewicz Jadwiga, Wilczak Magdalena, Wilimowska Joanna, Wójtowicz Dorota, Zapotoczna Dorota, Zirberminc Ewa

Klasa III C
Wychowawca: Małgorzata Zarzycka - Zasiadły Adamczewska Ewelina, Banak Paweł, Baniewska Marlena, Bąk Krzysztof, Bąk Otylia, Chaczko Miłosz, Chudzik Katarzyna, Drąg Karol, Golonka Paweł, Hercun Joanna, Jasińska Katarzyna, Jędrychowska Joanna, Kawalec Małgorzata, Każarnowicz Marta, Kijak Marta, Mańkowska Joanna, Mróz Jacek, Patycka Joanna, Pisulska Zofia, Słota Marta, Sudoł Katarzyna, Szerszeń Ewa, Widulińska Marta

Klasa III D
Wychowawca: Bogusława Węglewska Bieńkowski Mateusz, Bonek Justyna, Dmytryk Monika, Drozd Daria, Górzyński Michał, Januszkiewicz Krzysztof, Lisowski Marcin, Marynowska Karolina, Mirowska Magdalena, Olech Ewelina, Osumek Małgorzata, Pacak Paweł, Pisulski Rafał, Pociej Aleksander, Poddubiecka Anna, Sałamacki Mirosław, Sękalski Jacek, Sobejko Robert, Starzec Dariusz, Szcześniewski Artur, Szmajda Filip, Urbański Mariusz, Wołoszyn Damian

Klasa III E
Wychowawca: Zyta Opalińska Baran Barbara, Bielec Michał, Dereń Ewelina, Duda Arleta, Gabryś Justyna, Głąb Karolina, Golec Joanna, Grzywa Szymon, Jurkowska Natalia, Kozak Paweł, Koźbiał Marta, Kulig Ewelina, Kurzelewski Kamil, Leonowicz Magdalena, Odelski Krystian, Ośka Ewa, Paturaj Magdalena, Płaszewski Patryk, Radko Dorota, Runo Łukasz, Soroka Grzegorz, Swendrowska Angelika, Świętochowska Agata, Walska Dagmara, Zagórska Ewelina, Zieliński Przemysław

Klasa III F
Wychowawca: Małgorzata Karolonek Błaszczak Urszula, Hreśka Dorota, Jarząb Agata, Jastrzębska Marta, Kleniuk Monika, Komarnicka Ewa, Kroczak Joanna, Krzywania Dagmara, Kuśpiel Anita, Laska Monika, Lubański Joachim, Miłoń Ernest, Pałętka Sandra, Polakowska Karolina, Styś Łukasz, Walaszczyk Karolina, Wiącek Agnieszka, Wolańczyk Marta, Wołoszyn Magdalena, Zborowska Agnieszka, Żukrowska Anna, Żurawski Maciej

Klasa III G
Wychowawca: Alicja Paprocka Bęś Sandra, Bochenek Faustyna, Czech Marta, Cześników Natalia, Horbacz Jakub, Horodecki Tomasz, Jania Monika, Kurzeja Przemysław, Majchrzak Anna, Marciniak Tomasz, Michalska Natalia, Ostasiewicz Katarzyna, Ośka Malwina, Piastun Michał, Rynnik Karolina, Sienicka Paulina, Sitko Karolina, Smoliniec Maciej, Suchojad Marek, Szyba Dariusz, Tereszkiewicz Izabela, Tucki Bartosz, Walkiewicz Maciej, Zając Mateusz, Zaskórska Martyna, Zgórska Anna Nauczanie indywidualne
Wychowawca: Mirosława Bobrowska Dygas Jarosław

Klasa III Liceum dla Dorosłych
Wychowawca: Janina Plebańczyk Basucka Renata, Braksator Łukasz, Dworaczek Marcin, Fiałka Wioleta, Jarząb Justyna, Kałdacha Michał, Mazurek-Jaćkiewicz Monika, Pawełek Krystian, Pieczarka Arkadiusz, Strzelecki Sylwester, Tłusty Iwona, Zbróg Katarzyna, Znojek Piotr