"Jeśli nie wiesz jak się zachować, zachowaj się przyzwoicie"

~Antoni Słonimski 

IIC na Skałce

         Zbliżający się koniec roku szkolnego to dla wielu klas czas wycieczek. W miniony piątek klasa IIC biologiczno-chemiczna z I Liceum Ogólnokształcącego im. Księcia Bolka I w Jaworze wybrała się na wzgórze Rataj położone w pobliżu Parku Krajobrazowego Chełmy. Opiekunem wycieczki była nasza wychowawczyni, pani Monika Sienkiewicz oraz pani pedagog, Ewa Paczyńska.
         Podczas wycieczki mieliśmy okazje podziwiać piękne widoki, ponieważ sama trasa okazała się być wyjątkowo malownicza. Przyjrzeliśmy się pomnikowi przyrody: Małym Organom Myśliborskim. Wycieczka była doskonałą okazją do integracji klasowej. Chłopcy wykazali się inicjatywą, rozpalając ognisko dla wszystkich, byśmy mogli usiąść wspólnie i zjeść pyszny prowiant, ciesząc się wzajemnym towarzystwem. Odpoczynek był okazją do ciekawych gier i zabaw towarzyskich, takich jak: kalambury, głuchy telefon i wymyślanie historyjek.
         Czas minął nam tak szybko, że nie chciało się wierzyć, że trzeba już wracać do domu. Wszyscy na długo zapamiętają naszą wspólną wycieczkę.
                                                                                                                         Agata Wolak


Szablon i kodowanie: Mateusz Stanuch