"Jeśli nie wiesz jak się zachować, zachowaj się przyzwoicie"

~Antoni Słonimski 

O naszej maturze inaczej...

GIMNAZJALISTO, ZANIM  DOKONASZ  WYBORU…

          Dokonując wyboru szkoły średniej, podejmujesz bardzo ważną decyzję, która przełoży się w przyszłości na jakość Twojego dorosłego życia. Dlatego też nie kieruj się pogłoskami i niesprawdzonymi opiniami, oprzyj się na faktach.

          Jak zapewne wiesz, o zdaniu egzaminu maturalnego decydują wyniki  uzyskane z przedmiotów obowiązkowych, natomiast o przyjęciu na studia wyższe wyniki, uzyskane z przedmiotów dodatkowych wskazanych przez poszczególne kierunki studiów, z zakresu rozszerzonego. I to właśnie na nie powinieneś zwrócić swoją uwagę, warto wiedzieć jakie wyniki uzyskują abiturienci liceum, do którego chcesz aplikować oraz ilu spośród nich dostało się na ten kierunek studiów o którym marzysz. Fakty mówią same za siebie, skorzystaj z przygotowanego zestawienia opracowanego na podstawie danych zamieszczonych na stronach OKE. Zobacz jak na tle pobliskich prestiżowych liceów wygląda liceum z Twojego miasta –  I Liceum Ogólnokształcące w Jaworze. Może warto wybrać na miejsce przyszłej nauki właśnie tę szkołę, jak to wcześniej uczynili Twoi starsi koledzy i koleżanki? Nie marnuj cennego czasu, poświęć go na naukę.

          Osiągnięcia uczniów I Liceum Ogólnokształcącego w Jaworze z egzaminu maturalnego w ubiegłym roku, pozwoliły wielu z nich spełnić swoje marzenia, otworzyły drzwi wielu uczelni, na listach których to, wyprzedzili wielu kolegów i koleżanek z sąsiednich liceów. Wielu z nich jest dzisiaj studentami prestiżowych kierunków studiów takich jak medycyna, prawo, farmacja, architektura  i wielu kierunkach politechnicznych. Dołącz do nich, my postaramy się pomóc Ci w osiągnięciu tego celu. Przyjdź do nas, otoczymy Cię fachową opieką, zapraszamy.


Szablon i kodowanie: Mateusz Stanuch