Konkurs "Moja szkoła" rozstrzygnięty

Konkurs został ogłoszony z okazji obchodów 70. rocznicy powstania I Liceum Ogólnokształcącego w Jaworze. Adresowany był do uczniów i absolwentów szkoły. Zadanie konkursowe polegało na przedstawieniu literackiej, plastycznej lub fotograficznej wizji szkoły.
         Jury w składzie: Mieczysław Michalski, Aldona Staroń i Jolanta Borkowska przyznało pierwsze miejsce w kategorii plastycznej Michalinie Ślemp z klasy II A oraz dwa wyróżnienia: Patrycji Korniluk z klasy I O i Magdalenie Zatorskiej z klasy I O. W kategorii literackiej wyróżnienia otrzymały Sara Żułtak z klasy III A za wiersz „U progu dorosłości” oraz Ewelina Dziędzioła za tekst „Sięgając w głąb pamięci…”.
         Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród, które ufundował Komitet Obchodów 70-lecia Szkoły, odbyło się podczas uroczystości pożegnania maturzystów. Nagrody i dyplomy wręczył p. Jan Kłeczek – przewodniczący komitetu. Prace literackie i praca plastyczna Michaliny Ślemp zostaną umieszczone w publikacji poświęconej jubileuszowi liceum.
             Serdecznie gratulujemy.