Już po raz 11 z ogromną przyjemnością gościliśmy w naszej szkole uczniów ze szkół podstawowych, którzy spotkali się w finałowym etapie konkursu języka angielskiego LoGim, organizowanego przez panią M. Sienkiewicz i J. Wojciechowską. Tym razem zaproszenie przyjęły jaworskie szkoły podstawowe: Szkoła Podstawowa nr 1 im. Kornela Makuszyńskiego w Jaworze, Szkoła Podstawowa Nr 2 w Jaworze oraz Szkoła Podstawowa nr 5 im. J. Korczaka w Jaworze.

Tegoroczni finaliści wykazali się bogatym słownictwem oraz znajomością gramatyki, a także wiedzą na temat, któremu poświęcona była przygotowana przez uczestników prezentacja.

Po wysłuchaniu wypowiedzi finalistów oraz ich odpowiedzi na zadane przez komisję pytania przyznano następujące miejsca i wyróżnienia:

I miejsce - Maja Harbarczuk ze Szkoły Podstawowej nr 5
II miejsce - Zofia Poniewierska ze Szkoły Podstawowej nr 1
III miejsce-  Igor Nowakowski ze Szkoły Podstawowej nr 2

Tegoroczne wyróżnienia otrzymali:

Milena Szeliga ze Szkoły Podstawowej nr 2
Adam Lech ze Szkoły Podstawowej nr 5
Mikołaj Przychodzeń ze Szkoły Podstawowej nr 5.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom. Dziękujemy nauczycielom Szkół Ponadpodstawowych za wieloletnią współpracę oraz przygotowanie uczniów do naszego konkursu.

lo1

lo2