22 października 2021 roku w naszej szkole odbył się 9. finał powiatowego konkursu języka angielskiego LoGim dla uczniów szkół podstawowych. Po wstępnych eliminacjach w szkołach macierzystych, uczniowie z najwyższymi wynikami przystąpili do finału, w którym dokonali prezentacji wybranych przez siebie tematów oraz odpowiadali na pytania członków z komisji konkursowej. Pierwsze miejsce w konkursie przypadło ex aequo Amelii Bąk oraz Emmie Gotowskiej ze szkoły podstawowej numer 5 w Jaworze, drugie miejsce zajął Filip Pałasz ze szkoły podstawowej w Bolkowie, a trzecie miejsce otrzymała Julia Hołyńska ze szkoły podstawowej nr 5 w Jaworze. Wyróżnienie w konkursie otrzymali: Filip Klimek oraz Natalia Kritschgau ze szkoły podstawowej w Bolkowie, Olivia Szalińska i Oskar Wiraszka ze szkoły podstawowej w Męcince.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu i życzymy dalszych sukcesów w nauce języka angielskiego. Dziękujemy również nauczycielom języka angielskiego ze szkół podstawowych za pomoc w przeprowadzeniu szkolnego etapu.