W dniu 10 września w naszym liceum odbył się szkolny turniej siatkarski zorganizowany w ramach Narodowego Dnia Sportu. We wspólną inicjatywę włączyła się spora część społeczności uczniowskiej. Wszyscy uczestnicy wykazali się niezwykłym zaangażowaniem i zapałem do gry, a wielu z nich otrzymało szansę na zaprezentowanie koleżankom i kolegom swoich niezwykłych umiejętności siatkarskich.

Do rywalizacji sportowej przystąpiło 5 drużyn w mieszanych składach, zebranych spośród wszystkich klas przez kapitanów: Tomasza Antoniaka, Kacpra Rugałę, Szymona Pawlinowa, Nikodema Kowalskiego i Marcina Wojciechowskiego.

Po kilku godzinach pełnych emocji, sportowych zmagań najlepszymi drużynami okazały się kolejno: GigaVat Team Jawor w składzie: Kacper Rugała- kapitan,  Jakub Kodlew, Jan Izdebski, Bartosz Marcinkiewicz, Anna Truchan, Jagoda Foryś, Ilona Rozmus, AC Pajace, którą reprezentowali Marcin Wojciechowski- kapitan, Patryk Waligóra, Filip Andruszyn, Amelia Budziszyn, Aleksandra Olchówka, Oliwia Belica, Ekipa w składzie: Szymon Pawlinow- kapitan, Roksana Rzepka, Aleksandra Kowalska, Kamil Kulik, Michał Grudziński, Wiktoria Strzelecka, drużyna Superstrikers w której znaleźli się Nikodem Kowalski- kapitan, Jakub Popardowski, Filip Bienias, Olaf Mazur, Oliwia Kowalczyk, Alicja Babiarz, Wiktoria Kijak oraz Olimpia Jawor z kapitanem Tomaszem Antoniakiem, Karoliną Młodawską, Oliwią Tomaszewską, Dagmarą Zdebiak, Dominikiem Komanem, Grzegorzem Gibą. Zwycięska drużyna otrzymała nagrody rzeczowe.

MVP turnieju została Jagoda Foryś.

Wspólne rozgrywki zapamiętamy jako świetną okazję do integracji po trudnym poprzednim roku szkolnym. Niezwykła atmosfera sportowej rywalizacji wzmocniła nasze poczucie wspólnoty i sprawiła nam wszystkim wiele radości. Dziękujemy Panu Dyrektorowi i naszym nauczycielom wychowania fizycznego za organizację tak niezwykłego wydarzenia sportowego oraz wsparcie podczas rozgrywek.