Inauguracja roku szkolnego 2020/2021

Szanowni Państwo

Inauguracja roku szkolnego 2020/2021 w I Liceum Ogólnokształcącym im. Księcia Bolka I w Jaworze odbędzie się we wtorek, 1 września 2020 r. o godzinie 9.00. Prosimy uczniów o przybycie 15 minut przed uroczystością.

Z uwagi na pandemię inauguracja rozpocznie się w reżimie sanitarnym, dlatego prosimy o założenie maseczek na terenie szkoły (boisko, budynek), zdezynfekowanie rąk lub założenie rękawiczek oraz zachowanie stosownej odległości.

Uczniowie klas pierwszych i trzecich zainaugurują rok szkolny apelem na boisku szkolnym, (w razie niepogody w sali gimnastycznej), po czym spotkają się z wychowawcami w klasach .

Uczniowie klas drugich spotkają się z wychowawcami w klasach.

Taka organizacja inauguracji podyktowana jest pandemią korona wirusa.