Wirtualne Targi Edukacyjne dla Maturzysty

Edukacyjnych dla Maturzystów Pod patronatem Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Ministerstwa Edukacji Narodowej jako Fundacja Międzynarodowego Rozwoju Edukacji organizujemy – wirtualne targi edukacyjne - https://www.wirtualnetargiedukacyjne.pl.

Mając na uwadze sytuację w kraju, chcemy dać maturzystom możliwość do zapoznania się z ofertą Uczelni Wyższych w jednym miejscu. Targi, jakie są przed nami mają wyjątkowy charakter.

1) Czas trwania – zaczynamy 15 maja 2020 a będą one trwać aż do 15 października 2020.

2) Koszty – targi są bezpłatne

3) Przygotowujemy specjalne paczki dla maturzystów, szkół średnich oraz szkół wyższych.

4) Każda Uczelnia ma własny profil (stoisko), w którym będzie pokazana oferta edukacyjna. Maturzyści będą mieli możliwość porozmawiania na forum o ofercie danej uczelni lub umówienia się na rozmowę z działem rekrutacji.

Chcemy, aby te Wirtualne Targi Edukacyjne stanowiły jedno z przedsięwzięć, które ma realny wpływ na rzecz pobudzenia aktywności maturzystów poszukujących informacji na temat kierunków i form kształcenia. To swoista giełda edukacji, podczas której swoją ofertę pokaże kilkaset publicznych i niepublicznych uczelni wyższych z całej Polski.

W związku z powyższym, zwracamy się do Państwa o pomoc w szerzeniu informacji o wydarzeniu wśród Państwa uczniów (poprzez na przykład umieszczenie naszego logotypu lub informacji o wydarzeniu na stronie internetowej Szkoły lub mediach społecznościowych).

Zachęcamy przedstawiciela szkoły do zarejestrowania się na stronie wydarzenia (https://www.wirtualnetargiedukacyjne.pl), gdzie po bezpłatnej rejestracji pojawi się możliwość zaproszenia wybranych osób na wydarzenie na podstawie adresu e-mail.

Na koncie szkoły, znajdą Państwo także gotowe materiały graficzne przygotowane do udostępnienia na mediach społecznościowych i stronie internetowej z informacją o wydarzeniu.

Naszą misją jest ułatwienie tego trudnego wyboru jakim jest wybór Uczelni Wyższej.