"Jeśli nie wiesz jak się zachować, zachowaj się przyzwoicie"

~Antoni Słonimski 

Aktualności

Nasze wspaniałe siatkarki

Tegoroczną licealiadę piłki siatkowej dziewcząt kończymy na 4. miejscu w województwie dolnośląskim!

Przygoda zaczęła się po wygranym meczu (2:1) z PCKZiU w Jaworze. Na dalszym etapie nasze dziewczyny wywalczyły 1. miejsce w podstrefie legnickiej, pokonując drużyny z II LO w Legnicy i ZSZ ze Złotoryi w stosunku setów 2:0. Kolejne zawody o mistrzostwo strefy legnickiej odbyły się w Głogowie. Nasze zawodniczki zdobyły tytuł mistrza strefy, wygrywając 2:0 mecz z ZSZ Złotoryja i zacięte starcie finałowe z ZS Głogów 2:1.

 

4 marca 2020 r. nasza drużyna w składzie: Oliwia Tomaszewska, Roksana Rzepka, Daria Truchan, Anna Truchan, Jagoda Foryś, Zuzanna Nitkiewicz, Zuzanna Sikora, Natalia Budziszyn, Wiktoria Procków, pod opieką pani Iwony Zatyki, udała się do Świdnicy, by spotkać się z najlepszymi drużynami Dolnego Śląska. Naszą najlepszą siatkarką została Jagoda Foryś.

Gratulujemy drużynie 4. miejsca w województwie, życząc dalszych sukcesów.

 

  


Szablon i kodowanie: Mateusz Stanuch