Stypendia Prezesa Rady Ministrów wręczone

We wtorek, 26 listopada w Auli Jana Pawła II na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu odbyła się już tradycyjna uroczystość wręczenia dyplomów Stypendystom Prezesa Rady Ministrów. Stypendium może uzyskać uczeń szkoły kończącej się egzaminem maturalnym, który osiągnął najwyższą średnią ocen w szkole, jednak nie mniejszą niż 4,75 lub miał wybitne osiągnięcia w jakiejś dziedzinie wiedzy (np. finalista, laureat olimpiady przedmiotowej), a z innych przedmiotów osiągnął co najmniej dobre wyniki.

Dyplomy stypendystom wręczał p. Roman Kowalczyk, Dolnośląski Kurator Oświaty, a uroczystość uświetnił chór z III Liceum Ogólnokształcącego w Świdnicy.

Stypendium Prezesa Rady Ministrów otrzymał Stanisław Izdebski, uczeń klasy III a.

Gratulujemy!