LoGim po raz szósty

Już szósty raz organizatorzy konkursu języka angielskiego LoGim zaprosili do udziału w nim uczniów szkół podstawowych oraz klas gimnazjalnych naszego powiatu.
Po pisemnym teście, przeprowadzonym przez nauczycieli we własnych szkołach, 12 października 2018 uczestnicy konkursu zmierzyli się z etapem ustnym w naszym liceum. Nad organizacją konkursu czuwały nauczycielki języka angielskiego, p. Anna Gaździcka i p. Joanna Wojciechowska, które wchodziły w skład komisji konkursowej. Uczniowie mieli do przedstawienia prezentacje na wybrany wcześniej temat, a następnie odpowiadali na wnikliwe pytania komisji.

W związku z tym, że poziom prezentacji oraz umiejętności uczniów był bardzo wysoki, komisja przyznała dwa pierwsze miejsca. Jedno zdobyła Julia Mucha, uczennica Szkoły Podstawowej nr 5, a drugą z najwyższych lokat otrzymał Aleksander Szymczyk ze Szkoły Podstawowej nr 2. Miejsce drugie przypadło Katarzynie Majce ze Szkoły Podstawowej nr 1, a miejsce trzecie Amelii Kuczyńskiej ze Szkoły Podstawowej nr 4. Komisja doceniła wysiłek uczniów i nauczycieli, przyznając kilka wyróżnień. Wyróżnienia otrzymali: Zofia Spaleniak (SP5), Roksana Kaliciak (SP1), Joanna Stawiak (SP2),  Kamil Wazner (SP4), Szymon Fica (SP Bolków), Kacper Robak (SP Targoszyn).
        Organizatorzy konkursu serdecznie dziękują wszystkim uczestnikom i ich nauczycielom. Zachęcamy do udziału w kolejnej edycji już w przyszłym roku.