Rowery górskie – tak to było!

Dnia 29.09.2018r. w Bolkowicach odbyły się Powiatowe Zawody Rowerów Górskich. To ważne wydarzenie dla całego sportowego świata naszego powiatu, bowiem inauguruje cały cykl imprez w tym roku szkolnym. Kolarstwo górskie to sport wymagający sprawności i siły fizycznej, ale także zapału, zaangażowania i systematyczności. Podczas zawodów zawodnicy muszą zmagać się nie tylko z konkurentami, ale także z wymaganiami trasy oraz z własnymi słabościami.

Pomimo wcześniejszych dni, które zapowiadały typowo jesienną pogodę, sobota zaskoczyła nas bardzo pozytywnie. Uczniowie: Paula Topolnicka, Kajetan Parzyszek, Artur Błaszczyk i Maciej Sadło pod opieką p. Iwony Zatyki reprezentowali  w zawodach I LO w Jaworze.  Kolejny raz młodzież z “Bolka” nie zawiodła, wygrywając zawody w swojej kategorii. Będą oni reprezentować nasz Powiat wiosną w finałach dolnośląskich, w Chojnowie. Zawodnicy zostali uhonorowani nagrodami, medalami i dyplomami. Gratulujemy zawodnikom! Dziękujemy organizatorom.