Z wielką przyjemnością i dumą informuję, iż dwoje uczniów naszej szkoły otrzymało stypendium Prezesa Rady Ministrów. Są nimi: Martyna Gajda z klasy 3AG oraz Filip Bienias z klasy 2A.

Zdobywanie wiedzy jest naszym przywilejem i przeznaczeniem. Uczymy się przez całe życie od wczesnych lat życia i dzielimy się naszą wiedzą z innymi, kiedy już dorastamy. Wiedza i umiejętności pozwalają nam osiągać sukcesy i realizować najśmielsze plany życiowe. Osiąganie sukcesów to także duży wysiłek zarówno uczniów, jak i ich rodziców/opiekunów oraz nauczycieli. Rodzice pomagają w trudnych chwilach zwątpienia, a nauczyciele pracują na co dzień, pokazują możliwości, rozwijają talenty i wspierają rozwój pasji.

Życzę Wam, drodzy stypendyści, spełnienia marzeń i realizacji najśmielszych wyzwań. Niech to stypendium będzie dla Was tylko pewnym etapem na Waszej drodze w zdobywaniu wiedzy i dojściu do obranego celu.

Serdecznie gratuluję także wszystkim nauczycielom, którzy dzieląc się swoja wiedzą przyczynili się do osiągnięcie sukcesów Martyny i Filipa.

Waldemar Szastak
dyrektor