"Jeśli nie wiesz jak się zachować, zachowaj się przyzwoicie"

~Antoni Słonimski 

Aktualności

XXV PIELGRZYMKA MATURZYSTÓW NA JASNĄ GÓRĘ

W środę 21 marca 2018 r. maturzyści z  I Liceum Ogólnokształcącego im. Księcia Bolka I w Jaworze , jak co roku, wzięli udział  w  XXV Pielgrzymce Maturzystów Diecezji Legnickiej  na Jasną Górę. Przez wstawiennictwo Jasnogórskiej Królowej Polski  dziękowali dobremu Bogu za czas nauki szkolnej i prosili  o Dary Ducha Świętego na czas egzaminu dojrzałości, wyboru kierunku studiów i rozeznawania powołania życiowego.
           W Bazylice Jasnogórskiej odbyła się konferencja  na temat: „ Przestań się lękać! Możesz więcej! O miłości, stawianiu wymagań i drodze do szczęścia”. Konferencję prowadził  ks. dr Przemysław Góra- duszpasterz akademicki z Archidiecezji Łódzkiej.
    

         Maturzyści uczestniczyli także w Eucharystii w Kaplicy Cudownego Obrazu ,której  przewodniczył  ksiądz   Marek Mendyk - Biskup Pomocniczy Diecezji Legnickiej oraz  w  Drodze Krzyżowej po Wałach Jasnogórskich.
         Opiekunami maturzystów byli : p. Renata Aleksiuk , p. Jadwiga Kuczwara, p. Joanna Wyderkowska, p. Agnieszka Węgiel i p. Dariusz Drzał.

                                         


Szablon i kodowanie: Mateusz Stanuch