Dzień Otwarty u bram Bolka

W dniu 23 marca w naszej szkole zorganizowany został Dzień Otwarty. Uczniowie szkół gimnazjalnych powiatu jaworskiego odwiedzili nas bardzo licznie. W szkole czekała na nich moc atrakcji. Przygotowaliśmy zajęcia tematyczne w pracowniach chemicznej, biologicznej i fizycznej. Ponadto gimnazjaliści mogli się zmierzyć z zagadkami przygotowanymi w formie „escape room”         o tematyce języków obcych, historyczno-geograficznej, matematycznej i poświęconej edukacji dla bezpieczeństwa.

Uczniowie gimnazjów mieli również możliwość obejrzenia prezentacji multimedialnej na temat możliwości jakie daje nauka w naszym liceum oraz porozmawiania z dyrektorem, nauczycielami oraz uczniami i absolwentami.

Reprezentacja naszej szkoły wzięła również udział w Targach Edukacyjnych, na których nasze stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem. Mamy nadzieję, że przekonaliśmy tych, którzy do tej pory mieli wątpliwości do dokonania jedynego słusznego wyboru. Czekamy na Was!!!