"Jeśli nie wiesz jak się zachować, zachowaj się przyzwoicie"

~Antoni Słonimski 

Aktualności

Spotkali się po latach

        W sobotę, 10 czerwca 2017 r. po raz kolejny spotkali się w swojej szkole absolwenci Liceum Ogólnokształcącego w Jaworze z przełomu lat pięćdziesiątych i sześćdziesiątych. Tradycyjnie spotkanie zorganizował p. Józef Bielecki. O 9 rano spotkali się w czytelni w liceum. Omówili przebieg spotkania, mówili o losach kolegów, a także przygotowali wycieczkę do Legnickiego Pola. Ustalili też, że kolejne spotkanie odbędzie się za rok na początku czerwca, o czym informujemy wszystkich zainteresowanych.

         Prezentację na temat historii i walorów turystycznych Legnickiego Pola przedstawił p. Władysław Woźniakiewicz - wicedyrektor liceum. Obecny był też dyrektor Liceum p. Mieczysław Michalski. Nie zabrakło też, jak tradycja każe, wierszy p. Zofii Piotrowskiej - Chruściel. Autorka zaprezentowała swój tomik wierszy pt. „Wiersze z życia wzięte”.
          Po spotkaniu jego uczestnicy udali się do Legnickiego Pola , a w godzinach popołudniowych spotkali się na pikniku na basenie( to też tradycja, dlatego na własny użytek uczestnicy spotkań nazywają się grupą basenową).
          Spotkanie zakończyła wspólna Msza Św. o godzinie 8.00 w Kościele Świętego Marcina w Jaworze.
                                                         Do zobaczenia za rok

         

         

 


Szablon i kodowanie: Mateusz Stanuch