"Jeśli nie wiesz jak się zachować, zachowaj się przyzwoicie"

~Antoni Słonimski 

Aktualności

Uroczyste zakończenie roku szkolnego dla klas maturalnych

 

Czasu nie da się zatrzymać, ale warto wracać do chwil, które pozostaną w naszej pamięci na zawsze.

 

19 maja 2021 roku w naszym liceum miało miejsce uroczyste zakończenie roku szkolnego dla klas maturalnych. Przez ostatni okres czasu maturzyści nie mogli cieszyć się z nauki stacjonarnej, dlatego też wielką niespodzianką okazało się być wspólne pożenanie ostatnich trzech lat nauki w murach naszej szkoły. Trzy klasy, jedna po drugiej spotykały się w swoim gronie wraz z wychowawcami.

Apele prowadzone były przez Przewodniczącego SU Bartosza Kwiatkowskiego. Małą niespodziankę w formie filmiku, przygotowali również uczniowie klasy 2Ag. W krótkiej prezentacji przypomnieli absolwentom najlepsze chwile przeżyte w murach naszej szkoły. Sala wypełniła się nie tylko śmiechem, ale i rówież gromkimi brawami.

Uczniowie z wybitnymi osiągnieciami zostali wpisani do Złotej Księgi, zostawiając ślad solidnej pracy na kartach starej szkoły, byli to: Marcel Olanin z klasy 3Ag, Karolina Antropik  z 3Cg, Aleksander Malinowski z 3Cg.

Nie obyło się też bez podziękowań i kwiatów dla Pana Dyrektora Władysława Woźniakiewicza oraz wychowawców klas. Na zakończenie uczniowie robili pamiątkowe zdjęcia.

Cieszymy się, że zdecydowaliście się na wybór Naszej szkoły i przez lata godnie reprezentowaliście ją w środowisku lokalnym.

Życzymy Wam samych sukcesów w dorosłym życiu oraz mądrych decyzji.

 

      

 


Szablon i kodowanie: Mateusz Stanuch