Najlepszy biochemik LO wyłoniony

Podobnie jak w latach ubiegłych, również i w tym roku szkolnym uczniowie klasy trzeciej, realizujący chemię i biologię w zakresie rozszerzonym, przygotowujący się do egzaminu maturalnego z w/w przedmiotów wzięli udział w szkolnym konkursie biologiczno – chemicznym pt.: BIOCHEMIK. Konkurs był jednym z ostatnich sprawdzianów wiedzy, który pozwolił  oszacować poziom przygotowania ucznia do egzaminu maturalnego. Przyszli maturzyści, w ciągu trzech godzin mieli do rozwiązania arkusz mieszany zadań maturalnych z biologii i chemii. W tym roku szkolnym najwyższy wynik punktowy a tym samym tytuł NAJLEPSZEGO BIOCHEMIKA zdobyła uczennica klasy IIIc Daria Truchan. Uczennicy gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na niwie naukowej.